Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie kibice GSW uważaja że nie powinno być zawieszenia, kibice LBJ-a że powinno być, w sumie normalne bo sytuacja nie jest jednoznaczna.

 

Natomiast ocenianie LBJ-a jak płaczka do mnie nie przemawia, bo wtedy za takiego musimy też uznać flopującego Rodmana.

 

generalnie to się nie zgadzam:

 

jestem kibicem GSW - powinno być zawieszenie

LBJ to płaczek Rodman nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinieneś napisać "nam kibicom".

Nevermind, jak zaczynasz pisać o tym, że wg przepisów coś się wydarzyło, to w świetle naszych wcześniejszych dyskusji nt. 'gównianych raportów sędziowskich' ze zrozumiałych przyczyn odpuszczam.

 

Coś za często odpuszczasz i nie o to pytałem. 

Czy masz niebieskie oczy?

 

 

btw. flagrant się nie należał według przepisów?

Generalnie czyli większośc nie wszyscy.

Rodman płakał sędziom więcej niż przecietny zawodnik

 

W tych srogich latach 90 było więcej płakania niż teraz. Tylko wtedy wg dzisiejszych ludzi to było męstwo i rycerstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tych srogich latach 90 było więcej płakania niż teraz. Tylko wtedy wg dzisiejszych ludzi to było męstwo i rycerstwo...

moze po prostu powody były inne

 

no ale teraz codziennosią sa kolesie w makijażu, szpilkach czy w rurkach wiec i słowa soft inaczej trzeba uzywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DG poprpstu baran. Prawie co mecz jakis kwas.

1) flop DG

2) flailing konczyny

3) obsesja z kontaktem z cudzymi jajkami (teraz bardziej "pasywna rola", no I znienawidzone krolewskie klejnoty, zale)

4) dostal ktotystam flagrant, nie zawieszenie

5) lbj na konferencji odpowiadal na pytanie, nie sie zalil

 

4)

moze po prostu powody były inne

 

no ale teraz codziennosią sa kolesie w makijażu, szpilkach czy w rurkach wiec i słowa soft inaczej trzeba uzywać

Westbrook tez nosi rurki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to się nie zgadzam:

 

jestem kibicem GSW - powinno być zawieszenie

LBJ to płaczek Rodman nie

Lebron jak najbardziej płaczek i przy jego posturze jego zachowania wyglądają jak na boisku 5 klasy podstawówki.

Nie zmienia to jednak faktu że z przegranego juz meczu wyciągnął zawieszenie 2 najważniejszego gracza GSW. Nie dostając Flagrant w trakcie meczu postanowił wyeliminować jeszcze gracza nr 1.

 

 

Dziwiło mnie to dlaczego w końcówce kryje cały czas Curryego a on miał kolejny plan prowokacji.

 

... a tak na marginesie. Lebron ukończył faktycznie te 5 klas podstawówki ? ( nie chodzi mi o papier ). Tylko czy nie miał już indywidualnego toku nauczania i pojawiał się od święta.

Sprawia czasami takie wrażenie jakby kłócił się na podwórku a tata obok stał :)

Edytowane przez Stanley Kubricki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można krytykować LBJ ale dajcie spokój z takim niskim poziomem krytyki...

 

nie lepiej poczekać na G#5 niż zacząć od 5 klas?

 

fakt jest taki że od najmłodszych lat LBJ jest w competitive mode i to nie jest lekko tak być na świeczniku od 13 roku życia

w tym okresie np. Gortat w kosza wcale nie grał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za często odpuszczasz i nie o to pytałem. 

Czy masz niebieskie oczy?

 

 

btw. flagrant się nie należał według przepisów?

Twoje pytanie nie ma związku z tematem, więc nie będę odpowiadać.

Co do btw. to już pisałem, nie poruszam tematu przepisów z kimś, kto raporty sędziowskie uważa za gówno.

 

 

śmieszne jest nazywanie LeBrona płaczkiem, podczas gdy robiący to samo Rodman z Laimbeerem byli bad boys i ostoją prawdziwej męskiej koszykówki.

