Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

No i tak czekałem na coś ze strony GSW i nic, Warriors znów zawiedli, strasznie słaba seria w ich wykonaniu. Liczę, że w przyszłym sezonie będą chcieli coś udowodnić, tak jak Spurs w 2014. A do zmazywania jest trochę.

 

A dla Cleveland gratulacje. Lebron nie zawiódł, a Irving jest for real. Co ciekawe to nawet jeśli im nie kibicowałem, to jak się pomyśli o tych ludziach z Cleveland to jednak coś im się należy i całkiem fajnie, że to dostali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że dziś Love zagrał świetnie (jak na niego w tych finałach). Rzutów wielu nie miał, punktów też nie za dużo, ale poza tym wielkie zaangażowanie, podsumowane kryciem Curry'ego na koniec. Ogromny wysiłek, będzie umierał długo ze zmęczenia. Szacunek dla Lue, że tak długo nim dziś grał.

 

Wygrana tylko 4 punktami w łącznie siedmiu grach, po dwóch blowoutach na starcie, to najlepiej podsumowuje tegoroczne finały. 

 

JR mocno przeżył. 


LeBron niech lepiej nie gra w nowym Space Jam, cienki z niego aktor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiasz się PraweBiodroSmoka. Zwycięzców się nie osądza ;)

 

Nie wiem czy dobrze usłyszałem bo akurat wychodziłem się dotlenić, ale jak gadał z tą blond prukwą to powiedział coś co mi się spodobało wybitnie:

 

"non stop mnie liczą te finały, policzcie im teraz te 73-9"

 

...czy jakoś tak to leciało. 

 

Jednym zdaniem w pysk wszystkim sezonowcom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że Jadowita zasłużył na odbanowanie mu głównego konta, chłop miał sporo racji


Teraz raczej nie ma wątpliwości że kasa dla TT nie jest strasznie przesadzona. Kyrie tymi finałami wbija się do top 5 może top 3 PG w lidze a ma tylko 24 lata, jaram się.

  

nie no, top4-5 (Lowry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spokojnie czekam czy Golden Glory odezwie sie jeszcze w ogole na tym forum i inne Tasmy i Kijki :grin:

 

 

Kijek już spierdolił z kraju a Taśma zakleiła usta Golden Glorowi

 

 

Anyway niesamowicie heroiczne te finały. Sportowa złość i zemsta i walka do upadłego. Końcówka niebywała. Swag opuscił Kurę i poddusiło go jak tę obiadową co ja żem dusił w brytwannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.