Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wymianie miliony nie mają żadnego znaczenia, bo z PG idą prawa birda, więc nowy klub może sypnąć mu najwyższego maxa tak czy inaczej.

Dlatego powtarzam, ze Boston powinien uderzac w centra i PG wsztstkim co ma. Jedynie niech zostawia Thomasa Bradleya i Ala. Lawke dadza rade zrobic nawet z weteranow. Na pewno jest to do zrobienia ale nie wiem czy DA nie brdzie czul sie wyruchany i do zadnej wymiany nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie miliony nie mają żadnego znaczenia, bo z PG idą prawa birda, więc nowy klub może sypnąć mu najwyższego maxa tak czy inaczej.

Tak, tylko w negocjacjach Bird może mu powiedzieć coś w stylu "albo podpisujesz supermax u nas albo szukaj sobie pracy sam po sezonie" i nie oddać go w wymianie. Co wtedy zrobi PG? Tego nie wie nikt z nim chyba włącznie. A Bird byłby do takich akcji zdolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko w negocjacjach Bird może mu powiedzieć coś w stylu "albo podpisujesz supermax u nas albo szukaj sobie pracy sam po sezonie" i nie oddać go w wymianie. Co wtedy zrobi PG? Tego nie wie nikt z nim chyba włącznie. A Bird byłby do takich akcji zdolny.

 

Riles zrobił coś podobnego z Wade'm, który już nie jest ss, a i tak dostał mega kasę. Nie jest to analogia 1:1, ale ogólnie większość GMów grających kartą ultimatum zazwyczaj traci.

 

Jeżeli Bird (zgadzam się, że byłby do tego zdolny) zachowałby się taki sposób wobec George'a to sam by najwięcej ryzykował. Ultimatum dla PG i jego potencjalne odejście za nic nie jest żadnym rozwiązaniem dla Indiany.

 

W ogóle poruszyłeś ciekawą kwestię, bo niedawno była plota o tym, że GarPax grozili Jimmiemu ścięciem minut na korzyść Tonego Fuckin' Snella, jeśli JB nie podpisze w miarę niskiego kontraktu. Jeżeli coś takiego miało faktycznie miejsce i Thibodeau się wypiął na zarząd i zrobił z JB swojego człowiek w drużyna, to szok, że Jimmy nie uciekł jeszcze z Chicago.

 

 

Dlatego powtarzam, ze Boston powinien uderzac w centra i PG wsztstkim co ma. Jedynie niech zostawia Thomasa Bradleya i Ala. Lawke dadza rade zrobic nawet z weteranow. Na pewno jest to do zrobienia ale nie wiem czy DA nie brdzie czul sie wyruchany i do zadnej wymiany nie dojdzie.

 

Z PG zgoda - to mój top2 cel Bostonu, wyżej jest tylko Antek Dejwis, ale na niego szanse są liczone w promilach. Tylko kogo byś widział na C przy takiej wyprzedaży. 

 

Poza tym nie jestem przekonany kogo poświęcić z dwójki Avery, Jae.

 

Ogólnie to target list kreuje się mniej więcej tak: Davis - George - Cousins - Favors - Westbrook - Hayward - Butler - Paul - Griffin - Whiteside - Drummond - Jordan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond? Jeśli wpadnie do Bostonu to jeszcze Wam się czkawka odbije. Mnie zastanawia jednak inna opcja. Jeśli w drafcie Wybierzecie Fultza to wówczas jak rozwiązać kwestie IT?

 