Tak jak pisałem, ja widzę różnicę w podejściu zawodników do porażek. Ale nie będę na siłę nikogo przekonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne jest nazywanie LeBrona płaczkiem, podczas gdy robiący to samo Rodman z Laimbeerem byli bad boys i ostoją prawdziwej męskiej koszykówki.

Przesadzasz z Rodmanem i Laimbeerem. To był dwa skurczybyki.

Żartuje sobie z Lebrona ale on czasami żenująco się zachowuje w trakcie męskich przepychanek, również słownych.

 

To co zrobił Lebron w końcówce meczu 4 to mistrzostwo. Jeżeli odwróci losy serii np. do meczu nr 7, niekoniecznie wygranego to prowokacje Rodmana wobec Franka pójdą w zapomnienie.

 

Stosunek do Jamesa mam ambiwalentny. Dlatego jak robi z siebie rozkapryszone dziecko to to widzę, gdy robi dobrą robotę również.

 

Za wyautowanie Greena czapki z głów

Edytowane przez Stanley Kubricki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko? To chyba normalne, że jak masz w Polsce popełnisz pierwsze przestępstwo , a byłeś do tej pory niekarany, to sędzia jest bardziej skłonny po pokajaniu dać niższy wyrok czy odpuścić zupełnie karę, a kiedy dokonasz kolejnego, nawet mniejszego kalibru, to już nie będzie tak pobłażliwy. Ludzie, litości. 

Chyba źle mnie zrozumiałeś...

 

Jeśli popełnisz jakiś niesportowy faul czy coś w meczu okej sędzia może przymknąć  na to oczy, ale wiadomo, że będzie przeczulony na punkcie twoich kolejnych fauli w tym samym meczu jaki i w kolejnych spotkaniach. Natomiast dla mnie każdy mecz to oddzielna historia.

Pewnie gdyby nie to ktoś inny z drużyny Cavs a nie "King" brał udział w całym tym zdarzeniu to wynik całej tej dyskusji był innny. Do tego pewnie też trzeba doliczyć wpływ takich "gwizdków po meczu" na wpływ serii - w serii GSW z Thunder, strzał w jajca Adamsa był znacznie wyraźniejszy, niczym nie sprowokowany - ewidentny? i mimo, że sędziowie w równolegle trwającej z serii Cavs z Raptors gwizdnęli znacznie mniej ewidentny flagrant na Biyombo... to czemu Green wtedy nie dostał flagrant?... Dla mnie sprawa jest jasna  liga wtedy bała się wydrukować wynik serii, być może nawet chcieli troszkę mało subtelnie pomóc GSW wejść  do finału, zmierzyć się powtórnie z Cavs. NBA to biznes kasa, słupki oglądalności, ilość emocji, legacy LBJ'a.

Liczba meczów w serii i ilość wyświetlonych reklam musi się zgadzać... zwłaszcza w wisience na torcie jaką ma być The Finals. I jeśli tylko jest ku temu okazja to zapewne robi się wszystko, żeby wszystko co wyżej wymienione się zgadzało. Wiadomo w "Legacy CV" LBJ'a lepiej będzie wyglądała porażka po walce z epickimi Wariors w 7 niż szybki łomot w 5. Choć tak na prawdę zarówno i LBJ i obecny mvp polowe meczy tej serii grają znacznie poniżej  tego do czego mnie/ was przyzwyczaili. 

 

Po za tym to jest sport a nie nudna rozprawa sądowa - tu muszą być emocje, a skoro jest ich nie za wiele na poziomie sportowym, to liga na ile to możliwe bierze serie w swoje ręce :>

 

Nawet to forum od tej decyzji wyraźnie ożyło w tym temacie...

 

Eh za dużo racjonalizuje  .k

Edytowane przez HyHy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo zapewne są także wytyczne ligi zgodne z duchem gry i po upieczeniu się Greenowi od kary w poprzednich 2-3 sytuacjach zrobiono poprawkę na to w wydarzeniu kolejnym... po prostu gracz dostał gwizdkę przy swoim nazwisku...

