Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Giannis nie wrocil do obrony po stracie, bucks latwo stracili punkty i ten asystent go pocisnal

 

Czyli już gwiazdeczka weszła w skórę boiskowego pół-Boga i jak się tylko po główce nie pogłaszcze to jest to niewybaczalna obraza majestatu? W normalnym świecie za takie zachowania i słowa w stosunku do trera powinni go wy*ebac na zbity pysk... w NORMALNYM. ale ani nba, ani bucks i ani tym bardziej greek-dick do definicji normalności się nie wpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już gwiazdeczka weszła w skórę boiskowego pół-Boga i jak się tylko po główce nie pogłaszcze to jest to niewybaczalna obraza majestatu? W normalnym świecie za takie zachowania i słowa w stosunku do trera powinni go wy*ebac na zbity pysk... w NORMALNYM. ale ani nba, ani bucks i ani tym bardziej greek-dick do definicji normalności się nie wpisują.

 

widac ze nigdy w zyciu niczego nie trenowales na powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze nigdy w zyciu niczego nie trenowales na powaznie

 A trenowałem, i owszem! I to trenowanie jak najbardziej brałem na poważnie ;)

 

Co więcej należałem do takich, których bez problemu można było wyprowadzić z równowagi. Ciężki charakter, do tego młody, narwany... Ale - choć do talentu Giannisa to mi były lata świetlne, a pewnie i dalej - to nauczyłem się pewnych boiskowych świętości, w tym szacunku do trenera bez względu na wszystko. I ja takowy miałem na poziomie szkolnym/amatorskim/pół-amatorskim, dlatego tym bardeziej oczekuję go ze strony profesjonalistów na najwyżsyzm poziomie (to truizm, ale jak widać nie dla wszystkich dlatego tłumaczę)

 

Może się mylę, albo mam krótką pamięć, ale nie pamiętam żadnych "kur*w" ze strony Lebrona, Michaela, Kobego, Shaqa etc w kierunku trenerów. Pokazy arogancji i postawy w stylu "zachoruje na złość mamie" owszem, ale nie takie buractwo najniższych lotów. Gościa od początku jego pobytu w lidze nie lubiłem, choć szanowałem ze względu na umiejętności, ale takim zachowaniem potwierdził tylko moje przypuszczenia że jest próżnym i mało rozgarniętym bucem. Czasem wystarczy jeden gest i jedno zachowanie, które powie o kimś więcej niż ligowy dorobek z 5 lat. Tak właśnie jest wg mnie z tym gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, LeBrona lubie i szanuje jak malo kogo ale nie robmy z jednych swietych a innych nie wieszajmy za wybuch gniewu... spiecia na linii LeBron-trener to przeciez cos co wraca czesto jak bumerang i moze nie krzyczy na boisku ze mu wpierdoli, ale tydzien pozniej gosciu nie ma pracy. Wole juz zeby trener sie z zawodnikiem poklocil, potem ochoneli i wyciagneli z tego wnioski niz tak jak w przypadku najwiekszych gwiazd czesto jest ze raz im nadepniesz na odcisk i juz jestes skreslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, LeBrona lubie i szanuje jak malo kogo ale nie robmy z jednych swietych a innych nie wieszajmy za wybuch gniewu... spiecia na linii LeBron-trener to przeciez cos co wraca czesto jak bumerang i moze nie krzyczy na boisku ze mu wpierdoli, ale tydzien pozniej gosciu nie ma pracy. Wole juz zeby trener sie z zawodnikiem poklocil, potem ochoneli i wyciagneli z tego wnioski niz tak jak w przypadku najwiekszych gwiazd czesto jest ze raz im nadepniesz na odcisk i juz jestes skreslony

 

Sam się zreflektowałeś, doszedłeś do słusznego wniosku i zawarłeś istotę całej sprawy i już myślałem, że jesteśmy w domu, ale po chwili zamiast kontynuowania prawidłowego toku myślenia ponownie wróciłeś do mylnej retoryki... "nic nie szkodzi, że mnie chciałeś zatłuc gołymi rękami, taka tam drobna różnica zdań"... przecież to nawet brzmi groteskowo...

 

A wiesz czym się rózni to od Lebrona, którego przywołałeś? że ten drugi - jeśli potrzebuje - załatwia takie sprawy poza kamerami, a Giannis zachował się jak żul spod osiedlowej Żabki...

 

ale spoko, myślę, że znajdziesz sojuszników w swoim myśleniu, Latrell Sprewell by się z Tobą na pewno zgodził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.