Skocz do zawartości

NBA Summer League


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ja to kto? Przestanie w koncu zamulac, bo mam wrazenie ze niedlugo sam ze soba bede pisał... :? Zakłądam ogólny temat do Summer LEague wszystkich bo mysle nie bedize az tkaiego zainteresowania tymi rozgrywkami aby do kazdej dawac nowy temat, alet o czas pokaze, jak cos bedizemy wydzielac. ;)

 

A co do tematu to wczoraj rozpoceła sie liga w Las Vegas. DO samych wyników oczywiscie wagi zbytnio nie przykladam. Za to chetnie posledze gre czołowych zawodników tegoroczneog draftu. W Portland zadebiutował Oden. Pierwsze wrazenie to ogromna ilosc fauli bo aż 10. Jak widac nawet ten czesty problem moze nie ominac nawet takich tytanów defensywy i dobrych zawodników jak Gregg, moze po prostu wszyscy wysocy musza miec czas na przestawienie sie na gwizdki NBA i tyle. Poza tym niezla skutecznosc jak na takie drewno ataku za jakie sie go uważa. OGolnie jednka patrzac na statystyki(od poniedzialku beda cos staral sie juz ogladac) to wiecje robil zlego niz dobrego. mało rebs, duzo strat itd. Forma błysnał w PTB natomiast Aldridge. Co drugoroczniak to drugoroczniak, widac ile to jest pojedynczy rok w NBA. 26pkt, 11 rebs w 30min-WOW. NR 2 2007 zaskoczył i to ostro ale tym jak mozna pudłowac. NIe widzialme meczu, ok, wiemz e moge byc nieobiektywny i miec nietrafna opinie ale an 5-17 field goal to jednak trzeba sie postarać. ;) Błysnał tez Gay przeciwko reprezentacji Chinskiej. Wszechstronnie i skutecznie.

 

A teraz trwa mecz Sixers-Pistons i Szóstki rozochcone zwycuietswem i duzo przewaga na poczatku ze Spurs kolejny raz zaczynaja mocno i prowadza 8-2. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp przyznam się, że miałem nawet taki zamiar założyć temat o SL, ale byłem poza domem i miałem dostęp do kompa tylko od czasu do czasu :D

Dwóch wielkich zaprezentowało się w pierwszych meczach ... słabo. Durant 18 pkt na skutecnzości ok. 30 %, Odden z 10 faulami ... Szczerze mówiąc bardziej podobał mi się mecz tego drugiego ... Nie wiem czemu ... Może dlatego, że Durant za wszelką cenę chciał zrobić dobre wrażenie i grał na siłe samym soba praktycznie ... No ale zdaje sie, ze taka bedzie jego rola w tym zespole.

 

Osobiscie czekam teraz na meczyk Cavs-Spurs i z checia zobacze co pokaza gracze, o ktorych wspominalem w cavsowym temacie o offseason ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj zaczeli slabo i jakos nie zdziwilo mnie 10 fauli Odena (trzy w ciagu pierwszych trzech minut!), pewnie przeniesie sie to tez na RS ze nie raz i nie dwa chlopak bedzie mial ogromne problemy z faulami, ale to dopiero nieopierzony rookie wiec ma chlopak jeszcze czas.

Z info o NYK niestety Mardy Collins prawdopodobnie wypadl z calego tego turnieju, mial jakas operacje kolana, Thomas baran milczy na ten temat i jakimis pokretnymi drogami ogloszono ze chlopak ma rehabilitacje (mam nadzieje ze sie na camp i RS to nie przesunie), zastapi go na rozgrywajku Nate i to wszystko w tym temacie (Thomas ma do niego duzo pretensji i dlatego 3 roczniak pogra sobie z rookasami i tymi ktorzy nie moga zalapac sie do szerokiego skladu :)), morze trojek, prawie zero podan, zdobadzmy 30 pkt i przegrajmy, gra gitara, czyli powtorka sprzed roku nasz SG w ciele PG bierze sie za prowadzenie gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze dzisiaj na nba.com i pick18 :D Marco Belineli 37 pkt 14-20 z gry, brawo dla chłopaka! Występu nie widziałem, ale zagrał najlepiej z wszystkich debiutantów w tej lidze letniej.

