Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 16/17


DamianOItalianO

Przyszłość Timberwolves  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego zawodnika jako GM wilków byś wymienił?



Rekomendowane odpowiedzi

Co wy z tymi niepotrafiącymi bronić strzelcami za 3???

 

Kto wie, może przez grę ze strzelcem za 3 w miejsce LaVina wejdą na kolejny poziom i latem spróbują ściągnąć kogoś w typie np Redicka do gry obok Wigginsa i Ricky'ego?

 

Po też mieiby brac Redicka skoro młody LaVine jest praktycznie juz teraz lepszym graczem, niż JJ w swoim prime? http://bkref.com/tiny/oUfhV

Oczywiście nie rzuca jeszcze za 3 na 43% ale pamiętajmy, że to młodziak w budowanej ekipie, a już jeden z najlepszych w lidze.

 

Dla mnie Wolves są trochę w takiej sytuacji, że muszą wybrać kogo zostawić:

- LaVine to typowy killer shooter na SG z bardzo dobrym ballhandlingiem, uważam, że profilem super do Dunna i Jonesa pasuje, bo Ci są groźniejsi rzutowo niż Rubio. Do tego rozwija sie mega dynamicznie, niemniej jego sprzedaż z ACL... bez sensu.

- Wiggins - choć nie odbieram mu jeszcze talentu, ale to ostatni moment, żeby go w miarę dobrze sprzedać... za rok jak dalej nie będzie poprawy, to pójdzie za pół darmo, albo dopłacą bez sensu. Co więcej Shabazz, który jest równie słaby w defensywie - potrafi go bardzo dobrze zastępować (http://bkref.com/tiny/QkUNF) i na pewno tanio mogą go przedłużyć, tak aby był pierwszym z ławki swingmanem.

Zobaczcie zresztą najlepsze piątki pod względem +/- jak i win%:

#                    Unit                                  Min    Off   Def   +/-     W L  Win%
5 Dunn-LaVine-Muhammad-Bjelica-Dieng    70.1 1.08 0.93 +21   11   8   57.8
7 Rubio-Rush-Wiggins-Dieng-Towns           46.9 1.29 0.97 +28    6   2   75.0
8 Dunn-Muhammad-Wiggins-Dieng-Towns   35.6 1.21 0.90 +24   10   5   66.6
9 Jones-LaVine-Wiggins-Dieng-Towns         34.1 1.39 1.15 +21    3   3   50.0
15 Dunn-Muhammad-Wiggins-Bjelica-Dieng  25.3 0.95 0.94 +1     8   8   50.0
17 Dunn-LaVine-Muhammad-Bjelica-Towns   24.0 1.07 0.84 +10   4   4   50.0
20 Dunn-LaVine-Muhammad-Dieng-Towns    20.3 0.90 0.75 +6     6   5   54.5

 

Gdyby tylko mogli wrócić do rozmów z CHI i zapolować na Butlera, to byłoby pięknie. Myślę na dziś pakiet Rubio + Wiggins byłby atrakcyjny dla CHI, którzy raczej Rondo spuszczą i zostaną bez PG (chyba, że w drafcie coś trafią). Do tego 2 doświadczonych gości na back up w stylu Livingston/Sefolosha i byłoby pięknie! Nawet kasa na przedłużanie by była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A da się grać z zerwanym ACL? I to 6 minut?

 

Nie wiem jak on to zrobił, ja przy zerwaniu ACL myślałem, że mi nogę urwało i mało co nie zemdlałem z bólu.

Co innego później - ja nie wiedziałem że poszło ACL i zacząłem chodzić normalnie po jakichś 2 miesiącach, gdzieś po pół roku wróciłem do sportu nieświadomy tego że ACL jest zerwane i grałem przez dwa lata dopóki łąkotka nie wytrzymała i dopiero na operacji szycia łąkotki zobaczyłem live jak wygląda moje więzadło.

Teraz jestem rok po naprawie łąkotki i dalej bez ACL :tongue-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak on to zrobił, ja przy zerwaniu ACL myślałem, że mi nogę urwało i mało co nie zemdlałem z bólu.

Co innego później - ja nie wiedziałem że poszło ACL i zacząłem chodzić normalnie po jakichś 2 miesiącach, gdzieś po pół roku wróciłem do sportu nieświadomy tego że ACL jest zerwane i grałem przez dwa lata dopóki łąkotka nie wytrzymała i dopiero na operacji szycia łąkotki zobaczyłem live jak wygląda moje więzadło.

Teraz jestem rok po naprawie łąkotki i dalej bez ACL :tongue-new:

To czemu nie zrobiłeś wiązadeł? Przecież efekt byłby 5* lepszy niż "wiązana" łąkotka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie zrobiłeś wiązadeł? Przecież efekt byłby 5* lepszy niż "wiązana" łąkotka ;)

 

Bo 'zrobienie' ACL kosztuje 12 tys w prywatnej a na NFZ trzeba czekać rok.

A łąkotka kosztowała 500zł ordynatorowi w kopercie do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins wrócił na swoją pozycję po kontuzji Lavina i radzi sobie na prawdę nieźle.Trochę dziwi mnie brak miłości do niego...

Poprawia się z roku na rok, w swoim trzecim sezonie trzaska 23 PPG, ostatnie dwa mecze 2x 40 punktów, a w lutym ogólnie ma 29 PPG, na 52% FG i 38% za trzy i wali piękne postery.Okej, dalej nie broni, zbiera ciulowo, nie kreuje innych ale okażcie młodemu trochę miłości, ma 21 lat dopiero.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

co Rubio czaruje i morduje Wiz to nie mam pytan

2:46 do konca Q1, a Wolves prowadza 20-toma, Rubio rozdaje asyste po asyscie i ma ich juz ... 10. Widac ze czuje ten meczyk, bo to nie sa zwykle podania, stara sie poczarowac przy nich, a to za plecami, a to bounce pass pomiedzy 2 przeciwnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy TT się ocknie i zrozumie, że powinien dać jak najwięcej piłki w ręce Rubio i całą ofensywę pod to ustawić

 

No i trzeba przyznać że w końcu poustawiał obronę,. Sota dziś dobrze broni. Po ASG ma obronę nr 2 i ogólnie widać ogromny [postęp w tej dziedzinie..

 

A dziś Ricky zagrał wybitny mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.