Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

Czy zakładając, że James to wyrośnięty rozgrywający, pasuje do tezy, że drużyny oparte na "jedynce" nie zdobywają mistrzostwa? Wiem, wiem ma pierścionki ale w drużynie gdzie jednak był mocno odciążony. Uprzedzę od razu, że Curry to wg mnie mniej PG niż LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby james poszedł do GS za Barneya to by jebnęli 78 winów jak nic ... Co to za gadanie w ogóle że James nie byłby przydatny?

Chyba ze odjebałoby mu i specjalnie by sabotował ekipę. 

 

 

 

---

W tych finałach Curry sobie może rzucać 5 pkt mecz i tak GS jest lepszejsze niż Clevelandy

 

Myślę ,że bez Curryego i Klaya  vs Cle mogłoby być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładając, że James to wyrośnięty rozgrywający, pasuje do tezy, że drużyny oparte na "jedynce" nie zdobywają mistrzostwa? Wiem, wiem ma pierścionki ale w drużynie gdzie jednak był mocno odciążony. Uprzedzę od razu, że Curry to wg mnie mniej PG niż LBJ.

 

Mniej playmaker. james w tym elemencie jest zdecydowanie lepszy. W GS jest pare playmakerów z ktorych Curry korzysta. Czy James kiedykolwiek mógl korzystać z innych kreatorów? /Wade najbliżej/

Przem nie twierdzę ze na pewno nie byłby przydatny, tylko ze z nim w składzie warriors niekoniecznie byliby zespołem lepszym niż są teraz

 

To ogromna różnica, nie uważasz?

 

Pozostańmy zatem przy odmiennych zdaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

curry moze nie rzucil 30 ale jego wplyw na gre jest niesamowity.

 

byla taka akcja w 1 polowie, w ktorej dostal zaslone od iggy'ego, obroncy tak mocno skupieni byli na bronieniu curry'ego, zo iggy zrobil krok w kierunku kosza, dostal pilke i zapakowal bez zadnego obroncy, bo ci we 2 odcinali wciaz stephena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla taka akcja w 1 polowie, w ktorej dostal zaslone od iggy'ego, obroncy tak mocno skupieni byli na bronieniu curry'ego, zo iggy zrobil krok w kierunku kosza, dostal pilke i zapakowal bez zadnego obroncy, bo ci we 2 odcinali wciaz stephena...

 

Wspominałem o tym.. Curry buduje taką presję mentalną wystarczy, że ucieknie obrońcy i zaraz dwóch/trzech do niego doskakuje bojąc się zostawiać go samego..

 

Curry wcale nie musi rzucać dużo punktów, by wyprowadzić Warriors do wygranej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu - w Finałach się zorientowaliście czy wam pokazano jak grają GS i że Curry biega po zasłonach i ma wpływ na ofensywę?

 

Spójrzcie na serię z OKC jaki tam miał wpływ. 73 zwycięstwa nie wzięły się znikąd, ale potrzeba też egzekutorów aby taka Kura była efektywna. Nie mówię już o samych zasłonach, ale o całej organizacji ataku. Cura może sobie ściągać, ale jakby Greeny czy Kleje czy Iggy czy inne Boguty nie tworzyliby przewagi to dowidzenia.

 

james również kreował przewagi jak też każdy superstar - to drużyna ma się znaleźc w takich sytuacjach.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ to ma przeje...e.

Gdyby naprawdę zdecydował się na kolejne przenosiny np. do GSW - hejt i wyśmiewanie.

 

Hmm, a jak Ty byś zareagował na takie przenosiny? MVP offseasonu? :P

 

 

Jeśli tego nie zrobi i będzie co roku ciągął wózek z kawalerzystami na pace przegrywając finały - hejt i wyśmiewanie.

Jak się nie obróci d..a zawsze z tyłu.

 

Wiesz co, nie każdy ma takie możliwości jak on, by sobie skrupulatnie dobrać każdy element wózka, którym ma zamiar jeździć. Skoro taki wózek sobie złożył, to czy faktycznie pretensje do stanu wózka są uzasadnione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie każdy ma takie możliwości jak on, by sobie skrupulatnie dobrać każdy element wózka, którym ma zamiar jeździć. Skoro taki wózek sobie złożył, to czy faktycznie pretensje do stanu wózka są uzasadnione?

