Skocz do zawartości

Ligi Roto 2016/17 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem dodatkową ligę.

A wyslales PMa z informacja do ludzi z listy rezerwowej?

 

Plus mialbym prosbe zebys zaznaczyl w lidze [notka komisza?], ze to oddzielne od drzewka i nie ma awansow.

Nie chce zeby ktos sie potem czul oszukwany.

 

Zas jak sie uzbiera komplet bez skrepowania zaloz watek w tym dziale na dyskusje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyslales PMa z informacja do ludzi z listy rezerwowej?

 

Plus mialbym prosbe zebys zaznaczyl w lidze [notka komisza?], ze to oddzielne od drzewka i nie ma awansow.

Nie chce zeby ktos sie potem czul oszukwany.

 

Zas jak sie uzbiera komplet bez skrepowania zaloz watek w tym dziale na dyskusje ;-)

- Wysłałem

- OK

- OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq, a co w sumie stoi na przeszkodzie, aby taka liga była częścią drzewka?

Wg mnie glownym problemem sa komplikacje z awansami tzn jak oceniac miejsca zajete przez nowozapisanych w lidze z GMami juz w rozgrywkach wyzej i czy bedzie fair porownanie do lig rownoleglych w IV [skoro polowa ligi nie moze awansowac to dla tej drugiej bedzie zbyt prosta droga, zwlaszcza przy uzupelnianiu luk za rok]. Ponadto moga byc potencjalnie duze roznice w jakosci lig na tym samym poziomie [w zaleznosci od tego kto sie zapisze do tej dodatkowej]. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze tu dotarles! Ale szkoda, ze tak pozno sie zdecydowales...

 

Jakby co jestescie w polowie drogi do nowej ligi!

Ale sezon zaczyna sie w przyszlym tygodniu, wiec czasu malo.

Wy się w pewnym momencie skupiliście na Keeperze, a ja wiernie trwałem przy umierających ligach na prsk ;-)

Jakoś mnie nie ciągnęło do aktywności na forach i ...przegapiłem ligi na e-nba o jakieś ... kilka lat 

Edytowane przez jakubo1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dodatkową ligę. "E-NBA Roto Liga Rezerw". Ustawienia takie jak w drzewku, ale jeszcze sprawdźcie. 

Draft w niedzielę o 21:30. Jesli Wam pasuje zapraszam na:

https://yho.com/nba?l=112257&k=48a8098aeea18271&soc_trk=lnk&ikey=b9df6b46efcbc438

 

Hej, draft jest ustawiony na 9:30 nie zaś na 21.30!

Dobrze by było to zmienić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się w pewnym momencie skupiliście na Keeperze, a ja wiernie trwałem przy umierających ligach na prsk ;-)

Jakoś mnie nie ciągnęło do aktywności na forach i ...przegapiłem ligi na e-nba o jakieś ... kilka lat

To troche straciles, ale dobrze, ze jestes ;-) 

 

To ja mam krótkie pytanie - czy może jeszcze powysyłać kilka zaproszeń do ligi - choćby chłopakom z którymi grałem w ostatniej edycji prska?

Jak ich wyslesz zeby sie zapisali do drzewka to jeszcze moze powstac nowa liga ;-) 

Bo na ten moment brakuje 7-8 osob i voila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z sugestią jakubo1313 przestawiłem termin draftu na przyszłą niedzielę. Sam rezygnuję z tej ligi, ale prawa komisarza przekazałem Witkowi (jakubo1313)

I tak oto zostałem komisarzem ;-) Ale oczywiście, jeśli któryś z graczy chciałby nim zostać to absolutnie abdykuję.

Wojtku, i tak dzięki za starania i uruchomienie ligi - spróbuję jakoś ogarnąć i pozachęcać innych. Jak są jeszcze chętni to zapraszam, bo gra w 4-5 osób daje jednak mniej satysfakcji niestety.

Witek (jakubo1313)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.