Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

RoLo za jakiś spadający kontrakt typu Amir czy Zeller blokuje salary i Ainge nie będzie miał kasy na maksa. Wątpię, żeby teraz na to poszedł.

 

Ten trade z Butlerem robi z Celtics ekipę na pograniczu 2nd rd PO/ECF bez szans na tytuł. Bez szans na rynku FA, salary zapchane (max dla IT?), większość assetów wyprzedana to i szans na dobry trade nie ma. Jeszcze picku Nets 18 tam brakuje...

 

Póki jest szansa na stworzenie realnego contendera to,mam nadzieje, Ainge nie będzie szedł na skróty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston podobno prowadził rozmowy z Orlando o Ibake ale ci chcieli Roziera ale Danny sie nie zgodził żeby w deal był brany Rozier, czyli widać, że Terry jest dla Celtics ważny i nie dziwie sie bo gra solidnie i dostaje od Brada spore minuty. Wydaje mi sie, że Boston do trade deadline może nic na siłe nie szukać. Bo z drugiej strony na rynku ,,dostępnych'' wysokich za dużo nie zostało takich relanych do wyciągnięcia, jesli chodzi o mnie to najbardziej chyba chciałbym Robina Lopeza lub Vucevica. No chyba, że jest do wyciagniecia jakiś Noel czy Whiteside. Nie ma sie co podpalać i na siłe coś szukać.Gra na ten czas wygląda przyzwoicie no ale brakuje do tej układanki jeszcze  tego dużego typa pod kosz i Danny dobrze o tym wie ( rozmowy z Orlando o Ibake). Podsumowując: Pewnie nic sie do trade deadline pod względem Celtics nie wydarzy i jak już coś ma sie zadziać ( zapewne większego ) to w dzień draftu.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.Tak na prawdę prawdziwą wartość w tym zestawieniu mają Jae/Avery,pick Netsów i Rozier.Zeller to łak,Amir to zadaniowiec i to też nie jakiś najwyższych lotów.Nasze picki z lat 2018,2019 po wzięciu Butlera to 20-30 miejsce,więc nawet nie loteria,pick Grizzlies jest mocno chroniony i będzie miał jakąś wartośc dopiero w 2021r.A że jest w tym zestawieniu potencjalny Fultz,Jae/Avery i perspektywiczny Rozier...no cóż,w końcu to my chcemy Butlera więc cena będzie wygórowana.Tzn. nie zrozumcie mnie źle.Ja też uważam(co zresztą napisałem parę stron wcześniej) że wypłukiwanie się ze wszystkiego za Butlera to nie jest teraz najlepsze wyjście.Po prostu uważam że gdybyśmy się starali o taką paczkę z Bulls(RoLo+Jimmy) to taka oferta byłaby fair dla obydwu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy słyszy się,że Pistons po cichu sondują możliwość oddania Drummonda.Jak dla mnie bardzo fajna opcja dla Celtics,imo lepsza niż Cousins.Drummond w formie to gwarancja 13-15 zbiórek co mecz,wciąż jest bardzo młody.Co myślicie?

 

edit: źródło http://hoopshype.com/rumor/1097056/

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy słyszy się,że Pistons po cichu sondują możliwość oddania Drummonda.Jak dla mnie bardzo fajna opcja dla Celtics,imo lepsza niż Cousins.Drummond w formie to gwarancja 13-15 zbiórek co mecz,wciąż jest bardzo młody.Co myślicie?

crowder + jerebko + johnson,i andre jest wasz!...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinków nie zawsze nie stawiamy, ale w tym wypadku DELFIN ma rację. xd

 

Pick Nets za Drummonda? Zapraszam do dyskusji.

 

Imo to wcale nie takie głupie. Dre to nie frenczajs, ale to jest perfect fit dla bostonu i potencjalnie baaardzo umacnia ten zespół. Jeszcze Jimmy za Crowdera, Roziera i Nets 2018 i myślę, że mogłaby być jedna z tych drużyn, która bez superstara walczy o misia.

 

Zbiórka? check

Obrona? check

Atak/system? check

Star power? check

 

Tylko nie wiem jak to wygląda z pieniężnego punktu widzenia. A chyba słabo. I tak, tak, wiem, że do tego nie dojdzie, bo Bulls myślą, że wymieniają

MJ'a, a danny musi mieć 4 starting PG w drużynie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinków nie zawsze nie stawiamy, ale w tym wypadku DELFIN ma rację. xd

 

Pick Nets za Drummonda? Zapraszam do dyskusji.

