Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednim sezonie (neo 1M) wykupiłem LP na 1 dzień i niestety cięło strasznie. Ale od listopada zawita do mnie Netia 6M więc nie powinno być problemów. Również planuję wykupić standardowe SD, miejmy nadzieję, że uda się obejść blackouty :D

 

Dobry komp to podstawa, na Pentium M 1.7GHz (Centrino) nie dało rady oglądać. Wydaje się, że dwurdzeniowiec to minimum do ILP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chłopie powinieneś ten teks opatentować :) ale sam pamiętam jak z 7,8 lat temu miałem kompletną szajbę na punkcie kosza i NBA to taki LP wtedy by było dlamnie jak jakiś największy dar niebios :) teraz to liczy się głównie Jazz, więc się tym tak nie podniecam bo idzie znaleźć linki, ale muszę przyznać ze ta metoda sprzedazy meczów dla fanów przez neta to wyjebista sprawa, jak 3 lata temu na Baseballu wykupiłem subskrypcje to cholera całe wakacjie siedziałem po 5,6 godzin w nocy i tylko oglądałem :) pod wrażeniem byłem ogromnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do mnie na konsul21@wp.pl jak omijać blockouty. Często na żywo nie bede ogladał bo niestety mam prace i zawsze o 6:30 musze wstawać :lol: Ale mam nadzieje że powtórki też mozna obchodzić. Chyba kupie jeszcze dziś bo jeszcze promo się skończy :D

Niestety, w zeszłym sezonie na powtórkach ten sposób nie działał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić czy da rade oglądać ilp z 2mb/s bez żadnych przeszkód? Goście na supporcie mówią że bez problemu, ale wolałbym jakieś wiarygodne źródło. W zeszłym roku wykupiłem mając 1 i niestety cięło niemiłosiernie ;/ na początku listopada będę miał już 2mb/s więc byłbym jak najbardziej zainteresowany ilp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłem sobie przed chwilą demo zeby zobaczyc jak to działa. Nie dośc ze sie co minute-dwie buferuje to jeszcze komentarz jest o sekunde-dwie za opozniony :| Myslalem nad wykupieniem ILP ale to musiałbym byc pewny czy wszystko bedzie w porządku.

 

łącze 6mb/s, procesor ponad 2gb, ram 4 gb

ściągnij sobie netmeter i zobacz jaki masz transfer przy ogladaniu demo. Ja nie mialem żadnego problemu non stop idzie około 700-800 kbit/s wiec przy twoim necie nie powinno byc problemu. Ja mam łącze 3 Mb/s a i tak LP nie wykorzystuje calego łącza.

 

poza tym masz fajny procek 2 gb :lol:

 

ja wykupilem LP na caly sezon i zobacze czy nie bede żałował.

napiszcie mi tylko sposoby na blackouty. konsul21@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłem sobie przed chwilą demo zeby zobaczyc jak to działa. Nie dośc ze sie co minute-dwie buferuje to jeszcze komentarz jest o sekunde-dwie za opozniony :| Myslalem nad wykupieniem ILP ale to musiałbym byc pewny czy wszystko bedzie w porządku.

 

łącze 6mb/s, procesor ponad 2gb, ram 4 gb

Nie sugeruj się. ILP powinno chodzić bez problemów najmniejszych, chyba, że masz komp jakiś zamulony. Widocznie to demo jest jakieś c***owe. Jeśli chodzą Ci filmiki w HD na youtube, to z ilp powinno być tak samo.

 

A co do programów, to polecam cFosSpeed. Nie dość, że pokazuje aktualny przepływ danych, to jeszcze optymalizuje łącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poczytać czy ktoś nie miał podobnych problemów (np. na forum myp2p). Poza transferem liczy się też chyba Ping, być może jest za wysoki, najlepiej sprawdzić jakimś programikiem, nie ma sensu płacić kilku stów, nie upewniając się wcześniej, że wszystko będzie ok.

Ping nie ma znaczenia. Chyba że byłby powyżej 1000 ms. A to raczej niemożliwe przy takim necie. Jak ci nie będzie chodzić są tylko 2 możliwości. 1. twój net ma 6Mb tylko na umowie. 2. niewydolny server NBA.

Bardziej prawdopodobna 1 opcja. jak będziesz widział że ci szrpie popatrz na netmetter. Albo lepiej sprawdź czy masz ciągły transfer na jakimś dsl.cz lub speedtest. Jak tam też będziesz miał szarpany to oznacza że net masz do pupy :D ale wątpię.

 

JAk mnie by szarpało zgłosiłbym to adminowi sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że bardziej chwyciło NBA w kompie niż w cyfrze plus i orange!

 

co do w sumie ciekawoski NBA w TV to w zeszłym tygodniu myślałem ze padnę

 

w programie "Boso przez swiat' Woja Cejrowskiego ( w sumie lubie oglądać) był program o wyspach szczęśliwych gdzieś na Pacyfiku i pokazywano ludność etniczną mocno odizolowaną od swiata:

 

cos tam dłubali składali ale.........

 

3 kolesiów było bardzo dobrze zbudowanych ( aż mnie to zdziwiło skąd takie przypakowania w głuszy) ale usmiałem sie gdy mignęły mi szczegóły twarzy.....

 

3 z nich miało na maksa podobne rysy twarzy jak LBJ TD i Oden....

 

bez kitu! jakbyście mieli okazje zobaczyć to polecam bo twarze na prawde masakrycznie podobne!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.