Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Wielo dokładnie,my nic w ten deadline nie musieliśmy,my mogliśmy ;).Poza tym z raportów wynika że Pacers chcieli 3 graczy z tych 4 AB,Crowder,Brown,Smart + pick nets 2017.Sorki ja wiem że PG jest PG,ale niech się ciągną.A co do centra.Coż...nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Danny nie próbował nikogo wyciągnąć.Ponoć Zizić zrobił ogromny postęp,mówi się że w tym drafcie byłby na bank w top 10.Może nauczony przykładem Porzigisa czeka na Zizicia?W końcu akurat nam się nie śpieszy.Jeszcze nie śpieszy...

 Nie wyobrażam sobie oddać np Crowdera, Smarta, Browna i Picku...  tak jak wspominałem wyżej.. tracimy wtedy nasz trzon.. okej dostajemy all stara ale co z tego jak Boston wtedy  zapewne jest słabszy niz był przed dealem..jaki tu sens? już jebać nawet ten pick.. ale chodzi o grajków którzy sie spisują super w Celtics i utrata ich jest bardzo odczuwalna tym bardziej w ilosci 1 za 3... Np  Bradley + Pick + kolejny Pick ( albo zamiast tego picku jakis rozier czy cos )  to rozumiem bo wtedy jest wymiana 1 za 1 do s5 nie tracąc nic a stajemy sie mocniejsi, ale nie tracąc 2 podstawowych.. ogar.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wyobrażam sobie oddać np Crowdera, Smarta, Browna i Picku...  tak jak wspominałem wyżej.. tracimy wtedy nasz trzon.. okej dostajemy all stara ale co z tego jak Boston zapewne jest słabszy niz był przed dealem..

Otóż to,tym bardziej że u nas wszystko pięknie funkcjonuje i nie ma potrzeby rozwalania tego wszystkiego bo George.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw tu mowa o tym, że Boston ma sie wzmocnić w walce z Cavs w finale w tym roku a potem wielce zażalenia o to, że nie podpisany np Noel.. no tak rzeczywiście Noel by zmienił oblicze serii.. chyba płaceniem mu tego maksa zaraz.... 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zizić niby ogolnie robi niezłą furore.. w tym trade deadline bardzo dużo zapytań było własnie o niego..ale Danny od razu odrzucał.  Młody chłopak już robi ,, sieke '' na trudnym terenie w Europie, tym bardziej w klubie który trenuje Blatt. Wiele Scoutów mówi, że po tym co zobaczyli jak gra po wybraniu go przez Celtics w poprzednim drafcie w tym szedłby spokojnie w top 10.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego Zizica coś w ogóle będzie? Jest szansa, że będzie dobry? Często widzę jego nazwisko tak jakby miałby to być jakiś duży upgrade. 

 

A widze odp Wielo. No to trzymam kciuki za Zizica! Chociaż to center, to pewnie Danny go wymieni na jakiegoś PG, bo trochę mało ich mamy!

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj w swoim programie powiedział, że Danny na stoł dał 2 picki nets 17' i 18' i czekał na propozycje..( nie wiadomo tylko czy 17' i 18' za jednego ) czy osobno pick 17 za kogo innego i 18 za kogo innego .  Co oczywiste za tych ,, wiekszych '' ktoś jeszcze dobierał do picku wlasnie jakiegoś Crowdera czy kogos innego. Ale to jak widać sprawdza sie to, co mówiłem wyżej, że Danny chciał pozyskać kogos ale nie tracąc kogoś z trzonu z s5.. handlował pickami żeby wzmocnić skłąd nic przy tym nie tracąc a więc, mysle ze predzej czy pozniej i tak ten pick Danny gdzieś chyba wyśle. 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw tu mowa o tym, że Boston ma sie wzmocnić w walce z Cavs w finale w tym roku a potem wielce zażalenia o to, że nie podpisany np Noel.. no tak rzeczywiście Noel by zmienił oblicze serii.. chyba płaceniem mu tego maksa zaraz....

Za taką cenę (Rozier plus pick) myślę, że warto. Wartość Roziera jest niewielka, a jak nie będzie dostawał minut to jej nie poprawi.

Noel jest z Bostonu, być może zgodziłby się na nieco niższy kontrakt żeby zostać. Jakby się sprawdził to w razie potrzeby to zapewne byłby łatwo wymienialny kontrakt, a nawet jakby miał odejść za darmo to i strata niewielka. Bo w zasadzie po co ten Rozier jest potrzebny? Chyba tylko jako ew. zabezpieczenie wymiany 2 z 3 Thomas, Smart, pg z draftu 2017. W taką wymianę coraz mniej wierzę i za rok Rozier może być kompletnie zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toronto juz PlayOffowa atmosfera, przynajmniej na meczu z Bostonem. Widownia jakies 17 razy glosniejsza niz wszystko to co sie dzialo podczas calego Weekendu Gwiazd.

Jesli chodzi o sam meczyk, to DeMar red hot, a Isaiah ice cold. Troche tez IT forsowal w koncowce i to nie wychodzilo, strasznie na sile, ale w sumie tak to wyglada - jak wpadaja to jest krolem 4 kwart, jak nie... to wyglada to tak jak tej nocy.

 

Swoja droga, Al Horford to duch. Niby zawodnik kalibru All-Star, niby wszyscy sie cieszyli jak udalo sie go podpisac, niby robi wszystkiego po troche, ale on jest kompletnie niewidoczny i w takich zacietych koncowkach jak dzisiaj nie jest nawet 3 opcja...bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lose z Raptorkami, szkoda bo przewaga była spora i można było dociągnąć wynik do końca to nagle DeRozan odpalił rakiete. Z czego można sie cieszyć? Jaylen Brown po powrocie znowu wygląda naprawde fajnie. I to chyba tyle jeśli chodzi o ten mecz :grin: Jeszcze na deser do tego wszystkiego ten nie ma co ukrywac chamski faul Carrola, ale chyba jeszcze gorszy był ten gest Thomasa ,, pistolet '' w strone Demara.. coś czuje, że albo zawieszenie albo duża kara finansowa.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wraca Bradley,pomoże przy takich wykrętach jak DeRozan,który dzisiaj ewidentnie miał za duże pole do popisu.Na pewno może cieszyć postawa Browna,będzie z niego kocur,tak myślę ;).Ale znowu jest to samo.Na początku duża przewaga,później q2,q3 i stopniowo rywal zaczyna nas dojeżdżać.Poza tym Horford...Ja wiem że on ma inne zadania niż w Hawks no ale po takim kontrakcie spodziewałem się więcej.To tyle,pierwsze koty za płoty po asw,jedziemy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.