Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

A to ja z innej beczki niż ignazz, ale bardziej w temacie :wink:

Oglądam właśnie na c+ Jazz vs Real, a wcześniej widziałem Jazz vs Bulls rozgrywane w Londynie. W tym drugim przypadku niesamowite było to, że poza naszą, "jazzową" ekipą, która udała się do Londynu (zapraszam na relację na e-nba.pl/jazz coming soon - a tu zdjatko gimmiego by England http://edition.cnn.com/2009/SPORT/10/07 ... _latest#cn nSTCPhoto; zdjęcie nr 4 :wink: ), na trybunach o2 Arena szaleli tylko kibole Bulls, bo większość, czyli Anglicy, nie za bardzo rozumieli o co tu biega :lol: 8) Mimo 19 tyś kibiców, atmosfera w Londynie była nijaka (oczywiście z punktu widzenia telewidza) niż w Madrycie. Tu wszyscy chyba znają, kochają i rozumieją kosza... Atmosfera niesamowita, publika reaguje na każde fajne zagranie - oczywiście kibicuje Realowi, ale i Jazzmani kiedy coś fajnego wyjdzie nagradzani są entuzjastycznymi oklaskami... Naprawdę - pełne uznanie dla kibiców z Kastylii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci proponuje, zebys zaplacil $50 i ogladal te Portland do wyrzygania

Po co mam płacić jak można za free oglądać

wiesz, od NBA jetes pewien dobrej jakosci i tego, ze napewno bedzie przekaz taki, ktory da sie ogladac. Bo na justin.tv itp. To nie zawsze masz dobra jakosc, a nawet czasami jest limit ludzi, a jak go nie ma to starsznie wolno chodzi, mialem tak podczas P-O kilka razy szczególnie raz jak chciałęm oglądać Bsoton-Chicago. Po prostu obraz był co 5 sek. ;p Tak dużo ludu oglądało i było zwalone. Oczywiście najlpiej w TV oglądać, no i ja tak robie tyle, że C+ pokazuje 3 mecze na tydzien i nie zawsze te, ktore by sie chcialo zobaczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się do kiedy Canal+ ma wykupione praw do transmisji meczów NBA?

 

oczywiście

 

pokazywać bedzie 2 mecze w tygodniu plus czasem 3 i to nieraz np. w nocy w poniedziałek...

Pod koniec października do gry wraca NBA. Tradycyjnie, dzięki transmisjom w CANAL+ Sport kibice nie ominą ani jednego istotnego wydarzenia. W tym sezonie CANAL+ pokaże na żywo dwa spotkania tygodniowo w sezonie zasadniczym, 14 meczów fazy play-off i wszystkie potyczki finałowe.

Raz w tygodniu emitowany będzie program NBA Action. W lutym CANAL+ zaprezentuje doroczny All Star Weekend, który w tym sezonie odbędzie się w Dallas. Weekend zostanie zwieńczony niezwykle popularnym Meczem Gwiazd. Dodatkowo, aktualności z parkietów NBA oraz fragmenty spotkań pojawiać się będą w programach informacyjnych m.in. Minisport+.

 

Rozgrywki zapowiadają się w tym roku bardzo interesująco. Tytułu bronić będzie ekipa Los Angeles Lakers. Wśród jej najgroźniejszych konkurentów do mistrzostwa wymienia się zespoły San Antonio Spurs, Detroit Pistons, Cleveland Cavaliers, Phoenix Suns oraz chętnych rewanżu za ubiegłoroczny finał Orlando Magic. W składzie Magic znajduje się Polak Marcin Gortat, który po zawirowaniach w okresie transferowym rozgrywki ostatecznie rozpocznie w barwach zespołu z Florydy.

 

Podczas pierwszych transmisji CANAL+ zaprasza do zapoznania się z formą drużyny Boston Celtics. We wtorek 27 października ekipa z Massachusetts zmierzy się z Cleveland Cavaliers, a w piątek 30 października z Chicago Bulls.

