Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Blake,a i parodii.

 

Właśnie takiego pajacowania nie lubię.

 

Gość nic nie osiągnął, ma mnóstwo niedociągnięć do szlifu a bierze się za takie bzdety.

 

Rozumiem że jest lepszy od kolegi z drużyny ale niech sobie porównania swoją półkę i już mu do śmiechu nie będzie patrząc na inne wysokie #1 draftow.

 

Imo przy tym co dokonał na razie jest to śmieszne ale nie w te stronę co chce BG

 

 

Mamy centra w drużynie który fizycznie mógłby dominować ale na rozgrzewkach zawsze robi głupoty, rzuca z nietypowych pozycji zamiast szlifowac tylko te meczowe pozycję podkoszowe typowe dla jego gry. W mecz wchodzi rozkojarzony i ciepie babolami o tablice.

 

Brak wyczucia i mentalność Howarda blejka i wielu tych pseudogwiazdeczek

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Blake,a i parodii.

 

Właśnie takiego pajacowania nie lubię.

 

Gość nic nie osiągnął, ma mnóstwo niedociągnięć do szlifu a bierze się za takie bzdety.

 

Rozumiem że jest lepszy od kolegi z drużyny ale niech sobie porównania swoją półkę i już mu do śmiechu nie będzie patrząc na inne wysokie #1 draftow.

 

Imo przy tym co dokonał na razie jest to śmieszne ale nie w te stronę co chce BG

 

 

Mamy centra w drużynie który fizycznie mógłby dominować ale na rozgrzewkach zawsze robi głupoty, rzuca z nietypowych pozycji zamiast szlifowac tylko te meczowe pozycję podkoszowe typowe dla jego gry. W mecz wchodzi rozkojarzony i ciepie babolami o tablice.

 

Brak wyczucia i mentalność Howarda blejka i wielu tych pseudogwiazdeczek

 

Taki jeden zgryw?

 

Na litość boską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Ignacy czy takie podejście masz tylko wobec ludzi znanych których pajacowania trafiają na vine i youtube ale jeśli w życiu prywatnym też jesteś takim zgryźliwym zrzędą z totalnym brakiem luzu to nie mógłbym się z Tobą zakumplować. Nie wiem, ochłoń może i zejdź na ziemie, nie licz że jakikolwiek człowiek będzie non stop chodził spięty z kijem w dupie bo 'gdzieś na świecie jest ktoś lepszy ode mnie i nie wolno mi się pozgrywać, musze zapierdalać i się doskonalić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Ignacy czy takie podejście masz tylko wobec ludzi znanych których pajacowania trafiają na vine i youtube ale jeśli w życiu prywatnym też jesteś takim zgryźliwym zrzędą z totalnym brakiem luzu to nie mógłbym się z Tobą zakumplować. Nie wiem, ochłoń może i zejdź na ziemie, nie licz że jakikolwiek człowiek będzie non stop chodził spięty z kijem w dupie bo 'gdzieś na świecie jest ktoś lepszy ode mnie i nie wolno mi się pozgrywać, musze zapierdalać i się doskonalić"

Oj tu jestem bez większych spin od lat więc daruj sobie.

 

Komplet kumpli mam całkiem niezły więc wybacz że mnie nie zmartwi brak twojej akceptacji.

 

Dużo ludzi myli internet z życiem w realu.

 

Ktoś wrzucił film

 

Rzuciłem luźnym komentem

 

Podszedłes do tego poważnie zarzucając brak luzu.

 

Niezle

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No luźnym w c***.

 

pozostałym sorry za OT

Albo lubisz mieć ostatnie nieomylne zdanie albo chcesz kontynuować dyskusje....

 

Nie napisałem że wysyłam petycję do nba o wykreślenie go z nba, nie rozwija tematu jak to miało miejsce z bronieniem dajordana tylko wrzuta że nie lubię....

 

Patrząc po zestawie ulubionych graczy Duncan Robinson Dumars Bird kB nie trudno zgadywac dlaczego.

 

Jasne ze na żarty zawsze można znaleźć czas. Ale Shaquille robi chyba to ciut lepiej a i osiągnięcia ciut lepsze.

 

W spurs też jest sporo żartów. Ale tak gdzieś po 2007 roku.

 

Czasem okoliczności się liczą.

 

Inna sprawa że paralityka udawał świetnie.

Pewne elementy tej parodii przypominały mi samego blejka jak go tak lepiej pokryć pod koszem....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/13570236/glen-davis-ankle-surgery-sidelined-2-3-months

 

 

The Times reported in late August that Davis had met with Clippers coach Doc Rivers about rejoining the team, which still has an open roster spot, and that the Dallas Mavericks had also shown interest.

 

Dallas jest chyba zdesperowane by pozyskać "centra" z LAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.