 

pracował całe playoffs na to i w umie dużo dziwniejszym wydarzeniem dla mnie byłaby jakby suma tych wydarzeń nie spowodowała chociaż jednego zawieszenia

 

niestety dla ligi wyszło to w najmniej korzystnym miejscu ( przegrywany przez Cavs mecz) , czasie (seria prawie rozstrzygnięta ale sugerująca teraz sztuczne przedłóżenie - zamiast w serii z OKC ) i otoczeniu ( trafiło na LBJ któremu zarzuca się flopping) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze bysmy tak podyskutowali o taktyce? Co powinni zrobic Warriors bez Draymonda?

Wiecej minut dla Boguta? Ezeliego? Varejao? Speightsa? McAdoo? Livingston??

Patrzac na jedyny mecz, ktory Green opuscil [przeciwko Denver] to Bogut zagral wiecej plus troche Rush i Jason Thompson, ale w playoffach to chyba nie przejdzie. Na kogo postawi Kerr?

 

smieszne, ze liga nie widzi ciosu, ktorym lebron powala greena, nie widzi jak nad nim przechodzi obcierajac sie jajami i prowokuje. za to widzi, jak green chce uderzyc lebrbona w jaja i za to zawiesza greena? c'mon! gdyby chociaz ukarano lj'a jakas grzywna a tu nic, z tego co widze.

LeBron dostal technika co wiaze sie z grzywna...

Zas Draymond nie zostal zawieszony tylko za to zagranie, a za kumulacje punktow karnych.

 

a propos telewizji

czy gdzies są info o ogladalności? Czy to dopiero po zakonczeniu sezonu?

Najwazniejsze dane o ogladalnosci [czyli w USA] sa wrzucane dzien po meczu na http://tvbythenumbers.zap2it.com/

 

Wiadomo w "Legacy CV" LBJ'a lepiej będzie wyglądała porażka po walce z epickimi Wariors w 7 niż szybki łomot w 5. Choć tak na prawdę zarówno i LBJ i obecny mvp polowe meczy tej serii grają znacznie poniżej  tego do czego mnie/ was przyzwyczaili.

Pierwsze slysze, ze dla kogos bedzie mialo znaczenie czy przegra w 5 czy w 7...

przeciez w powszechnej opinii tak czy inaczej wyjdzie z tego jako "2-5 loser" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale nie uważasz, że tamto kopnięcie Adamsa było o wiele bardziej 'wymowne' i razi brak zawieszenia w tamtej serii? Jak dla mnie jest to mega niekonsekwencja.

 

oczywiście ... wtedy reakcja była taka, że się wszyscy dziwiliśmy że nie było zawieszenia...

tam był mus... tu tylko konsekwencja sumy sum punktów

a całościowo brak konsekwencji patrząc na serię Raps Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zły na całą sytuację ale trzeba zrozumieć kim jest Green. prowokuje takie sytuacje i jest na oku od jakiegoś czasu. trzeba się z tym pogodzić i wyjść na pełnej motywacji bez niego i zakończyć serię u siebie. własna hala może dużo dać. mam przeczucie że będzie dziś Big Game Barnesa który pewnie wyjdzie jako PF w miejsce Greena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron dostal technika co wiaze sie z grzywna...

Zas Draymond nie zostal zawieszony tylko za to zagranie, a za kumulacje punktow karnych.

 

To co uważasz, że jak Lebron przepierdo*i te finały i jeszcze te za rok, i dalej będzie kręcił cyferki 25/8/7 to powinien dostać skumulowane  FMVP ?

...kara finansowa, heh dla takiego kogoś jak LBJ to to są przecież waciki...

Edytowane przez HyHy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co uważasz, że jak Lebron przepierdo*i te finały i jeszcze te za rok, i dalej będzie kręcił cyferki 25/8/7 to powinien dostać skumulowane FMVP ?

...kara finansowa, heh dla takiego kogoś jak LBJ to to sama przecież waciki...

ale przecież takie są reguły i one obowiązują każdego, niezależnie czy to robiący prawie 100 mln rocznie James czy frytek dostajacy 1mln

Stawki i zasady są ogólnie znane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież takie są reguły i one obowiązują każdego, niezależnie czy to robiący prawie 100 mln rocznie James czy frytek dostajacy 1mln

Stawki i zasady są ogólnie znane

No tak tylko, że kara która w ogóle nie boli nie spełnia swojej funkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.