 

transmisji meczów NBA na sezon 2009/10 (może on ulec zmianie w trakcie sezonu - o zmianach transmisji decyduje NBA):

 

Na pierwszym miejscu drużyna gości, na drugim gospodarzy.

 

Czas "amerykański eastern" (przez prawie cały rok należy dodać do niego 6 godzin, aby otrzymać czas w Polsce).

 

październik 27, 2009 Boston - Cleveland 07:30 PM

październik 30, 2009 Chicago - Boston 08:00 PM

listopad 1, 2009 Orlando - Toronto 01:00 PM

listopad 6, 2009 Toronto - New Orleans 08:00 PM

listopad 8, 2009 Phoenix - Washington 01:00 PM

listopad 13, 2009 Portland - New Orleans 08:00 PM

listopad 15, 2009 Dallas - Detroit 06:00 PM

listopad 20, 2009 Orlando - Boston 08:00 PM

listopad 22, 2009 Boston - New York 01:00 PM

listopad 27, 2009 San Antonio - Houston 08:30 PM

listopad 30, 2009 Phoenix - Toronto 08:30 PM

grudzień 4, 2009 Chicago - Cleveland 08:00 PM

grudzień 6, 2009 Cleveland - Milwaukee 03:00 PM

grudzień 11, 2009 Dallas - Miami 07:30 PM

grudzień 14, 2009 New Orleans - Dallas 08:30 PM

grudzień 18, 2009 Denver - New Orleans 08:00 PM

grudzień 20, 2009 Portland - Miami 06:00 PM

grudzień 21, 2009 Utah - Orlando 07:00 PM

grudzień 25, 2009 Cleveland - L.A. Lakers 05:00 PM

grudzień 27, 2009 Houston - Cleveland 06:00 PM

styczeń 1, 2010 Sacramento - L.A. Lakers 10:30 PM

styczeń 3, 2010 Dallas - L.A. Lakers 09:30 PM

styczeń 8, 2010 Dallas - San Antonio 08:30 PM

styczeń 11, 2010 Miami - Utah 09:00 PM

styczeń 15, 2010 Miami - Houston 08:30 PM

styczeń 18, 2010 Orlando - L.A. Lakers 10:30 PM

styczeń 22, 2010 Portland - Boston 07:30 PM

styczeń 25, 2010 Cleveland - Miami 07:30 PM

styczeń 29, 2010 L.A. Lakers - Philadelphia 07:00 PM

styczeń 31, 2010 Denver - San Antonio 01:00 PM

luty 5, 2010 Chicago - Atlanta 08:00 PM

luty 7, 2010 Orlando - Boston 02:30 PM

luty 8, 2010 San Antonio - L.A. Lakers 10:30 PM

luty 19, 2010 Dallas - Orlando 08:00 PM

luty 21, 2010 Cleveland Orlando 01:00 PM

luty 26, 2010 Cleveland - Toronto 07:00 PM

luty 28, 2010 Denver - L.A. Lakers 03:30 PM

marzec 5, 2010 Boston - Philadelphia 07:00 PM

marzec 7, 2010 L.A. Lakers - Orlando 02:30 PM

marzec 8, 2010 San Antonio - Cleveland 07:00 PM

marzec 12, 2010 L.A. Lakers - Phoenix 09:00 PM

marzec 14, 2010 Boston - Cleveland 03:30 PM

marzec 19, 2010 Boston - Houston 08:30 PM

marzec 21, 2010 San Antonio - Atlanta 03:30 PM

marzec 26, 2010 Cleveland - San Antonio 08:30 PM

marzec 28, 2010 Denver - Orlando 06:00 PM

kwiecień 2, 2010 Orlando - San Antonio 08:30 PM

kwiecień 4, 2010 Cleveland - Boston 01:00 PM

kwiecień 9, 2010 Utah - New Orleans 08:00 PM

kwiecień 11, 2010 Portland - L.A. Lakers 03:30 PM

 

 

Zobacz także: 50 meczów NBA w Orange Sport

 

 

Poniżej treść informacji prasowej Canal Plus Polska:

 

 

