Skocz do zawartości

kolejny Polak w NBA...


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

az mnie zdziwiło, ze nie ma (?) jeszcze tematu o kolejnym Polaku w NBA:

do Indiany Pacers dołączył Łukasz Obrzut. Szczerze - pierwszy raz słysze o tym gościu.

Jest środkowym. Nie ma raczej realnych szans na gre w NBA... Foster i Murphy pod koszem, a tutaj dodatkowy Obrzut...

Co o tym myślicie?

link

mogliby cos zrobic z tymi linkami na wp.pl...

 

KarSp

Jest o tym słow kilka w Rumorsach. Generalnie nie ma o czym dyskutować bo koleś i tak dostał sie tylko na camp i zapewne na tym się jego przygoda w NBA skończy w tym sezonie i na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piewrwsze poprawiłem linka

Po drugie- na chwile obecną można jedynie wspomniec, ze Obrzut dostał niejako szanse od Pacers. Czytałem o tym kilka dni temu, ale nie ma co popadac w hurraoptymizm- to kontrakt niegwarantowany.

Facet dostał kontrakt, żeby robic za tło na obozie i mogę chyba w 100% powiedzieć, ze na bank nikt z nim kontraktu nie podpisze na RS. Podobna sytuację mielismy rok temu w Chicago z jakims Dawidem costam. Chłopak porobił za pionka do mijania w czasie treningów i tyle go widzieli, a nikt mu osobnego tematu na forum nie zakładał :wink:

 

I tyle w tym temacie

 

A jak już przy "naszych" jesteśmy to po kontuzji Battiera i podobno obiecujacych postepach Grotart ma spore szanse na regularne minuty. OBY!!!

 

 

O i KarSp temat zamknął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.