Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm pytanie tyczyło się co spowodowało ów rozpad Eldowski :smile:

 

Przy dzisiejszej temperaturze wszystko mnie rozwala.

 

A rozwaliło mnie, że fajna parodia, całkiem śmieszne, fajnie zmontowane i w ogóle.

 

Na dzisiejszy dzień pełen pojebów ( pozdrawiam sąsiadkę która próbowała mi na różne sposoby udowodnić, że przed jej kamienicą nie można parkować powołując się na zakaz którego nie ma, czy na blokowanie drogi pożarowej - której też nigdzie nie ma oznaczonej. Okazało się, że miejsce na chodniku chciała skitrać dla znajomych ), takie filmiki są ulgą.

 

Poza tym się czepiasz czy mi się zdaje tylko?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizzy z Harlem Globetrotters też naśladuje zawodników, tylko jakby mnie ich "karykaturuje"

 

https://www.youtube.com/watch?v=9qq8J9tTQdc

jestem hejterem Shaqa, Bryanta i jamesa wiec mi sie te karykatury podobały

 

 

 

 

...ale najlepszy był MJ

 

 

@eld j mam też dobrą historię o kolesiu, który na Muranowie pod moim blokem siadał w godzinach szczytu na (najczęściej) jedynym wolnym miejscu i tak nawet do godziny czekał aż zona przyjdzie i zaparkuje

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszej temperaturze wszystko mnie rozwala.

 

A rozwaliło mnie, że fajna parodia, całkiem śmieszne, fajnie zmontowane i w ogóle.

 

Na dzisiejszy dzień pełen pojebów ( pozdrawiam sąsiadkę która próbowała mi na różne sposoby udowodnić, że przed jej kamienicą nie można parkować powołując się na zakaz którego nie ma, czy na blokowanie drogi pożarowej - której też nigdzie nie ma oznaczonej. Okazało się, że miejsce na chodniku chciała skitrać dla znajomych ), takie filmiki są ulgą.

 

Poza tym się czepiasz czy mi się zdaje tylko?

 

Trochę się czepiam, ale to mam w zwyczaju, ale nie czepiam sie bezpodstawnie czy dlatego tez że Ciebie nie lubie bo nie malujesz paznokci.

Po prostu straciłem trochę czasu na ten filmik bo w sumie nie wiem co może tam zaciekawić a co dopiero rozwalać?

Obejrzałem filmik - cisza i chwila pauzy - powiedziałem: "Okay gdzie jest moje burrito" i tyle zapamiętałem.

 

po prostu wbijam sztylet w wątpliwe poczucie humoru takich filmików. Nie jest to pierwszy w sumie. Ale no cóż inne drogi humorów rozwalających na mnie gdzieś czekają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się czepiam, ale to mam w zwyczaju, ale nie czepiam sie bezpodstawnie czy dlatego tez że Ciebie nie lubie bo nie malujesz paznokci.

Po prostu straciłem trochę czasu na ten filmik bo w sumie nie wiem co może tam zaciekawić a co dopiero rozwalać?

Obejrzałem filmik - cisza i chwila pauzy - powiedziałem: "Okay gdzie jest moje burrito" i tyle zapamiętałem.

 

po prostu wbijam sztylet w wątpliwe poczucie humoru takich filmików. Nie jest to pierwszy w sumie. Ale no cóż inne drogi humorów rozwalających na mnie gdzieś czekają ...

 

Zdziwił bym się i to mocno jak by się okazało, że Ty malujesz paznokcie ;). Chociaż jak i z filmikiem tak i z malowaniem może być jak w przysłowiu:"jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą". 

 

Mnie się filmik podobał i rozśmieszył, Tobie wcale nie musiał. Tak samo z malowaniem paznokci.

 

A to nie jest bynajmniej temat wart do przekonywania jeden drugiego czy filmik śmieszny czy nie. Jeśli by chodziło o przekonywanie który PG lepszy czy Curry czy CP3 to wtedy chętnie :).

 

Się Ci się zebrało na okazywanie uczuć. A ja Ci kasę na zakład powierzyłem ;). Będę miał w uwadze na przyszłość.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił bym się i to mocno jak by się okazało, że Ty malujesz paznokcie ;). Chociaż jak i z filmikiem tak i z malowaniem może być jak w przysłowiu:"jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą". 

 

Mnie się filmik podobał i rozśmieszył, Tobie wcale nie musiał. Tak samo z malowaniem paznokci.

 

A to nie jest bynajmniej temat wart do przekonywania jeden drugiego czy filmik śmieszny czy nie. Jeśli by chodziło o przekonywanie który PG lepszy czy Curry czy CP3 to wtedy chętnie :smile:.

 

Się Ci się zebrało na okazywanie uczuć. A ja Ci kasę na zakład powierzyłem ;). Będę miał w uwadze na przyszłość.

 

Pozdrawiam.

 

Spokoloko tylko coraz więcej takich niby śmiesznych rzeczy na necie co mnie zastanawia bo raczej to powinien być wyrafinowany dowcip. Anyway f it.

 

Ej kasę to nie tylko Ty powierzyłeś, przechlałem ją jak się należy! Tym wygranym tylko kazałem napisać , że dostali kasiorę aby nie było jakiś buntów, w zamian dostali lody  :redface-new:

:very_drunk: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers Introduction Presser Takes Awkward Turn After Kobe Bryant Question | Bleacher Report (via http://ble.ac/teamstream-) http://teamstre.am/1IeJZsC reakcja Basaa Williamsa i Hiberta na pytanie reporterów o Kobiego, o to co im powiedział. Nie wiem czy zadziała link bo na tele jestem i posranie się to wkleja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.