Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

https://twitter.com/Peter_Fleischer/status/724663183609237505?ref_src=twsrc%5Etfw

 

Tony Allen said he sells Memphis to Mike Conley in his own way: “If I see you in New York or one of them places, you got a flagrant foul coming.”

 

 

The most underrater recruiter ever ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak emocji źle. Emocje źle.

 

blog-2012-muppets-waldorf-stadler.jpg?w=

 

Jakie emocje, stary? To jest jebany klaun. Frajer zobaczył kątem oka, że jest na screenie, tyle. Ja tu nie widzę emocji żadnych.

 

Chodzi mi o to, że kiedyś to żółtodzioby siedziały na ławce w skupieniu i nie pajacowali. A ten szczerbaty lamer napierdala pseudo-show jakby robił all-starowe cyfry

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to niech wszyscy siedzą z rączkami na kolankach i w skupieniu oglądają mecz, żeby przypadkiem ktoś nie poczuł się zgorszony. Takie przywalanie się, że kiedyś czegoś takiego nie było, to takie typowe zrzędzenie zgreda, że kiedys trawa była zieleńsza, a woda bardziej mokra. Nie było internetu, nie każda reakcja ławki była filmowana, ale to nie znaczy, że koszykarze się tak nie zachowali. Sam czasem odczuwam zażenowanie jak widzę czasem pajacowanie niektórych, ale nie boję się tego przyznać, wynika prawdopodobnie z tego, że sam mam kija w dupia. Nie mniej jednak nie tracę czasu na to, żeby się przypierdalać do tych, którzy tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to niech wszyscy siedzą z rączkami na kolankach i w skupieniu oglądają mecz, żeby przypadkiem ktoś nie poczuł się zgorszony. Takie przywalanie się, że kiedyś czegoś takiego nie było, to takie typowe zrzędzenie zgreda, że kiedys trawa była zieleńsza, a woda bardziej mokra. Nie było internetu, nie każda reakcja ławki była filmowana, ale to nie znaczy, że koszykarze się tak nie zachowali. Sam czasem odczuwam zażenowanie jak widzę czasem pajacowanie niektórych, ale nie boję się tego przyznać, wynika prawdopodobnie z tego, że sam mam kija w dupia. Nie mniej jednak nie tracę czasu na to, żeby się przypierdalać do tych, którzy tak robią.

 

Najłatwiej jest napisać, że mi wszystko nie pasuje. Nie wiem z kim Ci się pomyliłem ale ja absolutnie nie jestem osobą, której wszystko przeszkadza. Wieje mi sztampą z Twojego posta, bo takich są setki.

Fajnie jak zawodnicy lubią się bawić na meczu i myślę, że każdy normalny to lub oglądać. Ale niech to jest naprawdę śmieszne i dopasowane do sytuacji. Nikt nie pisze, żeby wszyscy z rączkami siedzieli na kolanach, c'mon.

 

Ty poszedłeś po najłatwiejszej linii oporu i dałeś typowy onetowski komentarz 'wy polaczki cebulaczki nic nie rozumiecie, wszystko wam nie pasuje i nie lubicie patrzeć jak innym powodzi się lepiej' - ja tak to odebrałem.

 

A z przekleństwami to bez przesady - jesteśmy tu w większości dorośli. Zresztą wydawało mi się, że aż tak ich nie nadużywam..

 

@barca - też mi jest przykro, że w OKC nie ma nikogo z charakterem.

Z kolei nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło z alpha-male. Nie chodzi o to, że taki nie może się trochę powygłupiać. Ale niech idą za tym sportowe atuty.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.