Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Hej... mam zamiar kupic ILP... ale z opcja miesiecznej oplaty... i teraz pytanie, czy jakby mi cos nie pasowalo, to moge po miesiacu zrezygnowac czy jakosi tak ?? Obawiam sie czy nie bedzie zadnych problemow z ogladaniem...

I drugie pytanie, jak to sie ma do ogladania meczy 48H po zakonczeniu na zywo... czy bez problemu mozna ogladac, czy trzeba jakies czary mary zastosowac ... cos obchodzic ??

Zapomnialem dodac ze planuje kupic wesje Premium z opcja HD...

Zauwazylem ze na You Tube fimiki mi klatkuja sie jak ogladam w hd... czy to moze byc jakis problem zeby dobrze ogladac ILP .... chyba ze mozna gdziers sprawdzic "demo" jakiegos meczu ktory sie odbyl czy mi to wogole zadziala ?

 

I pyutanko jak na laptopie z Vista 2 rdzeniowym 1.86 , 2gb ramu i internet neostrada 6mb bedzie nadawalo sie ??

 

Prosze o szybka odpowiedz, zalezy mi na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czemu mimo wykupionego LP wchodząc dzisiaj na strone NBA i logując się do LP mam do wyboru 4 mecze archiwalne w tym jeden Cle-Bos wogole nieaktywny a pozostale 3 nie da sie nacisnać bo nie mają żadnego odwołania? Jak je mam póścić?

 

I pyutanko jak na laptopie z Vista 2 rdzeniowym 1.86 , 2gb ramu i internet neostrada 6mb bedzie nadawalo sie ??

 

A jaką masz karte graficzną i dokładny typ procesora?? Czy wykupujesz w SD czy HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte mam geforce 7300... a procek: Intel Core Duo T2350 @ 1.86

 

wlasnie nie wiem co wziasc... bo jak ogladam to demo, to w hd troche zamula i nie mam dzwieku:(, za to w SD smiga bez zadnych problemow... chodzi mi o ogladanie meczy w archiwum... a wy co polecacie ?? Martwi mnie ze w SD mozesz ogladac mecze tylko 24 h po zakonczeniu ... ale wydaje mi sie ze moze to wystarczy... no i jest jakby nie patrzec taniej ;)

 

ale widze ze Ty nie mozesz jeszcze ogladac meczy z dzisiejszej nocy... wiec sie chyba wstrzymam jeszcze... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim laptopie FS Li1705 - procek 1.6 - 2 rdzenie karta graficzna sis 256 MB nie daje rady nawet sd przy fullscreenie. Natomiast na stacjonarnym procek 2140 @ 2,66 Mhz i karta graficzna AIW x800 śmiga że aż miło net 3 Mb/s. Nie wiem czemu nie moge ogladać powtórek. Może coś źle robie?

 

A tak wogóle to nie ryzykój z HD jak ci na demie tnie. Weź sd będzie pewniej tylko powtórki tylko 24 h.

 

Widzę że na demo jest taki odnośnik jak WATCH NOW a po zalogowania w archiwalnych nie ma tego odnośnika :?

 

WTF??? Może ktoś mi powiedzieć czy tylko u mnie jest coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mowie ze SD na lapku te demo mecze smigaja ze az milo... hd zacina i bez dzwieku... wiec sie zdecyduje na SD... tylko najpierw chcialbym sie dowiedziecz czy to dziala na 100% bo prfzede wszystkim zalezy mi zeby jednak te mecze sobie obejrzec w dzien a nie po nocach... :/

 

a przeczyttalem na stronce ilp takie cos :

Games available On Demand for up to 24 hours*

 

*Local blackouts may apply

 

moze to cos oznacza... ?? ale noei kumam tego zabardzo :I(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeczyttalem na stronce ilp takie cos :

Games available On Demand for up to 24 hours*

 

*Local blackouts may apply

 

Games available On Demand for up to 24 hours* - mecze archiwalne dostepne 24 h po zakonczeniu meczu

 

*Local blackouts may apply - to oznacza że jeżeli na C+ lub Orange jest mecz to nie obejrzysz tego meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a przeczyttalem na stronce ilp takie cos :

Games available On Demand for up to 24 hours*

 

*Local blackouts may apply

 

Games available On Demand for up to 24 hours* - mecze archiwalne dostepne 24 h po zakonczeniu meczu

 

*Local blackouts may apply - to oznacza że jeżeli na C+ lub Orange jest mecz to nie obejrzysz tego meczu

no nic... mam nadzieje tylko ze uda Ci sie odpalic mecze ktore dzisiaj byly... prosilbym o to zebys dal znac jak uda Ci sie to zrobic i powiedziec jak to zrobiles.

 

 

A i jeszcze moze wiesz , jak wyglada z opcja placenia co miesiac... moge sobie po miesiacu zrezygnowac jak cos czy samo autoamtycznie bedzie mi sciagalo kase z konta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic... mam nadzieje tylko ze uda Ci sie odpalic mecze ktore dzisiaj byly... prosilbym o to zebys dal znac jak uda Ci sie to zrobic i powiedziec jak to zrobiles.

