Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeźwi fani masakrują młodego fana Bostonu, idealistę.

 

Serio drum nie broni? Jak rok temu oglądałem tłoki trochę to bronił tej obręczy, no i potwór na zbiórka, a to jednak największa bolączka. Co do indolencji w ataku to niestety, ale Amir tez jest przecież upośledzony, a Brad go trzyma. Przecież jakiś ewentualny Noel to to samo...

nie kazdy center musi byc 'anchor' przy obreczy. dre nie jest cerberem 'pomalowanego',stad tez pomysl svg na dre jest nieco inny. najwiekszymi atutami dre sa szybkosc i zasieg,zatem b. czesto broni on dalej od kosza [np. przeciw graczom z rzutem dystansowym]; dre jest najlepiej przechwytujacym wysokim graczem w lidze!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to NOP jest wzięte po to aby ten trade mógłby być , ale prościej mówiąc to Crowder i Zeller do Clipps DeAndre Jordan do Bostonu i jakiś pick do Hornets i wszystkie drużyny były by zadowolone.

Ok luz ale Danny ciebie wysmial bo picki Nets to moze ruszyc za gracza top15 nba a nie jordana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George moze nie chciec przedluzyc z Indiana lub zarzada transferu i wtedy pick Nets 18 plus reszta za niego bedzie uczciwa wymiana. Z Butlerem jestem mniej do tego przekonany i tu fanow Bostonu troche rozumiem. Jestem ciekaw czy Boston w to FA wyciagnie gwiazde na pozycje 4-5, bo bez tego beda jednak musieli wylozyc sporo hajsu bez na ekipe ale zostana bez ostatniego elementu s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość GMów mówi, że na ten moment, w trakcie Deadline ani PG ani Butler nie są dostępni na wymiany i ponoć wszyscy GMowie o tym wiedzą. Jeśli Indy będzie mogła dać 6 letniego maxa to George tam zostanie.

Nie bylbym taki pewien. Akurat wierze, ze George jest mega ambitnym graczem i jak sie wkurwi to Bird ukreci fajny deal dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylbym taki pewien. Akurat wierze, ze George jest mega ambitnym graczem i jak sie wkurwi to Bird ukreci fajny deal dla obu stron.

Ale na pewno nie teraz. Latem może, za rok kto wie. Teraz raczej na pewno nie. A z tą ambicją jest też tak, że często grube miliony mocno zmieniają plany. Ale co by było jasne chętnie zobaczyłbym PG13 w Celtach bo zarówno jego jak i ich ich lubię, a z Indy mi nie po drodze. Ale imo dalej niż bliżej do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno nie teraz. Latem może, za rok kto wie. Teraz raczej na pewno nie. A z tą ambicją jest też tak, że często grube miliony mocno zmieniają plany. Ale co by było jasne chętnie zobaczyłbym PG13 w Celtach bo zarówno jego jak i ich ich lubię, a z Indy mi nie po drodze. Ale imo dalej niż bliżej do tego.

 

Przy wymianie miliony nie mają żadnego znaczenia, bo z PG idą prawa birda, więc nowy klub może sypnąć mu najwyższego maxa tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.