Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

no wiesz, MJ witał drużynę przyjezdną siedząc na masce ferrari z cygarem w gębie i tak budował swoją legendę

 

ale niech se tam sebol hasa i choćby fikołki nakurwia na tej siłowni - bo pewnie nigdy ten jego móżdżek nie zrozumie tego, że żeby doścignąć Michaela nie wystarczy mu dorównać sportowo i potem kupić klub NBA za milard dolców

żeby mu dorównać LBJ tez powinien pobawić sie w baseball?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA średnio lubią jak na twoim podwórku wychodzi czarny i psuje kosz który jest zapewne zrobiony prywatnie.

A broń majo

Nie no bez przesady.może tam i jakiegoś lepa by dostał,ale żeby do niego od razu strzelali...Chociaż to pewnie tez zależy gdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi, wystarczy jak przestanie zachowywać się jak małpolud

 

Cytując Ciebie....

 

no wiesz, MJ witał drużynę przyjezdną siedząc na masce ferrari z cygarem w gębie i tak budował swoją legendę

.... zapytam czy siadanie na masce ferrari nie jest wieśniackie? I jest lepsze od wygłupów na siłce? Na wszystko jest czas i miejsce. LeBron się powygłupiał, a tutaj narzekania, bo mało w tym 'agresji' i 'swagu'... Co za czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Ciebie....

 

.... zapytam czy siadanie na masce ferrari nie jest wieśniackie? I jest lepsze od wygłupów na siłce? Na wszystko jest czas i miejsce. LeBron się powygłupiał, a tutaj narzekania, bo mało w tym 'agresji' i 'swagu'... Co za czasy...

 

akcja z ferrari była właśnie kozacka a nie wieśniacka - o ile pamiętam to było w jakiejś serii z Bucks albo Sixers i Michael tym cygarem zakomunikował przeciwnikom, że seria się dawno skończyła, ale oni jeszcze o tym nie wiedzą ;)

 

a tańcowanie bez koszulki to mi się w pierwszej kolejności kojarzy z najebanymi, sfeconymi dresiarzami na jakimś trensowym feście w mielnie

 

no a LeBron to taki Nikoś Dyzma w ogóle - niby amator dbrego wina i kandydat na właściciela drużyny NBA, ale prawdziwe oblicze to pan kunta kinte i gibanie się jak pierdolony rezus

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Ciebie....

 

.... zapytam czy siadanie na masce ferrari nie jest wieśniackie? I jest lepsze od wygłupów na siłce? Na wszystko jest czas i miejsce. LeBron się powygłupiał, a tutaj narzekania, bo mało w tym 'agresji' i 'swagu'... Co za czasy...

 dobrze, ze sprawdzielem, nie chcialo mi sie tego pisac 2gi raz, dzieki Zdzichu : >

 

BTPH - czlowiek wielu sprzecznosci. jeden wiesniak robi wies = nie wies, drugi robi wies = wies, i badz tu profesorem kleksem w wiejskich klimatach, nie udzwigniesz! taki ciezar!

no wiesz, MJ witał drużynę przyjezdną siedząc na masce ferrari z cygarem w gębie i tak budował swoją legendę

 

 

 

 na moje to zalapales sie na GOAT lapu capu e-nba, ciezko mi sobie wyobrazic zeby ktos to przebil. drugie miejsce prywatnie, "nie wiem czy wiecie ze LBJ jest leworeczny", spokojnie za twoimi plecami : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś BTPH spiął poślady na ten dens LBJ na siłowni. Jordana z piedestału nie strąci,to że się giba w trakcie pierdylionowego treningu w życiu chyba dobrze o nim świadczy, osiągnął już wszystko co mógł a on zamiast pływać sobie po egzotycznych krajach jak Westbrooki i inne przerzuca to żelastwo aby być w formie.

Co do sprzeczki McGregora z Greenem-świecący pindolem na snapchatach został zgaszony świetnie, beef ciągnie się jakoś dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za zauważenie wysiłku - moje zapasy hejtu na ten miesiąc dla małpiego króla siłowni już się wyczerpały, wróciła równowaga wewnętrzna, tak że daję sobie spokój co najmniej do czasu kolejnego passive-agressive subtweeta albo nowego opłaconego newsa od tego wieprza windhorsta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.