Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz nie chcę nikogo w błąd wprowadzać, zgadując. Widzę, że masz bardzo dobry wynik, z tego co słyszałem to trzeba mieć 1Mb lub więcej, na neostradzie na 1Mb tnie i przerywa. Jakbym miał się zakładać, to będzie Ci działać tak jak mi, no ale dopóki nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ignazz a o co z tym konkretnie chodzi? Widze tam jakąs listę z meczykami róznego rodzaju, ale cholera wie czy mam za to płacic czy też nie

 

 

Wogule powiedzcie mi jak teraz najlepiej w necie mecze ogladac, bo od wczoraj mam zajebiscie szybkie łączei skoro ściagać z netu nie moge torrentem to bym sobie choć poogladał na streamach.

 

Monty ubiegne Cię- o nba tv myśle, ale to nie w tym miesiącu, zreszta zobacze co powiedzą lubie, którzy mają łacze w granicach 1MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

od dobrych 3-4 lat sa tzw. noce latynoskie (latino noche)

lakers, heat,spurs, suns plus ktos jeszcze dostaja tego dnia specjalne stroje. lakers poczatkowo dostali stroje w ktorych na paskach (tych centymetrowych, po bokach) mieli flagi panstw ameryki poludniowej, mexyku itd. pozniej dostali los na koszulce przed nazwa zespolu.

 

choc moze mi sie pomylilo i sa 2 akcje latino noche i amerika's night.

 

w swieta od 2 lat zespoly dostaja w logo nba platek sniegu.

 

w dniu sw. patryka zespoly graja w zielonych strojach (knicks, celtics maja specjalne, bulls, plus kilka innych ekip. w tym roku dolacza lakers<!!!!!?>)

 

w meczach przedsezonowych rozgrywanych w europie badz ameryce poludniowej-mexyku zespoly tez dostawaly cos na stroje. a to flagi kraju w ktorym graja a to cos jeszcze.

 

generalnie jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. na ebayu koszulki z takich specjalnych imprez chodza za podwojne stawki. tak samo stroje retro. a i na nba.com i footlokerze mozna kupic swingmany okolicznoscowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wydzielam dodatkowego tematu bo w sumie o nadchodzacym sezonie mozna podyskutowac w kontekscie TV

 

Czekajac na mecze RS tak sie zastanawiam na co czekam najbardziej?

 

O ile pytania w stylu jak sie ulozy gra Lakers z Artestem, Spurs z Jeffem a Magic z Carterem sa oczywiste to zastanawia mnie jeden facet!

 

Stephen Curry

 

Zlapalem info ze chcacy mocnego wsparcia pod koszem Jax I Ellis zazadali od GSW wzmocnienia I trejd Amare rozbil sie wlasnie podobno o rookasa

 

Facet zrobil na maxa dobre wrazenie na Neliem ale IMO 7 pick mial zablokowac przyjscie allstara?

 

Przed draftem faceta specjalnie nie lubilem I nie wiem czy polubie....

 

Tak wiec to chyba najwazniejsze jak dla mnie pytanie z pierwszych dni sezonu

 

Potem oczywiscie wroci stare czyli monitoring LA vs Spurs ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.