RUSZA NOWY SEZON NBA - 27 PAŹDZIERNIKA PIERWSZA TRANSMISJA W CANAL+ SPORT

 

Pod koniec października do gry wraca NBA. Tradycyjnie, dzięki transmisjom w CANAL+ Sport kibice nie ominą ani jednego istotnego wydarzenia. Stacja pokaże na żywo dwa spotkania tygodniowo w sezonie zasadniczym, 14 meczów fazy play-off i wszystkie potyczki finałowe. Mecze prezentowane będą głównie w weekendy oraz noce z poniedziałku na wtorek. Raz w tygodniu emitowany będzie program NBA Action!. Dodatkowo, aktualności z parkietów NBA oraz fragmenty spotkań pojawiać się będą w programach informacyjnych m.in. Minisport+. W lutym CANAL+ zaprezentuje doroczny All Star Weekend, który w tym sezonie odbędzie się w Dallas. Weekend zostanie zwieńczony niezwykle popularnym Meczem Gwiazd.

 

Podczas pierwszych transmisji nowego sezonu NBA CANAL+ zaprasza do zapoznania się z formą drużyny Boston Celtics. We wtorek, 27 października ekipa z Massachusetts zmierzy się z Cleveland Cavaliers, a w piątek, 30 października z Chicago Bulls.

 

Rozgrywki zapowiadają się w tym roku bardzo interesująco. Tytułu bronić będzie zespół Los Angeles Lakers. Wśród jego najgroźniejszych konkurentów do mistrzostwa wymienia się drużyny Boston Celtics, , Detroit Pistons, Cleveland Cavaliers oraz pałających chęcią rewanżu za ubiegłoroczny finał Orlando Magic. W składzie Magic znajduje się Polak Marcin Gortat, który po zawirowaniach w okresie transferowym rozgrywki ostatecznie rozpocznie w barwach zespołu z Florydy. W czasie całego sezonu na antenie CANAL+ Sport kibice zobaczą kilkanaście spotkań z udziałem drużyny z Orlando oraz mecze fazy play-off, jeśli ekipa Stana van Gundy’ego się do nich zakwalifikuje.

 

W nadchodzącym sezonie relacje z najważniejszych koszykarskich parkietów świata będzie przygotowywać najbardziej doświadczona ekipa komentatorska w Polsce z Wojciechem Michałowiczem i Edwardem Durdą na czele. Dziennikarzy CANAL+ będzie w tym sezonie wspierać grupa stałych współkomentatorów i ekspertów. Wśród nich obecni i byli zawodnicy oraz trenerzy: Zenon Telman, Joe McNaull, Jerzy Świątek, Walter Jeklin, Arkadiusz Koniecki i Hubert Radke.

 

Na antenie CANAL+ Sport kibice będą śledzić również zmagania w ramach Euroligi, odpowiednika NBA na Starym Kontynencie. Stacja zaprezentuje 60 meczów aż do wielkiego turnieju Final Four, który wyłoni zdobywcę Pucharu Europy. Kibice w Polsce z uwagą będą śledzili poczynania mistrza kraju Asseco Prokom Gdynia oraz rodaków grających w innych klubach: Macieja Lampego w Maccabi Tel Awiw oraz Pawła Kikowskiego w Union Olimpija. W każdy poniedziałek stacja prezentować będzie magazyn Euroleague Show.

 

Koszykówka, to od wielu lat jeden z głównych filarów sportowej oferty CANAL+. W ubiegłym roku, dzięki podpisanym umowom stacja zapewniła swoim abonentom kolejne lata z największymi gwiazdami basketu na świecie. Stałe grono kibiców tej dyscypliny ma więc zapewniony najwyższy poziom emocji. Także tych prezentowanych w technologii High Definition.

