Skocz do zawartości

Miejsce LeBrona w historii


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Cavs przegrali finał, to miałem zamiar wyciągnąć mu sprawę Blatta i pojechać za to, że nie zdobywa się tytułu pod wodzą marionetek i że prawdziwy coach by poczynił adjustacje. Ale sprawa się zdezaktualizowała ;)

 

Właśnie sobie wyobrażam jak niektórych muszą ręce świerzbieć po tych finałach :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć, że TT mnie pozytywnie zaskoczył i wybił mi swoją grą w finalach wszystkie zęby za zwątpienie. Zobaczymy co będzie dalej. Jeśli chodzi o zwolnienie trenera to nadal nie wierzę, że Lue to.lepszy coach od Blatta i więcej w tym ultimate performance po stronie LBJ w finałach niż postawy Lue na.lawce. Zresztą to zwolnienie nadal dla mnie jest jednym z najbardziej ch..jowych zachowań w sporcie.

Pod tym że to było chu..we to podpisuję się obiema rękoma.

Nie zmienia to faktu że kazało sie to skuteczne, Cavsi się w kilka meczy nauczyli grac przeciwko GSW, albo więc genialnym trenerem jest Lue, albo LBJ trzeciej możliwości brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou pokazał się z bardzo dobrej strony, a Blatt jest chyba jednak tyćkę przeceniany, inaczej by ktoś go jednak podpisał w NBA.

 

Lou stworzył świetny system w ofensywie i jedną z najlepszych ofensyw w historii PO plus świetnie ułożył gameplan defensywny pod GSW. Fakt, że Lebron sam też wszedł na poziom, który staty z realgm nazywają DPOTY, kogoś pokroju prime Garnetta, ale jednak ktoś musiał wymyślić ustawienie blokujące wstęp GSW do pomalowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiety,

 

chodzi mi o to, ze fani Jordana mają niepokojącą tendencję do dewaluowania Russella, bo wtedy "liga była słabsza". tylko że to samo można zrobić z Jordanem w porównaniu z dzisiejszymi czasami (więcej eurosów, lepsza taktyka oraz fizyczność) - ale tego już jakoś nie zauważają. tak więc jeśli mniej cenimy mistrzostwa Russella w porównaniu z nowszymi gwiazdami, to o ile spada wartość tytułów z 80s i 90s w porównaniu z teraźniejszością?

Robisz fikołka myślowego (jak zwykle).

Nie wiem zreszta czy o mnie chodzi, ale ja jestem otwarty na dyskusje , czy teraz tytuł jest "cięższy" niz 20 lat temu. Juz zreszta o tym kiedys w kontekście LeBrona pisalem.

Test logiki Lorak:

Dane wyrazy ciagu:

1;2;4;8;16

Jaki jest nastepny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron jest GOAT po tym tytule. tylko tak jak ludziom zajęło jakieś 5 lat zaakceptowanie tego, że LJ jest świetnym defensorem albo że jest lepszy od Kobe, tak i teraz minie trochę czasu zanim pogodzą się z tą myślą o nowym GOAT.

Gdyby nie 11; jako fan zgodziłbym się, ale cmon - MJ ma nawet więcej MVP. Zgodzę się, że Lebron ma większy talent i mógłby być lepszy pod innym trenerem, a nie Spo czy Mike Brownem marnującymi mu prime, ale tak się złożyło, że MJ jednak był lepszy i miał lepszą karierę. Jestem w stanie znaleźć argumenty na każdego poza MJ, może z Kareemem byłby lekki problem, ale MJ jednak did IT. 

Więcej MVP, więcej misiów, lepszy PER, brak collapsów w PO, praktycznie unstoppable pick w 91-93, brak słabych punktów, plastyczność gry.

Yeap, Michal miał wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, że ma więcej MVP lub tytułów skoro grał w słabszej "erze"? to jedno mistrzostwo LeBrona jest greater niż cokolwiek z dokonań Jordana.

 

aha, brak collapsów MJ w PO? ludzie historii nie znają ;] np. Jamesa jedzie się za 2010, ale Jordan przecież zrobił coś bardzo podobnego (a IMO gorszego, bo powody były ambicjonalne a nie jak u LJ emocjonalne) - 1989, G5, 8 rzutów przez 46 minut i kompletne niezainteresowanie grą, bo pożarł się z Collinsem i chciał go zwolnić.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, brak collapsów MJ w PO? ludzie historii nie znają ;] np. Jamesa jedzie się za 2010, ale Jordan przecież zrobił coś bardzo podobnego (a IMO gorszego, bo powody były ambicjonalne a nie jak u LJ emocjonalne) - 1989, G5, 8 rzutów przez 46 minut i kompletne niezainteresowanie grą, bo pożarł się z Collinsem i chciał go zwolnić.

A coś takiego jak 2011?

 

co z tego, że ma więcej MVP lub tytułów skoro grał w słabszej "erze"? to jedno mistrzostwo LeBrona jest greater niż cokolwiek z dokonań Jordana.

W jaki sposób to oceniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.