Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

moglbys powiedziec, czy dzisiaj mozesz tez ogladac mecze z ostatniej nocki ?? Wykupiles LP w Standardowej rozdzielczosci ??

Ja sie wacham tylko jednego, ze mam neostrada 6mb i jednak te filmy demo tna sie ... tzn jak je zatrzymam przez jakis czas to potem przez troche smiga idealnie... ale potem znowu zacina sie... i nie wiem co robic... ale prosze odpowiedz na pierwsze dwa pytania :)

bo zalezy mi zebym mogl ogladac mecze za dnia :)

 

a moze poprostu te demo jest juz tak zmulone ze sie przycina wszystko... moze te mecze na biezaco beda lepiej smigaly... a co do sprzetu to jest to dwurdzeniopwyh laptop 1.86 GHZ 3 GB Ramu, GeForce 7300 .... Vista

 

 

aaa i jeszcze raz, jak wykupie LP na miesiac za te 20 $ to porpostu za miesciac jak mi9 sie bedzie podobalo bede musial na nowo wykupic miesieczna subskrypcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys powiedziec, czy dzisiaj mozesz tez ogladac mecze z ostatniej nocki ?? Wykupiles LP w Standardowej rozdzielczosci ??

Ja sie wacham tylko jednego, ze mam neostrada 6mb i jednak te filmy demo tna sie ... tzn jak je zatrzymam przez jakis czas to potem przez troche smiga idealnie... ale potem znowu zacina sie... i nie wiem co robic... ale prosze odpowiedz na pierwsze dwa pytania :)

bo zalezy mi zebym mogl ogladac mecze za dnia :)

 

a moze poprostu te demo jest juz tak zmulone ze sie przycina wszystko... moze te mecze na biezaco beda lepiej smigaly... a co do sprzetu to jest to dwurdzeniopwyh laptop 1.86 GHZ 3 GB Ramu, GeForce 7300 .... Vista

 

aaa i jeszcze raz, jak wykupie LP na miesiac za te 20 $ to porpostu za miesciac jak mi9 sie bedzie podobalo bede musial na nowo wykupic miesieczna subskrypcje

Wykupiłem w standartowej jakości. Demo chodzi mi płynnie i w HD i w SD. Sprawdź jak ogladasz demo jaki masz transfer i sprawdź użycie procesora. Bo procek to chyba najsłabsze ogniwo twojego laptopa. Ja mam łącze 3 Mb i smiga w HD bez problemu. Ale z tego co pamiętam to mówiłeś że demo w SD chodzi ci dobrze? Ja nie żałuje ani centa wydanego na LP. W końcu nie musze sie martwić o jakość i czy gdzieś poleci jakiś stream gdzie będzie można rozpoznać gdzie wogóle jest piłka :D

 

Powtórki mogę oglądać.

 

a jak kupisz na miesiąc i ci sie spodoba to wykupujesz na kolejny miesiąc lub na cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie probowalem kupic lp... ale chyba jest problem bo mam VISE ELECTRON... i nie moge wykupic... tam gdzie trzeba zachaczyc ze akceptuje regulamin, to po nacisnieciu Purchase spowrotem wskakuje mi to samo okno... powinno to zadzialac w opcji paypal ?

Z VISĄ Electron może być problem ponieważ nie zawsze da się nią zapłacić za granicą. Najlepiej płacić kartą kredytową lub VISĄ Classic. Chyba że coś źle wpisujesz? Masz jakiś komunikat? A paypal nie wiem pewnie da się tylko nie wiem czy nie bedziesz musiał czekać aż przelew dojdzie.

Z Kartami płatniczymi które mają wypukłe numery nie powinno być problemu z płaceniem za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak na razie troszkę rozczarowany jakością obrazu. Kupiłem subskrycje na cały sezon w jakości HD. Daleko niestety temu przekazowi do jakości chociażby zbliżonej do HD. Wydaję mi się jednak, że to się zmieni bo w zeszłym sezonie PO oglądałem i jakość była super:))

Demo mi żadne nie przycina, płaciłem przez paypal i dosłownie 10sec. później mogłem już cieszyć się meczykami

 

btw dziwna sprawa bo nie mogę odtworzyc 2 pierwszych meczów z houston. Nie mam pojęcia czy dało się je oglądać live bo dla mnie było troszkę za poźno. Jak u Was z meczykami houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , macie tez problem ze nie mozecie ogladac meczy z dzisiejszej nocy ?? Wrocilem nad ranem z pracy, i zdazylem odpalic tylko koncowke Lakersow... ale w tym samym czasie chcialem otworzyc tez mecz Magic Nets... i nie dziala... tzn jest connecting, szybko sie konczy i wlacza loading.... i tak caly czas na tym loading i nie chce sie odpalic... tka mam ze wszystkimi meczami z dzisiejszej nocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście wybredni. Ja te z wykupiłem na sezon ale SD , bo HD to tylko chwyt reklamowy, tzn jest tylko to że panorama i troche lepsza jakość. HD to standart z rozdzielczoscia 13??-786 a tyle to na pewno nie jest.

Wczoraj ogladalem mecz i pisalem troche na czacie i jak slyszalem te od nich przekleństwa ze przestalo dzialac albo pikseloza albo jakis chinczyk napierdziela tekstami to od razu przestalem zalowac wydanych pieniedzy :D

oczywiscie nie drwie z tych co nie wykupili i ogladaja przez adthe bo sam ogladalem tak pare lat i czasami to mnie kur..ca brala jak nie wiedzialem kto ma pilke albo tnelo. wg mnie warto wydac ta kase a na HD przyjdzie jeszcze czas.

 

chmura mnie wsio działa (oprocz LAL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj słabo hulał boston-chicago w pewnym momencie przestało całkowicie działać. Jak się dziś obudziłem to się wkurzyłem bo nie można było obejrzeć powtórki chicago ale na szczęście pozniej juz zapodali.

Co do HD. To jak na razie różnie z tym bywa. Wczoraj boston i dzisiaj na powtorce wygladalo to baaaardzo slabo prawie jak SD. Natomiast wiekszosc pozostalych meczow byla naprawde pikna. Takze mimo chwilowych niedociagniec HD prezentuje sie o wiele lepiej od SD i na pewno nie jest czysto marketingowy chłyt. Okfoz nie jest to tez prawdziwy HD ale juz niewiele brakuje.

 

btw czy da sie jakims programem zgrac mecze ktore sie oglada?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.