 

Inauguracja nowego sezonu NBA w CANAL+ Sport:

 

Wtorek, 27 października, 00.30 Cleveland Cavaliers – Boston Celtics (na żywo)

 

Piątek, 30 października, 01.00 Boston Celtics – Chicago Bulls (na żywo)

 

Najbliższe transmisje Euroligi:

 

Środa, 21 października, 19.20 Asseco Prokom Gdynia - EWE Oldenburg (na żywo)

 

Czwartek, 22 października, 20.25 AJ Milano - Panathinaikos Ateny (na żywo)

 

Środa, 28 października, 20.40 Real Madryt – Asseco Prokom Gdynia (na żywo)

 

Czwartek, 29 października, 20.10 Panathinaikos Ateny – Chimki Moskwa (na żywo)

 

CANAL+ to pierwsza w Polsce płatna telewizja typu premium dostępna na komplementarnych kanałach CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2, które dają widzom możliwość dogodnego wyboru programów i czasu ich emisji. Programy CANAL+ nadawane są również w wysokiej rozdzielczości w CANAL+ Sport HD i CANAL+ Film HD. Stacje dostępne są w ponad 80 sieciach TV kablowej oraz na platformie cyfrowej CYFRA+, a także jako samodzielna oferta pod nazwą Multipakiet CANAL+ niezależna od oferty platformy. CANAL+ należy do spółki CANAL+ Cyfrowy, operatora platformy CYFRA+ i nadawcy kanałów telewizyjnych.

 

Wydarzenia sportowe emitowane są głównie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2. Stacja posiada prawa do prezentowania wszystkich spotkań Ekstraklasy. Ponadto, transmituje mecze najsilniejszych piłkarskich lig zagranicznych: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej, a także koszykarskie rozgrywki NBA, WNBA i Euroligi, żużlowy cykl Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata, Puchar Sześciu Narodów w rugby, mityngi lekkoatletyczne Golden League, zawodowy boks oraz poker. W ostatnim czasie na antenie pojawiły się prestiżowe zawody jeździeckie. Część wydarzeń relacjonowanych jest w technologii HD. http://www.canalplus.pl

 

orange;

 

