Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto wygra ten mecz ale jedna myśl może mało oryginalna. GSW muszą byc górą bo chodz nic nie ujmując Stefowi to ma on to szczęście, że ZAWSZE może liczyc na swoich śiwetnych partnerów. Thompson walnie parę trójek jak druzyna ma w plecy, Iggi da obrobnę elitarną na gwieździe przeciwnika, Green jak scyzoryk reszta świetna w swoich rolach. Tam zwyczajnie jest z dużo zajebistości na to by nie mieć misia

 Co do smaego meczu, Lebron cegli ale po to ma Thompsona by zbierał w ataku i kończył spod kosza. Irving jak i Smith mają dzień konia w tym samym meczu, znaczy się G4 będą obudowywac cegłami

Steph to taki niby-goat, system, system, system, iggy/barbosa/livingston/speights to tacy fake lawkowicze (duzy talent ale moze nie po to zeby klepac 40min/game), idealni skrojeni na 10-20min przezajebistej gry w tym systemie.

 

Cleveland moze sobie zajebac kule w leb za puszczenie Livingstona i Speigthsa, goscie razem za kase ktora dostal Varejao....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu juz nic sie nie stanie. Curry fatalny, bedzie pod duza presja przed G4

 

Nie wiem jak wy ale ja nie jestem zaskoczonym tym blowoutem cavs. wiadomo bylo ze rzuca sie na GSW bo to w koncu must-win. W piatek zobaczymy jak wiele energii zuzyli by wygrac to spotkanie.

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu juz nic sie nie stanie. Curry fatalny, bedzie pod duza presja przed G4

 

Nie wiem jak wy ale ja nie jestem zaskoczonym tym blowoutem cavs. wiadomo bylo ze rzuca sie na GSW bo to w koncu must-win. W piatek zobaczymy jak wiele energii zuzyli by wygrac to spotkanie.

 

Po 1 - Nie wiem czy można nazwać to blowout'em już teraz, GSW może sporo nadrobić.. :smile:

 

Po 2 - Mecz się jeszcze nie skończył.. Mamy 3Q.. Skąd te pochopne teorie - "Tu już nic sie nie stanie" ?

 

Po 3 - Jeżeli mecz zakończy się blowout'em to po pierwszych dwóch grach w wykonaniu Cavs będzie to chociażby "lekka niespodzianka" więc nie - nie spodziewałem się, tak samo jak i pewnie większość użytkowników forum. :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, mecz z cycklu "obalamy mity":

 

lawka Cavs po 3q, 0pt. LOL


Szkoda mi Kevina L. 

mi to bardziej szkoda Lue, ze go nie posadzil i nie probowal z lawki, dla dobra druzyny i tej pierdolonej serii.

GSW to jedyna druzyna ktora to tak bolesnie wymusza, ze musisz swojego (ekhm-ekhm) all-stara posadzic.


no i JAMES NIE ZACZAL 4q z lawki.

BRAWO


z cyklu fantastyka...

Howard w przyszlym sezonie w Cle, dolacza do druzyny "emerytow", Love do Bostonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.