 

On złożył mimo wszystko bardzo dobry wózek, nie kosmiczny, nie historyczny, ale bardzo dobry. Jego pech polega na tym że trafił po drugiej stronie na historyczny.

Gdyby w czasach MJ-a na zachodzie pojawił się zespół robiący 73-9 też miałby problemy w finalach.

 

Koleś zmienia sobie kluby i z kazdym od razu idzie do finału. Ludzie się z niego śmieją, a dla mnie to niesamowity wyczyn, może większy niż seryjne zdobywanie tytułów z jedną i tą samą ale silną drużyną.

Czy ktokolwiek wczesniej tak potrafił?

To jest powodem do wyśmiewania go a powinno byc powodem do gratulacji.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie każdy ma takie możliwości jak on, by sobie skrupulatnie dobrać każdy element wózka, którym ma zamiar jeździć. Skoro taki wózek sobie złożył, to czy faktycznie pretensje do stanu wózka są uzasadnione?

Mówisz jakby stał przed witryną w sklepie i kminił: hmmmm, Draymond Green czy Tristan Thompson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz jakby stał przed witryną w sklepie i kminił: hmmmm, Draymond Green czy Tristan Thompson?

 

No tak mniej więcej jego Free Agency wyglądało, gdy zdecydował się na opuszczenie Miami.

On złożył mimo wszystko bardzo dobry wózek, nie kosmiczny, nie historyczny, ale bardzo dobry. Jego pech polega na tym że trafił po drugiej stronie na historyczny.

 

Może to szczęście i okazja, by pokazać siłę, pokonując tak świetny zespół? Cóż, mimo wszystko wrażenie póki co jest fatalne w tych finałach. Może 2 mecze w Cleveland coś zmienią.

Gdyby w czasach MJ-a na zachodzie pojawił się zespół robiący 73-9 też miałby problemy w finalach.

 

Uwielbiasz gdybanie. Ja mogę powiedzieć, że by nie miał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiasz gdybanie. Ja mogę powiedzieć, że by nie miał problemów.

Chodzi tylko o to by brac pod uwagę otoczenie.

"Jednooki jest królem wśród ślepców"

 

Jeszcze raz podkreślę, dla mnie to że jeden gośc zmienia sobie kluby i od razu trafia z tymi klubami do finału jest dowodem jego geniuszu.

Każdy manager w NBA marzy by zostać tak skutecznym managerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On złożył mimo wszystko bardzo dobry wózek, nie kosmiczny, nie historyczny, ale bardzo dobry. Jego pech polega na tym że trafił po drugiej stronie na historyczny.

Przenieś Jamesa z Cavs na zachód. W tym roku 2 runda to byłby max dla tej drużyny. To nie jest tylko taka kwestia, że Warriors są tacy dobrzy. OKC i SAS też moim zdaniem nie dały by Cavs szans w tym roku. 

 

Swoją drogą ciekawe jakby się potoczyła kariera Jamesa, jakby grał na zachodzie. zamiast 2/7 wygranych w finale prawdopodobnie były by 2/2 i kariera mocno przeciętna jak na jednego z najlepszych graczy ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LJ nie korzysta z innych playmakerów, bo bez piłki traci swą wartość. Wielokrotnie staje sobie wtedy z 5ft za linią 3pt i reszta ekipy gra 4v5 w ataku póki znów nie dostanie piłki James. To był problem w Heat i jest w Cavs.

 

 

No to był problem kiedy był problem, a jak wygrywał to nie był to problem. 

jesli przeciwnikom uda się zrobić tę gorszą wersję z jamesa i reszta gra kaszanę to pozamiatane.

 

Ciekawe też twoje stwierdzenie , że James swoją wartośc ma jako playmaker i jest to problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ to ma przeje...e.

Gdyby naprawdę zdecydował się na kolejne przenosiny np. do GSW - hejt i wyśmiewanie.

Jeśli tego nie zrobi i będzie co roku ciągął wózek z kawalerzystami na pace przegrywając finały - hejt i wyśmiewanie.

Jak się nie obróci d..a zawsze z tyłu.

 

To prawda, sam sobie zgotowal taki los, ale mial szczytne cele. Choc jest jedno male wyjscie, moze wrocic do Miami, jeszcze jako taki moglby z tego wybrnac z twarza. Ale wtedy kibice Cavs juz nie tylko beda palic jego koszulki, ale scigac jego z gnatami po calych stanach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.