październik 28, 2009 New Orleans - San Antonio 08:00 PM

październik 31, 2009 Portland - Houston 08:30 PM

listopad 4, 2009 L.A. Lakers - Houston 08:30 PM

listopad 7, 2009 Toronto - Dallas 08:30 PM

listopad 11, 2009 Cleveland - Orlando 08:00 PM

listopad 14, 2009 Utah - Cleveland 07:30 PM

listopad 18, 2009 San Antonio - Dallas 09:30 PM

listopad 21, 2009 Chicago - Denver 09:00 PM

listopad 25, 2009 Miami - Orlando 07:30 PM

listopad 28, 2009 Dallas - Cleveland 07:30 PM

grudzień 2, 2009 Phoenix - Cleveland 07:00 PM

grudzień 5, 2009 Denver - San Antonio 08:30 PM

grudzień 9, 2009 Chicago - Atlanta 07:00 PM

grudzień 12, 2009 L.A. Lakers - Utah 09:00 PM

grudzień 16, 2009 Toronto - Orlando 07:00 PM

grudzień 19, 2009 Portland - Orlando 07:00 PM

grudzień 23, 2009 Portland - San Antonio 08:30 PM

grudzień 26, 2009 New Orleans - Chicago 08:00 PM

grudzień 30, 2009 Atlanta - Cleveland 07:00 PM

styczeń 2, 2010 Denver - Utah 09:00 PM

styczeń 6, 2010 Boston - Miami 07:30 PM

styczeń 9, 2010 Atlanta - Orlando 07:00 PM

styczeń 13, 2010 L.A. Lakers - Dallas 08:30 PM

styczeń 16, 2010 Miami - Oklahoma City 08:00 PM

styczeń 20, 2010 Boston - Detroit 07:30 PM

styczeń 23, 2010 New Orleans - Denver 09:00 PM

styczeń 27, 2010 Miami - Toronto 07:00 PM

styczeń 30, 2010 Portland - Dallas 09:00 PM

luty 3, 2010 Phoenix - Denver 09:00 PM

luty 6, 2010 Miami - Chicago 08:00 PM

luty 10, 2010 Orlando - Chicago 08:00 PM

luty 17, 2010 Utah - New Orleans 08:00 PM

luty 20, 2010 Miami - Dallas 08:30 PM

luty 24, 2010 Portland - Toronto 07:00 PM

luty 27, 2010 Houston - Utah 09:00 PM

marzec 3, 2010 Cleveland - New Jersey 07:30 PM

marzec 6, 2010 Atlanta - Miami 07:30 PM

marzec 10, 2010 Utah - Detroit 07:30 PM

marzec 13, 2010 Orlando - Washington 07:00 PM

marzec 17, 2010 San Antonio - Orlando 08:00 PM

marzec 20, 2010 Boston - Dallas 09:00 PM

marzec 24, 2010 L.A. Lakers - San Antonio 09:30 PM

marzec 27, 2010 L.A. Lakers - Houston 08:30 PM

marzec 31, 2010 L.A. Lakers - Atlanta 07:00 PM

kwiecień 3, 2010 Toronto - Philadelphia 01:00 PM

kwiecień 6, 2010 Toronto - Cleveland 07:00 PM

kwiecień 7, 2010 Boston - Toronto 07:00 PM

kwiecień 10, 2010 San Antonio - Denver 09:00 PM

kwiecień 13, 2010 Boston - Chicago 08:00 PM

kwiecień 14, 2010 New Orleans - Houston 08:00 PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja z innej beczki niż ignazz, ale bardziej w temacie :wink:

Naprawdę - pełne uznanie.dla kibiców z Kastylii :wink:

chyba ostatni post w końcu maxu ciebie usatysfakcjonuje!

 

:wink:

 

komentarz do planowanej ramówki!

 

cieszy mnie spora ilość tych najsilniejszych ekip i od razu widać że zobaczymy masakrycznie sporo Cavs Celts LA Sas Magic ale i sporo PTB

 

oczywiscie każdy skupi sie na swoich więc ja robie statystykę Spurs a inni niech zrobia swoja to porównamy:

 

spurs zobaczymy w RS 15 razy!!!

 

derby Texasu z rakietami i 2 razy z Dallas

2x z Lakers

komplet z Magic (x2)

komplet z Cavs (x2)

aż 3x z Denver

po razie z Atlantą, PTB, NOH

 

z zapowiadanych ciekawostek raz Oklahoma (tylko), NJ, Bucks, 2x Wizz, Kings

pare razy pokaża 76ers, bardzo mało Jazz i Suns a i Heat, Pistons

 

dodatkowo jak juz pokażą ciekawostkę to raczej z silną ekipą więc moze być klepanie na maksa ( kings LAL)

brak Memphis, za dużo IMO osłabionych rakiet

czekam na statsy innych:

stawiam że Lakers Celts cavs i magic wysoko

 

edit: tak patrzę i na cyfrze bedziemy mieć takie seryjne spotkania z poszczególnymi ekipami:

 

poczatek z rzędu Boston

potem 2x raptors

potem NOH x2 z rzędu

potem 3 z 4 Lakers z rzędu

połaczone z dallas z rzędu i od razu styczniowe x2 heat z rzędu w lutym 3 z 4 z rzedu Magic marzec 3 z 4 spurs z nakładaniem sie x2 Magic.....

 

sytuację ratuje fakt że przekładanke mozna zrobić z orange sport gdzie niestety tez pare ekip sie z rzędu powtarza:

cavs potem magic w marcu Orlando czyli jeszcze przed playoffs widzimy ich w sumie 7, 13, 17, 28 marca i 2 kwietnia ( 5 razy w 22 dni)

 

no i na deser w Orange koniec marca 3 razy Lakers z rzędu i 2x raps

 

dodajac bardzo prawdopodobne ogladanie PO i całych finałów szykuje sie widzenie tych najlepszych grubo ponad 20 razy bez dotykania internetu!!!