 

A co do Duranta i Odena to chłopaki się na pewno jescze rozkręcą :wink: Durant jeszcze 40 pkt w te lato rzuci :P, a Oden 10 bloków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa noc :) Moi Cavs wygrali, fajnie fajnie, tylko załamywał mnie chwilami Shannon Brown ... Makabrycznie ceglił, widać że się poczuł Bryantem i chwilami rzucał wszystko co mógł ... A że nie trafiał to inna historia :) Poza tym - kto mu dał rozgrywać? :? No nic trudno ... Występ podobny do Duranta, fatalna skuteczność poratowały go osobiste. Dobrze, że Gibson nie grał zbyt długo ... nie wiem po co go dawać do SL ... Żeby się sprawdził? :lol:

Gracze na których najbardziej liczyłem, czyli Covile i Bokolo dostali względnie mało czasu i nie bardzo mieli się czym wykazać, choć kiedy już weszli to swoje zagrali. No i warto pochwalić także Dariusa Rice'a - nie spodziewałem się po nim takiego występu, facet zagrał naprawdę bardzo solidnie ;) Dobrze zbudowany i nieźle rzuca z dystansu. Przyda się, jeśli będzie regularny ;)

 

Gwiazdą wieczoru oczywiście Belinelli - czekam na skrót z tego spotkania, bo nie oglądałem go wczoraj, a choć znajduje się w archiwum, to daruje sobie full length :)

 

Choć go i tak bije na głowe Yi - super mega bombowy masta blasta star, który 5 min po drafcie marudzi, że mu się klub nie podoba :lol: 2/14 ;) Z takimi osiągami to on na kolanach powinien go błagać żeby go przyjęli ;) Przesadzam trochę, no bo pierwszy mecz miał niezły, ale nie upoważnia to nikogo - zwłaszcza rookasa ! - do takiego zachowania :lol: Super wrażenie zrobił chinol wchodząc do tej NBA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie w większości te spotkania i kilku graczy rzuciło mi się w oczy. Aldridge naprawde imponuje a już największe wrażenie zrobił na mnie swoimi rzutami z dystansu. Koleś już w rookie year pokazał że to porafi, ale w tym meczu było widać jak duży ma zasięg rzutu i jak pewny jest jego jumperek. W Celtach Leon Powe, ktory tez miał fajne mecze w pierwszym sezonie i koleś który nie został wybrany w drafcie, niejaki Brendan Wallace - naprawde fajnie sie prezentuje. O dwóch rookies już pisaliście, ale nie ma wątpliwości, że się rozkręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniej na świecie na NBA.com :) Będziesz miał tam webcasta zamocowanego, klikasz na "watch" przy meczu LAL i przenosi cię do broadband'a, gdzie oglądasz sobie wszystko na żywo ;) Podobnie jak wszystkie albo prawie wszystkie pozostałe mecze ;) Jedyne co trzeba, to być zalogowanym, no ale chyba każdy z nas ma tam konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem zszokowany jak łatwo mozna ogladac SL. Ale w sumie nie ma sie czemu dziwic, w koncu promocja to promocja i moze dzieki temu wiecej osób zacheci sie do oglądania tych świerzaków podczas gdy trwa offseason i najlepsi maja wolne. (Dzieki LUC :) )

 

Bellineli zaskoczył owszem.Pierwszy mecz i od razu jaki, ale niech udowodni ze jest dobry w nastepnych meczach. Warto zauwazyc ze to był jeden z nielicznych ktorzy zaskoczyli pozytywnie na poczatku. JEsli chodzi o Yi to nie przesadzajcie panowie. Mecz z Sacramenot ma wyjety z kalendarza ale wczesniej z Grizzlies zaprezentował sie calkiem przyzwoicie, +2-pkt,ok50% skut. Oczywisice razi dysporporpca formy i faule ale to raczej normalne wsród wielu debiutantów i przyszle gwiazdy ligi również maja z tym problemy(te drugiej wsród wysokich to niemal norma, a pierwsze to wiadomo jak młodzi zmieniaja forme i czasami eksploduja by nastepnego dnia nie zagrac nic)

 

Dobrze, że Gibson nie grał zbyt długo ... nie wiem po co go dawać do SL ... Żeby się sprawdził? Laughing

Prawie kazdy młody gra w SL wiecej niz tuż po drafcie, a Ci wybrani z dalszymi numerami to już praktycznie zawsze. Sa tez tacy co i do trzeciego roku dociągają i jeszcze grają w Lidze Letniej. To ze Gibson błysnał nie znacyz ze jest zwolniony choc z pewnoscia czas jego potencjalnej gry zmaleje. Przyjemnosc gry w lato nie omija gwiazd wiec nie widze przeszkód aby i Daniel sobie pograł. Krócej ale jednka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucasso jesteś pewien, że to jest za darmoche ? Chcąc oglądać Portland na Dallas prosi mnie o zakup dziennego abonamentu za 6 dolców :shock: Jeżeli wam się tak nie dzieje to bardzo proszę o krótką instrukcje "jak to zrobić".

