Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

All operators are currently assisting others. Thank you for your patience. An operator will be with you shortly. Sorry for the inconvenience, but the VOD for 1st November games are not yet available. We are doing our best to provide it as soon as possible. The average time to be answered is 12:00.

 

Czyli wiedzą o tym i udawają że coś robią w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wierze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wchodze na ILP w Schedule a tam komunikat :

Your account is either invalid or expired.

Please purchase one of the subscription packages in order to gain access to ILPBB broadcasts

co k**** ?? ze niby wygasla mi moja subskrypcja ??

 

wchodze w swoje konto ( MY ACOOUNT) i tam mam jak wol napisane :

 

209489 Monthly Subscription through Regular Season (April 15)

 

zeby nie bylo ze normalnie zlodzieje .... :/ chyba ze wszyscy tak macie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie karty kredytowej już nie posiadam więc by wykupić lp założyłem sobie konto na paypal i przelałem na nie pieniądze, dzisiaj widzę, że się pojawiły na koncie paypalwięc wypełniam po kolei wszystko na stronie league pass przenosi mnie na strone paypal gdzie się loguję i tu chce ode mnie danych mojej karty kredytowej aby zrealizować zakup:? gdybym ją miał to nie bawiłbym się z paypalem, myślałem, że tu do niczego nie jest potrzebna może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie karty kredytowej już nie posiadam więc by wykupić lp założyłem sobie konto na paypal i przelałem na nie pieniądze, dzisiaj widzę, że się pojawiły na koncie paypalwięc wypełniam po kolei wszystko na stronie league pass przenosi mnie na strone paypal gdzie się loguję i tu chce ode mnie danych mojej karty kredytowej aby zrealizować zakup:? gdybym ją miał to nie bawiłbym się z paypalem, myślałem, że tu do niczego nie jest potrzebna może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ?

Mam podobny problem. Live Chat nie pomaga, wedlug nich zeby wykupic m-czna subskrypcje ktora kosztuje 30 dolcow trzeba miec na koncie od 60-100 dolarow. Mam ponad 100 i nadal prosi mnie o karte. Ma ktos jakis pomysl co z tym fantem zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.