 

 

Cavs 19 razy w TV

Orlando 18

Lakers 16

spurs: 15

Celts 14

dallas 13

raps 11

NOH 10

PTB 9

 

 

dopiero teraz zauważyłem totalny brak Knicksów!!!!! nie zobaczymy też GSW Memphis a za to osłabione bez Yao 7 x Houston!!! bez także Minnesotty ale i Clipers!!!

 

wiem że to dopiero zapowiedz a nie 100% ramówka ale brak clipers z #1 draftu troche krzywdzące

to juz chyba nawet LA z Kings mozna było sobie darować!!! jak i spora liczbę mavs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chce wykupić NBA LP. Pisze tam że są dostępne wszystkie mecze za wyjątkiem meczy które są transmitowane w loikalnej TV. Tzn że jeżeli na badziewnym Canal + poleci jakiś mecz to ja go nie zobacze?? Najbardziej interesują mnie oczywiście mecze Magic a Canal + transmituje ich najlepsze mecze więc nie chciałbym zapłacić 250 zeta za to że nie zobacze najciekawiej zapowiadających się meczy.

 

Jeżeli ktoś się orientuje to proszę o odpowiedź bo sezon tuż tuż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Poczytałem więcej i tu chodzi tylko o ochronę TV lokalnych. Ludzie z florydy jak wykupią LP to nie obejrzą prawie żadnego meczu.

 

Ale nasuwa mi sie jeszcze jedne pytanie. Kiedyś jak można było po linkach ściągać całe mecze nagrane w LP to nie było meczy które były transmitowane w TV ogólnokrajowej USA. Czy dalej tak jest?? Bo jeśli tak to ominie mnie 32 mecze z 82 to ponad 33 %.

 

Miał ktoś wykupine LP??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul

 

 

Na international league pass masz wszystkie mecze poza tymi pokazywanymi w tv w Polsce (a więc c+ i orange sport). W poprzednim sezonie dało się dość łatwo ominąć blockouty (choć tylko w meczach na żywo), nie wiem jednak czy teraz też się to uda, w najgorszym razie obejrzysz sobie 60-kilka meczów Orlando, a jeśli nie masz ani c+, ani orange, to na te pozostałe zawsze pozostają ci stramy lub torrenty. Ja mam zamiar wykupić ILP, miałem w poprzednim sezonie i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW aż 3 razy Jazz pokażą :) cholera to 300% normy niż w zeszłym roku :) i to tyle ile przez ostatnie 3 lata w regularu pokazali :) Jestem wniebowzięty po prostu :)

 

A na poważnie to sam bym sobie lp zamówił ale mam bezkablowego neta, 1,5 mega w nocy niby idzie ale pewnie by przerywało, plus jakie to emocje szukając linku do meczu jak jakiś partyzant :) no i człowiek chińskiego się poduczy :)

Zobacze jak dadzą za darmo jakiś meczyk na lp to sprawdze czy w tym roku pójdzie na moim łaczu, bo kupić bym z przyjemnością ale zeby prędkości były takie jak na MLB tam jest 500, 800 i 1,3 bita.

 

ps. teraz dobrze przejrzałem te transmisje co Igi zarzucił i widze że Jazz 6 razy zarzucą, cholera to 2 razy 300% normy, ło matko bo zaraz eksploduje ze szczęścia :) Teraz będę musiał do starszego do chaty częściej wpadać bo on ma c+ ja niestety albo stety od ponad roku nie partycypuje w cyfrze. No ale na serio z 1 na 5 meczów to jest niezły skok widać wzięli sobie moje posty na forum c+, do serca, co prawda z opóźnieniem bo 2 lata temu mówiłem więcej Jazz ale zawsze lepiej późno niż wcale :) A na serio to dziwne ze akurat po ostatnim sezonie jakoś tych meczy Jazz będzie więcej w ogolno amerykańskiej telewizji i przesyle na Polskę, cięzko to załapać, moze wiedzą że będziemy absolutnie wyjebiści w tym roku :) Albo Derona popularność wzrosła.

 

ps. ps. cholera połaczyłem c+ z orange :) czyli jednak tylko 3 spotkania, a już ich chciałem pochwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jendras za pomoc.

