Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

jak mnie wkurwia to LP

wszytkie mecze sie ładują z nocy. Wszystkie z wyjątkiem tego który ja chce obejrzeć., czyli Nygusy vs Bulls. No szlag by trafił tych jełopów.

Wszyscy mnie oszukują Iverson z Koszulkami i Stern z NBA LP.

Napisz kto żyw czy też ma taki dyskomfort odnośnie obejrzenia tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem na kompie u kumpla z 1 Megowym netem. Zanm sie na tym i mowie że jest to stabilny 1 mb net. Nie neosztrada gdzie jest 1,2-1,3 mb czy tez netia gdzie jest tak samo przy opcji 1MB. Powtórki są trasznei wkurzające bo co minute buforuje mu sie video. Nie wiem jak na żywo bo powtorki sa 16:9 a live w 4:3 więc powinno byc lepiej ale jak ktos ma 1 mb to niech sobie daruje lp. Nie wiem jak z neosztrada i netia bo oni daja 1,2-1,3 Mb wiec powinno chodzic plynnie.

 

Co do ogladania na żywo to nie jest tak źle jak tu przedmówcy piszą (przedmówcy piszą - jak sie to nazywa :lol: ) Ja wczoraj stracilem moze 2 minuty meczu ORL-Bobki z powodów technicznych ale problem byl tylko na początku potem naprawili. Chcociaz jak wylaczalem komp to chyba tez sie im cos pochrzanilo ale powtorke dzis rano zobaczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej wkurza mnie to LPB. Wykupiłem na miesiąc. Wszystko spoko do wczoraj.Oglądam sobie Cavs Heat i w połowie meczu crash!!! cały czas loading. Myślę sobie pójdę spać rano dokończe a tu zonk do teraz wogóle nie chce mi się połączyć z żadnym meczem, cały czas mam connecting. Ma ktoś podobny problem? ewentualnie jakiś pomysł na rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma zastrzeżeń do ILP. Wiadomo, że zdarzają się sytuację, że nie można przez kilka h obejrzeć archiwum ale porównując to do darmowych streamów, gdzie zawodników rozpoznaje się tylko i wyłącznie po rzutach... Przewijanie reklam w archiwum znacznie skraca czas oglądania meczu. Dobry zakup, chociażby ze względu na komentarz i opcję on-demand, której rok temu nie było.

 

Heat-Cavs oglądałem na żywo i czasami bufferowało mimo 6M. Dobrze, że nie w trakcie dunk of the year (so far) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.