Nie wiadomo jak się będzie prezentować Drummond w środowisku, które  może o coś więcej powalczyć, niż tylko załapanie się do PO i wpierdol. Może będzie grał jak w tych meczach, w których mu się chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym jeszcze nie skreślał Ainge, poczekajmy jeszcze do tego czwartku, kto wie co Danny teraz robi i jaki ma plan, ale coś musi być na rzeczy jeśli nie przebił takiej ogórkowej oferty. Być może ma tez juz obgadany jakis trade za Butlera, Georga albo kogos innego?  Dlatego ja bym sie jeszcze wstrzymał z tymi hejtami na niego do czwartku a jesli w czwartek Boston nic nie zrobi to oficjalnie bedzie mozna chyba powiedzieć, że Danny jest tchórzem z małymi jajeczkami i trzyma nie potrzebnie pick na siłe tym bardziej, że w tym drafcie topka to sami PG.. Dziwne, że Danny nawet nie obgadywal nic z Sac, to jest najciekawsze, jeszcze jakis czas temu było mówione ze Dany jak i Stevens nie chcą za bardzo Cousinsa w Bostonie, może jednak rzeczywiscie brali pod uwage jego charakter, mozliwosc rozjebania atmosfery ( ale i tak cały czas jestem zdania, że w takim Bostonie chlopak by sie ogarnal i całkiem inny z zachowania by był) czy też to, że napierodlil juz tyle tych techników, że zaraz co 2 mecz zawieszony bedzie. Ale czy to aż takie duze ryzyko i duża strata jak poszedł za takie fytki ? Czekam do czwartku jak nic sie nie wydarzy, a pewnie tak bedzie to Danny spierdolił po całości, bo 2 dni temu gada, że potrzebuje i obserwuje graczy zbierajacych a jak jest okazja wyciagnac typa ktory idelanie pasuje w układanke to cisza spokój. 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym jeszcze nie skreślał Ainge, poczekajmy jeszcze do tego czwartku, kto wie co Danny teraz robi i jaki ma plan, ale coś musi być na rzeczy jeśli nie przebił takiej ogórkowej oferty. Być może ma tez juz obgadany jakis trade za Butlera, Georga albo kogos innego? Dlatego ja bym sie jeszcze wstrzymał z tymi hejtami na niego do czwartku a jesli w czwartek Boston nic nie zrobi to oficjalnie bedzie mozna chyba powiedzieć, że Danny jest tchórzem z małymi jajeczkami i trzyma nie potrzebnie pick na siłe tym bardziej, że w tym drafcie topka to sami PG..Zawsze c***owo w drafcie wybierał to nie wiem, chce sie w końcu przełamać czy jaki ch** ^^? Dziwne, że Danny nawet nie obgadywal nic z Sac, to jest najciekawsze, jeszcze jakis czas temu było mówione ze Dany jak i Stevens nie chcą za bardzo Cousinsa w Bostonie, może jednak rzeczywiscie brali pod uwage jego charakter, mozliwosc rozjebania atmosfery ( ale i tak cały czas jestem zdania, że w takim Bostonie chlopak by sie ogarnal i całkiem inny z zachowania by był) czy też to, że napierodlil juz tyle tych techników, że zaraz co 2 mecz zawieszony bedzie. Ale czy to aż takie duze ryzyko i duża strata jak poszedł za takie fytki ? Czekam do czwartku jak nic sie nie wydarzy ( a pewnie tak bedzie( to Danny spierdolił po całości, bo 2 dni tem ugada, że potrzebuje i obserwuje graczy zbierajacych a jak jest okazja wyciagnac typa ktory idelanie pasuje w układanke to wali w ch**a :D

Mogli miec i Butlera i Cousinsa.

 

Chociaz patrzac na ruchy Kings...Sa tak nieprzewidywalni ze nie wiadomo czy nie woleliby Hielda niz jakis lepszy pakiet od Celtics :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prawdą jest to, że Stevens był pierwszy do tego, aby zrzucić trade DMC to oznacza, że faktycznie ceni sobie dobrą atmosferę w zespole i wyrobników, którzy tworzą kolektyw, a nie wychodzą na pierwszy plan z całych sił.

To muszą sobie odpowiedzieć na pytanie - czy zadowala ich gierka w miłej atmosferze i walka max o ECF, czy jednak opłaca się podjęcie ryzyka i uderzanie w finały z liderami wchodzącymi w prime. Czasem trzeba podjąć ryzyko. Szczególnie, że tutaj mogła być dobra promocja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą też spakować picki po PG, który przebąkuje o odejściu, a Bird z tymi wyborami plus swoim zrobiłby sobie w jedno offseason ekipę, która byłaby lepsza lub w tym samym miejscu jak jest teraz. 

Ok, ale to nadal nie zasypuje ich największej dziury - tej pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** Aigne to jednak tępy c***, jak nie wydyma ciebie w wymianie, to jej nie zrobi...

 

dwa picki Nets i PG jest ich, Bird poszedłby na to, bo miałby Turner & Fultz & Ayton/Doncic, plus swoje picki i bez ciśnienia buduje ekipę na za 4-5 lat do wygrywania

 

pick Bos 18, LAC 18, Mem 18, Rozier i nawet ten Brown to lepsza paka niż SAC dostało od Pels

 

Umarłem, odpłynąłem, jako kibic LAL dopingowałem Boston, by wcisnęło pedał gazu.

 

Mogli mieć za te wszystkie assety spokojnie:

 

IT, Bradley,PG,Horford,Cousins

 

Smart,Green,Crwoder,Olynyk, Zeller

 

To się nie dzieje naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.