 

To widze że nieszczęściem jest to że Orlando pokazują tyle razy w C+.

 

A co do transferów to najlepiej ściagnijcie sobie netmeter, on najbardziej realnie pokazuje aktualne zuzycie łącza. Na demie z LP widziałem że bardzo żadko przekraczało 1 MB/s. Natomiast gorzej jest z sprzętem na moim 2,5 laptopie z kartą VIA 256 MB współdzielonej nie da sie oglądać a procek 2 rdzenowy. Widać grafike bardzo obciąża.

 

A co do omijanie blockoutów ? pewnie przez jakiś proxy z tajlandi?? :lol: Choć to akurat łatwo mogą poblokować wystarczy że sprawdzą pierwszy publiczny adres wychodzący i żaden proxy nic nie da.

 

Jestem rozbity nie wiem czy kupować. W końcu mam kase, łącze a kurna najlepsze mecze mnie ominą :shock: Choć pewnie streamy będą ale z nimi to jest bardzo różnie.

 

Pamięta ktoś ile kosztowało w tamtym roku LP na pół sezonu? wiem że byla jakaś promocja 49$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób był jeszcze prostszy niż zmiana proxy. Quester też troche niedowierzał na początku, ale się udało :]

 

 

Jeśli chodzi o sprzęt, to tutaj jest kwestia procka i RAMu. Rok temu wykupiłem jednodniową subskrypcję na próbę i ni cholery nie śmigało. Miałem wtedy 256 ramu i procesor 1,3 gHz. Zainwestowałem w nowy, teraz mam dual core 2,6 i 1 giga ramu, kartę graficzną dość kiepską (pograć sobie nie pogram), a z działaniem ilp nie było większych problemów, no czasem jakiś mecz się haczył, ale to były raczej sporadyczne przypadki (transfer sprawdzałem w jakimś programie, wyszło ok 2 Mb).

 

 

Generalnie, konsul, jak masz wątpliwości, to poczekaj na początek sezonu, może pojawi się opcja jednodniowej subskrypcji, wtedy też będzie wiadomo, czy sposób z poprzednich rozgrywek będzie działał, albo poproś jakiegoś znajomego o login i hasło dla sprawdzenia, tyle że wtedy ominie Cię przedsezonowa promocja. Całe rozgrywki + play-offy w SD kosztują w tej chwili 125 dolców, czyli jakieś 350 zł. Wychodzi 4 dychy z hakiem na miesiąc za niemal wszystkie mecze twojej drużyny, poza tam kilkunastoma, które są po części szlagierami, więc pewnie pojawią się w torrentach/streamach. Pytanie czy masz lepszą opcję? Ja powiem tak: jestem dość oszczędny, budżet jako student mam ograniczony, ale wychodzę z założenia, że jak mi szkoda kasy na NBA, to na co jej nie będę żałował? Przecież nie ma na świecie nic lepszego ;] no ale nie namawiam, żebył potem mnie nie ścigał, jak coś nie wypali ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tutaj #1 z e-basketu.

 

Wykupilem ILP rok temu i w tym roku powtorzylem zakup. Bylem bardzo zadowolony. Dobra jakosc, powtorki i niezawodnosc (pamietam tylko jedno dwu godzinne opoznienie powtorki, na ktorej mi zalezalo). Uwazam, ze jesli ktos moze sobie na to pozwolic to nie ma sie nad czym zastanawiac. Mozna korzystac ze streamow (choc roznie z tym bywa) czy tez sciagac, ale wole miec pewny mecz, bez denerwowania sie, ze cos nie dziala. Cena jest wg mnie dosc przystepna. Mam dosc napiety plan na studiach i nie bylbym w stanie sciagac meczow czy tez zbyt czesto ogladac ich w nocy. Podsumowujac ILP jest warte tych $90 - drozsza/lepsza wersja jest jak na moje potrzeby nieoplacalna. Swietnie, ze w koncu powtorki sa 'on demand', a nie o ustalonych porach.

 

 

Musicie mnie uswiadomic jak omijac blackouty :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.