 

Noramalnie się zalogowałem, wcisnąłem WATCH i jest test prędkości, po tym pokazuje mi się jakby moj koszyk z zakupami i jest tam ten daily pass za 6 $ i są dwie możliwości REMOVE i CHECK OUT. Dam remove, to inforumuje mnie, że mój koszyk jest pusty, jeżeli zaś dam check out to prosi o adresy i takie tam. Coś nie tak zrobiłem, czy może ten mecz jest akurat płatny?

 

Bardzo mi zależy na wszych odpowiedziah, bo za 1,5 h mecz Lakers :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucasso jesteś pewien, że to jest za darmoche ? Chcąc oglądać Portland na Dallas prosi mnie o zakup dziennego abonamentu za 6 dolców :shock: Jeżeli wam się tak nie dzieje to bardzo proszę o krótką instrukcje "jak to zrobić".

 

Noramalnie się zalogowałem, wcisnąłem WATCH i jest test prędkości, po tym pokazuje mi się jakby moj koszyk z zakupami i jest tam ten daily pass za 6 $ i są dwie możliwości REMOVE i CHECK OUT. Dam remove, to inforumuje mnie, że mój koszyk jest pusty, jeżeli zaś dam check out to prosi o adresy i takie tam. Coś nie tak zrobiłem, czy może ten mecz jest akurat płatny?

 

Bardzo mi zależy na wszych odpowiedziah, bo za 1,5 h mecz Lakers :twisted:

Jest za darmoche, ale mam te same problemy co Ty. Na żywo stamtąd udało mi się tylko pierwszy mecz summer league włączyć a później właśnie takie problemy były. Obecnie trwający mecz masz tutaj:

 

http://boss.streamos.com/wmedia-live/nb ... 051201.asx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie :P

 

Aha i jakbyś mógł wstawić też do następnego meczu: Lakers-Mavs, bo nie wiem skąd to wziąłeś. :)

Niestety będzie trzeba czekać do rozpoczęcia. Link mam z clublakers, bo nie tylko my mamy problem z połączeniem :) wygląda na to że wszyscy mają ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łałałiła :) Faktycznie :) I to cholera wie czemu :) Wczoraj nie było żadnych problemów z oglądaniem ... Obejrzałem w ten sposób 2 meczyki ... Swoją drogą tak głośno mówiono o tym, ze za free itd, że nie sądzę aby nagle ucieli ... Cos tam jakis blad musi byc, mam nadzieje, ze szybko zlikwiduja to ;/ W koncu dzisiaj Cavs vs Yi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavsów będą puszczali na NBA TV widzę :P Może poprostu uznali, że LAL niewarto :twisted: :P Żartuje :P

 

Jesteśmy po kolejnym meczu Odena :) I widać, że się rozkręca ;) 13 pkt, 5 reb, 4 blk w 28 minut. Szkoda tylko, że znowu dużo fauli - aż 9 i z pewnością to też trochę go "blokuje" :) Nie mniej, widać że facet nie pokazał jeszcze wszystkiego, choć coraz lepiej czuje się na parkiecie ;) Myślę, że do końca SL spokojnie zobaczymy jeszcze jakiś monster game w jego wykonaniu (podobnie jak i u Duranta ;) ) Aldrige kolejny fajny mecz, naprawdę ciekawie się z nim robi. Choć wiadomo, że SL to co innego, to może chłopak jednak nabrać chyba pewności siebie i w kolejnym sezonie pokazać się z lepszej strony niż w ostatnim ;). Webster nie poświecił tym razem :). Po stronie Dallas - Caleb Green 6/6 FG, Mensah ładne double-double, więcej nie skomentuje z wiadomych względów (chamstwa NBA.com :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oden po raz kolejny trochę rozczarował. Te faule i bloki, które muy łatali :shock: Przecież koleś miał być podkoszowym monstrum a tu się daje tak prosto zablokować. Trochę nadrobił tymi 4 blokami, które z kolei on wykonał oraz tymi ostatnimi dwiema akcjami, ale ogólnie nie za dobry występ. Aldrige oczywiście barrdzo dobry mecz. Podobał mi się rozgrywający Mavs, Barea. Fajnie poruszał sie po bojsku, uwalniał się i miał takich kilka akcji w których po wejściu pod kosz dobrze odgrywał. Pokazał też, że nieźle rzuca i jest szybki w obronie, o czym świadczą te ofensy na nim. Z drugiej strony Rodriguez, który ma niby lepsze staty po tym meczu i też dobrze grał, jednak jakoś nie podobał mi się w2 takim stoopniu co Barea. Może jest to powodowane tym, że oglądałem tylko drugą połowę, a on chuba swoje dobre momenty miał w pierwszej części. Oczywiście dobry mecz rozegrał również Mensah-Bonsu.

 

W meczu Lakers w pierwszej połowie Crittenton rządzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.