 

A i jeszcze moze wiesz , jak wyglada z opcja placenia co miesiac... moge sobie po miesiacu zrezygnowac jak cos czy samo autoamtycznie bedzie mi sciagalo kase z konta ?

Nikt nie weźmnie ci kasy z konta dopóki na to nie pozwolisz. Tylko na miesiąc wychodzi dużo drożej. Ty wykupujesz tylko na miesiąc po tym terminie po prostu wyłączą ci możliwość oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no nic... mam nadzieje tylko ze uda Ci sie odpalic mecze ktore dzisiaj byly... prosilbym o to zebys dal znac jak uda Ci sie to zrobic i powiedziec jak to zrobiles.

 

A i jeszcze moze wiesz , jak wyglada z opcja placenia co miesiac... moge sobie po miesiacu zrezygnowac jak cos czy samo autoamtycznie bedzie mi sciagalo kase z konta ?

Nikt nie weźmnie ci kasy z konta dopóki na to nie pozwolisz. Tylko na miesiąc wychodzi dużo drożej. Ty wykupujesz tylko na miesiąc po tym terminie po prostu wyłączą ci możliwość oglądania.

no wiem ze to troche drozej wyjdzie... ale jak sie okaze ze cos jednak nie bedzie mi dzialalo... to chociaz bede w plecy te 20 $ a nie stopare ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An operator will be with you shortly. Due to a technical issue there is no VOD currently available. We are working on fixing that as soon as possible.

 

Tu masz wyjaśnienie. Jak nie naprawią do 1:00 czasu Rybnickiego to sie nieźle wk..... :evil:

i co naprawili?

 

co do meczu w canal plusz to nadal wkurza brak pełnego sezonu w HD...

 

w USA padaka, kryzys i lament a bedzie jeszcze gorzej, do tego kurs dolara spadnie na pysk więc moznaby przycisąć o HD bo łaski nie robia..

dodatkowo wcześniej w HD na Eurosporcie2 pokazano eliminacje do Eurocup'u i jakość była duzo lepsza

 

co do meczu Cavs vs Celts

 

mecz nic nowego w sumie nie pokazał czyli jak sie dziadki zepną to zdrowi są w stanie pojechac każdy zespół w pojedyńczym meczu...

 

uzupełnianie składu Sheedem (oklaski) ale i dopasowanie Danielsa w parze z Housem zrobiło wrażenie na wszystkich ...

 

LeB napykał punktów, ze aż się zdziwiłem ale ogólnie Cavs pokazali swoją główna bolączkę..rozegranie końcówek to nie "give it to meee" i wypadło bez pomysłu ( zwaliłbym na trenera)

 

swoje minuty dostał najwiekszy kaszalot ligii Shelden i pokazał jak można spartolic w sumie ciekawą uniwersytecka kariere :P

 

gruby zaskakująco dobrze rozpoczął ale im dalej w las tym więcej muchomorów...

te twin towers tak długo próbowane natomiast w sumie mie zaskoczyły

 

mecz w sumie musiał sie podobać bo było wszystko łącznie z odważnymi sedziami choc PP trochę chronili

 

edit; zapomniałem pochwalić wyjatkową padakę Ilgauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co naprawili?

No na razie walczą z wiatrakami :D Mam nadzieje że do 1 naprawią bo dziś pierwszy mecz orlando.

 

Na canal plusz w życiu nie wydałbym ani grosza bo TV ogladam bardzo bardzo żadko a kupować tylko po to by zobaczyć mecze które oni mi wybrali ....

 

Nie lubie jak ktoś za mnie decyduje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co naprawili?

No na razie walczą z wiatrakami :D Mam nadzieje że do 1 naprawią bo dziś pierwszy mecz orlando.

 

Na canal plusz w życiu nie wydałbym ani grosza bo TV ogladam bardzo bardzo żadko a kupować tylko po to by zobaczyć mecze które oni mi wybrali ....

 

Nie lubie jak ktoś za mnie decyduje :lol:

twój wybór ale przyzwoity pakiet z HD ( Eurosport snooker) HBO i C+Film gdzie masz coraz nowsze filmy z kin ( moge odpuścić kino i za 2 miechy mam w TV) i C+sport gdzie poza NBA mam zużel ( Grand Prix w HD!) jakos koi wydatki :wink:

 

a finały czy ASG jakość bajeczna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój wybór ale przyzwoity pakiet z HD ( Eurosport snooker) HBO i C+Film gdzie masz coraz nowsze filmy z kin ( moge odpuścić kino i za 2 miechy mam w TV) i C+sport gdzie poza NBA mam zużel ( Grand Prix w HD!) jakos koi wydatki :wink:

 

a finały czy ASG jakość bajeczna!!!

żebysmy sie dobrze zrozumieli nie potępiam tych co wykupują canal plusz :) Gdybym oglądał TV częściej to może bym inaczej na to patrzył ale dla mnie to nieopłacalne. Filmy które lubie i tak nie lecą w TV a mam wykupione konto rapidshare wiec ściagam co chce w HD :D Poza tym kanały Discovery i TVN CNBC (czyli to co mnie interesuje) mam na kablówce za którą nie płacę :D

 

No finały to faktycznie niezły atut, no ale cóż nie można mieć wszystkiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.