 

Imo to wcale nie takie głupie. Dre to nie frenczajs, ale to jest perfect fit dla bostonu i potencjalnie baaardzo umacnia ten zespół. Jeszcze Jimmy za Crowdera, Roziera i Nets 2018 i myślę, że mogłaby być jedna z tych drużyn, która bez superstara walczy o misia.

 

Zbiórka? check

Obrona? check

Atak/system? check

Star power? check

 

Tylko nie wiem jak to wygląda z pieniężnego punktu widzenia. A chyba słabo. I tak, tak, wiem, że do tego nie dojdzie, bo Bulls myślą, że wymieniają

MJ'a, a danny musi mieć 4 starting PG w drużynie. :grin:

oddanie crowdera do 2. roznych klubow jednoczesnie to bylby majstersztyk! :tongue: ; wymiana za dre bez crowdera jest niemozliwa!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Andre Drummon wygra kiedys mistrzostwo NBA, bedac ważna postacia w swojej ekipie, to gar forman jest najlepszym gm ligi.

 

Drummond nie rzuca, nie broni, nie istnieje w ataku, a to, że fatalnie rzuca wolne, byloby maksymalnie wykorzystywane w potencjalnych finalach, przez co jego ekipa miala by tylko iluzoryczne szanse na tytul.

 

Takie info mam nieoficjalne, ze Bulls na 100% nie wymienia Butlera przed TD, bo chca wiedziec na czym stoja, chca znac dokladny numerek tego wyboru.

 

Debilne, wiem, ale co poradzic.

 

Z punktu widzenia Bulls/Pacers czy tam Sacto, lepiej wymienic swojego gwiazdora teraz, gdyz wiecej bedzie mozna ugrac - nie wiadomo czy ten pick bedzie nr 1 czy 4 przez co C's musza dac wiecej. 

 

Druga sprawa jest taka i z tym za c***a nie wygracie zieloni fani, ze potencjalni partnerzy w tradowaniu wiedza, ze C's MUSZA pozbyc sie tego picku, bo jesli go zostawia, to musza wybrac gracza na pozycje, ktora jest zajeta przez IT (pick 1-3), lub skrzydlowego, bedaca kopia J.Browna jesli chodzi o pierwsze sezony gry (4-6).

 

Koniec zabawy drodzy C's. Chcialbym Jimmego u was, bo mialbym dwie pieczenie na jednym ogniu. Butler grajacy o granie o misia w 7meczowej serii z Lebronem i Bulls majacy asseety C's na przebudowe.

 

9 miesiecy temu, kiedy Jimmy Butler nie byl easy 25-5-5. Bulls chcieli Bradleya, Crowdera i pick nets. Teraz/ w czerwcu o mniej nie zapytaja, a lepszego fitu pod GRANIE O MISTRZOSTWO, nie znajdziecie (jestem gotowy na dyskusie pt. Cusins vs Butler itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond nie rzuca, nie broni, nie istnieje w ataku, a to, że fatalnie rzuca wolne, byloby maksymalnie wykorzystywane w potencjalnych finalach, przez co jego ekipa miala by tylko iluzoryczne szanse na tytul.

Gdzie Drummond? Sportowo nie pasuje, dodatkowo brak zaangażowania. Kreci fajne staty w kiepskich i nijakich Pistons.

On C's by pogorszyl przez swój brak zagrożenia w ataku a nie poelpszyl

Trzeźwi fani masakrują młodego fana Bostonu, idealistę.

