Skocz do zawartości

Summer League 2016


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wiedział ze w SL w 2 dogrywce gra się do pierwszego kosza ;) ?

JA nie wiedziałem przyznam się szczerze i zaskoczyło mnei to ale przyznam sie że ja nie wiem co ja widziałem w Vonlehu.... Mial mieć taki piękny rzut za 3 a tu wychodzi że go Lyles zjada jak chce.... Muszę przyznać że byłem sceptyczny do Lylesa wolałem Bookera i choć nadal Lyles nie jest lepszy od Bookera to jednak powoli wyrasta na świetne stretch four....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA app dał mi cynk o buzzer beaterze Mateusza Ponitki z 2 Q. Choć ostatecznie Nuggets ulegli Suns w OT.

 

Cavs się rozbrykali, przegrywali dość ostro z Nets, ale wciągnęli ich w OT (mecz z LAL też wyciągnęli w drugiej połowie).

Ten scoring McRae jest chyba w miare legitny. Na tle letniego chaosu duzy plus. Felder zupelnie bez rzutu za trzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie, którzy śledzą uważniej SL niż ja - jakiś krótki ranking rookies z tych spotkań? Kto spoko, kto słabo?

Może rankingu się nie podejmę ale coś tam napiszę.

Simmons i Ingram pokazali to co w sumie mieli pokazać - niczym nie zaskoczyli.

Dunn to koleś dzięki któremu w Minny szybko zapomną o Rubio i jego kontuzjach. Facet ma wszystko czego potrzebuje PG podjeżdżający pod combo. Pachnie mi takim Lillardem.

Bender i Ulis zaskakująco dobrze w ataku ale obrona w ich przypadku będzie problemem. Do tego u Bendera problem z wyborem pozycji. Silny szkrzydłowy o wzroście centra o grze niskiego skrzydłowego.

Valentine z Bulls bardzo nierówno pod względem rzutu, ale facet może szybko wskoczyć do rotacji Bulls ( moim zdaniem będą robić z niego PG)

Maker to kolejny atletyczny freak. Wygląda na to, że warto było wydać na niego ten pick.

Tak na szybko z tych co mi się w oczy rzucili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Brownie ktoś by coś napisał? Bo ja tylko widziałem box score i hajlajty.

Koło 20 wrócę z roboty to chciałem napisać o innych graczach ( nie będących rookies) kilka zdań to dodam tam Browna i tego Yabucośtam bo kompletnie o nich zapomniałem jak pisałem tamto. Stay tuned.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Brownie ktoś by coś napisał? Bo ja tylko widziałem box score i hajlajty.

3pt przeciętnie,ale nie najgorzej,jest potencjał do poprawy.Midrange całkiem ok,czasem coś wpadnie nawet pod kryciem.Lubi sobie rzucić z odchylenia po spinie,jak Kobas :).Olbrzymi atletyzm jak na 19 latka.Jest prawie nie do zatrzymania we wjazdach pod kosz i robi to dość inteligentnie(oczywiście mówię w kontekście SL,w NBA już nie będzie miał tak łatwo).Szkoda tylko że częściej ma tam gorszą skuteczność niż lepszą.Często staje na linii osobistych.Całkiem fajny ballhandling jak na sf.Walczak przy zbiórkach.Z piłką w ręce zdarza mu się obalić przeciwnika z powodu dużej agresywności,jak tego nie ogarnie to będą mu gwizdać dużo offensów.Dobrze czyta grę w obronie,zalicza trochę przechwytów.Co do obrony 1 vs 1 to się nie wypowiem,umknęło mi.Nie wiem co jeszcze można o nim napisać.Generalnie dla mnie mimo wszystko bardziej projekt,ale bliski ukończenia.Wystarczy żeby tłukł na treningach za 3,poprawił skuteczność przy wjazdach pod kosz,troszkę ochłonął bo czasem chyba za bardzo chce.Resztę roboty zrobią regularne występy i nabieranie doświadczenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz jedziemy z pozostałymi grajkami. Oczywiście tymi ciekawszymi.

Miało być o Brownie ale Delfin wyczerpał temat dogłębnie i nie wiem co dodać. Może to, że idealnie fituje do Bostonu. Na początek dałbym mu ważną rolę z ławki. Koleś ma jaja aby stać się kimś ważnym w tej lidze. Może stać się szybko magnesem na graczy z wolnej agentury, coś jak Łotysz. Jeszcze co do Bostonu fajne wrażenie robi ten Yabusele. Facet ma fajne warunki i gra z głową. Bardzo szkoda, że nie ma miejsca w rosterze.

Fajne wrażenie robi na mnie Norman Powell. Nie za bardzo oglądałem Toronto w ubiegłym sezonie ale Norman może przyszłościowo zastąpić Carolla. Jeśli by dalej robił postęp to kto wie. Świetnie wykorzystuje przewagi fizyczne.

Oubre nieźle poszedł do przodu w tym sezonie i idealnie wpisuje się w młodą drużynę wizards. Widziałbym go raczej na dwójce na tą chwilę bo przeciwko większym i silniejszym trójkom nie da rady w obronie. Fajny technicznie dosyć szybki rzut. Dobre zabezpieczenie dla Beala jeśli ten znowu się połamie.

O graczach z Bulls pisałem w ich temacie. Zainteresowanych zapraszam.

W Minnesocie przy dobrym zdrowiu mogą mieć najmocniejszą młodą rotację na PG. Poza Rubio i Dunnem świetnie prezentuje się Tyus Jones. Taki typowy nowoczesny Guard. Nie widzę aby dwóch dowolnych graczy z tych trzech mogło grać koło siebie. Każdy fajnie z piłką. Dunn ma najpewniejszy rzut ( przynajmniej po tym co pokazuje w SL) ale to rookie i może być nierówny. Walka o minuty będzie mega ciekawa. Kto wie czy nie skończy się wymianą. Jeden z tych chłopaków ( poza rubio) pasowały do Philly. To tak z tych najciekawszych.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thon Maker wyglądał bardziej jak 10. pick niż jak około 30.pick który wróżono mu w mockach. Wciąż surowy ale mniej niż się spodziewano. Dość dobrze zbiera, ogarnia gdzie ma być i co robić, rzut ma dobry, słabo wykańcza w tłoku, miejmy nadzieje że przypakuje. W defensywnie całkiem dobrze ale w NBA pewnie będzie dość szybko łapał faule. W jednym z meczów miał 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.