Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Furtak nie da oznak życia, to ja chętnie wymienię się zamiast niego, z kimś z tej ligi, gdyż w 9.10 mam obecnie zaplanowane drafty w dwóch różnych ligach.

Chwila, chwila, nie mozna dac lidze draftujacej w ten weekend nieobecnego... i wlasnie dlatego zostal przetransferowany tutaj zeby byl czas na ogarniecie ewentualnego zastepstwa ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true.. Mack widzę wczoraj wykreślił 21.10, bez ogłoszenia na forum, trochę niepoważnie IMAO.. może on jest więc chętny na transfer za mikrofalówkę?

 

faktycznie 14.10 wysunął się nagle na prowadzenie ale nie mamy w jego sprawie głosów od 5 GMów.. ustalimy już ostatecznie datę draftu w wątku ligowym na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true.. Mack widzę wczoraj wykreślił 21.10, bez ogłoszenia na forum, trochę niepoważnie IMAO.. może on jest więc chętny na transfer za mikrofalówkę?

 

Jeśli zakładający ankietę sobie zaznaczył taką opcję, to dostał info na maila. Ja już zdążyłem się przyzwyczaić, że nie możemy wymagać od każdego, by był mega aktywny na każdej platformie i po prostu musimy sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tak wcześnie ... 14 to przecież praktycznie 2 tygodnie przed sezonem

 

szczerze też wolałbym draftować bliżej startu sezonu - dlatego 21.10 wydawał się idealną opcją. niestety Mack zaznaczył, że mu ta data nie pasuje i do tej pory nie raczył napisać dlaczego..

14.10 potwierdziło w tej chwili 12 Gmów, tylko Ty zaznaczyłeś w ankiecie godzinę temu na nie - w taki sposób nigdy nie dojdziemy do konsensusu.. przecież wszyscy będziemy mieli ten sam poziom wiedzy w tym momencie, więc jeśli wczesna pora wględem startu sezonu to jedyny powód Twojego głosu na nie to nie mam pytań..

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec lizania się po c***ach. Mack dalej nic tu nie pisze a w ankiecie właśnie skreślił też 14.10. zgłaszam go do transferu, a my wracamy do pierwotnie przewidywanej daty draftu tj. 21.10 g. 21. dla mnie to ostateczny termin. jak coś komuś wypadnie jedzie na Pre-Draft Values

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z draftem bo wyskoczyła mi impreza rodzinna przez którą nie będę mógł draftować w dniach 21-23 lub będzie to mocno utrudnione. Jak wygląda sprawa draftowania na telefonie? Najlepszy byłby transfer do ligi South, ale może być z tym problem i jak się nie uda to będę skazany na próby mobilnego draftowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z draftem bo wyskoczyła mi impreza rodzinna przez którą nie będę mógł draftować w dniach 21-23 lub będzie to mocno utrudnione. Jak wygląda sprawa draftowania na telefonie?

Spokojnie mozna draftowac, wiec przetestuj na mockach [w razie gdyby sie nie znalazl chetny na transfer]...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.