 

Serio drum nie broni? Jak rok temu oglądałem tłoki trochę to bronił tej obręczy, no i potwór na zbiórka, a to jednak największa bolączka. Co do indolencji w ataku to niestety, ale Amir tez jest przecież upośledzony, a Brad go trzyma. Przecież jakiś ewentualny Noel to to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga sprawa jest taka i z tym za ch**a nie wygracie zieloni fani, ze potencjalni partnerzy w tradowaniu wiedza, ze C's MUSZA pozbyc sie tego picku, bo jesli go zostawia, to musza wybrac gracza na pozycje, ktora jest zajeta przez IT (pick 1-3), lub skrzydlowego, bedaca kopia J.Browna jesli chodzi o pierwsze sezony gry

Celtics nic nie muszą. MOGĄ wymienić ten pick, jeśli trafi się naprawdę dobra okazja przed TD. MOGĄ go wymienić jeśli taka okazja trafi się w draft day. MOGĄ wybrać kogo tam wybiorą i wymienić w offseason, kiedy będą wiedzieć na czym stoją fo free agency. MOGĄ wybrać Fulza Balla czy kogo tam chcą/będą mieli możluwość i wymienić IT/Browna. Na pewno nie muszą robić nic na siłę już teraz, a już na pewno nie muszą robić czegoś tylko po to, żeby zrobić dobrze Bulls.

To raczej w Bulls ktoś powinien złapać się za jaja i zdecydować, w którą chcą iść stronę. Bo na razie idą drogą ku przeciętności.

 

Ja nadal uważam, że Ainge nie zrobi żadnej wymiany, w której nie otrzymując w zamuan franchise playera (mam nadzieje że Butlera za takuego nie uważa) zablokuje sobie możliwość zaoferowania w offseason maxa Durantowi/Griffinowi.

Czyli nie zrobi żadnej znaczącej wymiany.

Stąd pomysły z pozyskaniem Drummondów tej ligi przed TD uważam za pozbawione sensu i logiki Ainge'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Durant mialby odejsc z gsw?

Dlaczego Durant ma nie poczekac i za rok brac kontraktu 1+1 lub jesli juz bedzie mogl to tego 6-letniego maxa?

Dlaczego w ogole Durant mialby zamienic gsw na Boston.

 

Ok fajnie za dwalata przeplacacie swoich graczy macie picki nets u siebie i wychodzi cos takiego:

 

Thomas- Hayward-Crowder-Olynyk-Horford

Fultz-Smart-Brown-Mickey- kolo z 2018 na ktorego jest mega hype a nie pamietam jak sie nazywa...

 

Do tego Rozier, Zizic, ten pick no 16 co gra w Chinach czy Europie

 

Co wy tym chcecie ugrac? Wymiana Nets dala wam okienko na zrzucenie z tronu Wschodu lbj a wy zamierzacie to przespac. Dla mnie to smutne ale powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Nets będzie więcej warty w dniu draftu. Zwłaszcza jak jakimś cudem C's będą mieli jedynke. Teraz to cholera wie jaki ten pick będzie, więc i wartość mniejsza. Ainge powinien zaczekać.

Ja tam się nie przejmuję, bo to Ainge będzie rozliczany ze swoich decyzji. ;)

 

Thomas- Hayward-Crowder-Olynyk-Horford
Fultz-Smart-Brown-Mickey- kolo z 2018 na ktorego jest mega hype a nie pamietam jak sie nazywa...

Do tego Rozier, Zizic, ten pick no 16 co gra w Chinach czy Europie

Co wy tym chcecie ugrac? Wymiana Nets dala wam okienko na zrzucenie z tronu Wschodu lbj a wy zamierzacie to przespac. Dla mnie to smutne ale powodzenia!

Jak dla mnie to ten skład wcale nie wygląda źle. Jest świetny na teraz i do tego bardzo perspektywiczny.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant pewnie zostanie, ale gdyby z jakiegoś powodu chciał odejść to BOS byłby jedną z najciekawszych, jeśli nie najciekawszą opcją.

 

Co do reszty - to akurat Twój scenariusz jest jedną z bardziej pesymistycznych opcji, ale i tak wygląda lepiej niż po wymianie z Bulls. Bo wtedy masz to samo, z Butlerem zamiast Haywarda, ale bez Fulza i Crowdera.

 

Nie twierdzę, że picki należy kisić tylko nie widzę powodu żeby koniecznie wymieniać je już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 zbiórek mniej od Bulls...DWADZIEŚCIA.Gibson 9,Lopez 8,Portis 8 vs Johnson 2,Horford 2,Olynyk 7.Nie mam więcej pytań.Panie Danny wchodź Pan all-in za Butlera czy tam George'a,bo przecież po co próbować ściągnąć Whiteside'a czy choćby jakiegoś Tysona Chandlera żeby było komukolwiek zbierać te piłki.To co dzisiaj robił Lopez na deskach to wstyd dla naszego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.