Skocz do zawartości

Kompendium wiedzy


MuM

W sumie to tutaj ankieta się przyda  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W sumie to tutaj ankieta się przyda



Rekomendowane odpowiedzi

pytanie, co jest gdy ktos bedac w powietrzu dostaje pilke, i widac ze chce wykonac rzut ale z jakiejs przyczyny tego nie robi, wtedy sa normalnie kroki czy co sie dzieje?? czy to zalezy od interpreatcji calej sytulacji przez sedziego??

 

 

i pytanie nr 2, gdy sie wyrzuca pilke z autu i ona wpadnie do kosza, a w miedzy czasie nikt jej nie dotknie to co sie dzieje, wyrzuca sie go jeszcze raz czy strata pilki czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, co jest gdy ktos bedac w powietrzu dostaje pilke, i widac ze chce wykonac rzut ale z jakiejs przyczyny tego nie robi, wtedy sa normalnie kroki czy co sie dzieje?? czy to zalezy od interpreatcji calej sytulacji przez sedziego??

 

Wydaje mi się ze są kroki jeżeli gracz jakkolwiek w powietrzu przymierza sie do rzutu ale spada z piłką na ziemie bo na meczu wlasnie jeden tak zrobil i dostal kroki. Ale nie jestem pewien na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, co jest gdy ktos bedac w powietrzu dostaje pilke, i widac ze chce wykonac rzut ale z jakiejs przyczyny tego nie robi, wtedy sa normalnie kroki czy co sie dzieje?? czy to zalezy od interpreatcji calej sytulacji przez sedziego??

Chyba nic się nie dzieje. Po prostu gramy dalej... :roll:

 

i pytanie nr 2, gdy sie wyrzuca pilke z autu i ona wpadnie do kosza, a w miedzy czasie nikt jej nie dotknie to co sie dzieje, wyrzuca sie go jeszcze raz czy strata pilki czy co??

Tutaj nie jestem pewien ale pewnie jest jeszcze raz wyrzuca się autu... le ręki nie dam uciąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy tak trudno dostosowac sie do tego co napisał MuM'a w pierwszym posice.? NIe odpowiadamy jak nie jestesmy pewni i nie zasmiecamy tematow zadnymi OT'ami...

 

Mum w pierwszym poscie

 

Nie toczymy tu żadnych rozmów na jakikolwiek temat - jeśli kogoś coś zaionteresuje, ktoś na coś wpadnie to niech założy osobny temat.

Aha, i jeszcze jedna zasada: jeśli nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie w przynajmniej 75% - nie odpowiadaj. Nie zaśmiecajmy tematu tekstami typu: "wydaje mi się że" i "z tego co pamiętam". KOnkretne odpowiedzi, konkretne linki itd.

Pzdr.

Zeby nie były same pouczenia :wink:

pytanie, co jest gdy ktos bedac w powietrzu dostaje pilke, i widac ze chce wykonac rzut ale z jakiejs przyczyny tego nie robi, wtedy sa normalnie kroki czy co sie dzieje?? czy to zalezy od interpreatcji calej sytulacji przez sedziego??

Nic sie nie dzieje. Jest normalna gra tak jakby zlapal ta piłke bez markowania rzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, co jest gdy ktos bedac w powietrzu dostaje pilke, i widac ze chce wykonac rzut ale z jakiejs przyczyny tego nie robi, wtedy sa normalnie kroki czy co sie dzieje?? czy to zalezy od interpreatcji calej sytulacji przez sedziego??

 

 

i pytanie nr 2, gdy sie wyrzuca pilke z autu i ona wpadnie do kosza, a w miedzy czasie nikt jej nie dotknie to co sie dzieje, wyrzuca sie go jeszcze raz czy strata pilki czy co??

jesli chodzi o pierwsze pytanie, to w takim przypadku oczywiscie blad krokow nie zostaje popelniony, poniewaz zawodnik, ktory wchodzi w posiadanie zywej pilki bedac w powietrzu nie moze sie przemieszczac, uzywajac niedozwolonej liczby krokow:) zawodnik moze popelnic kroki, dopiero w momencie opadniecia na podloze i ustanowieniu nogi obrotu. Co innego oczywiscie, gdy zawodnik otrzymuje zywa pilke bedac stopami na podlozu i nastepnie wykonujac wyskok i ponownie opadajac, wtedy oczywiscie blad krokow jest popelniony.

 

Jesli chodzi o drugie pytanie, druga sytuacje, to zawodnik wykonujacy wrzut pilki z autu nie moze spowodowac, aby wpadla ona bezposrednio do kosza, jest to blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: kiedy ostatnio zanotowano jakis quardable-double?

Nate Thurmond, October 18, 1974, Chicago vs. Atlanta; 22 points, 14 rebounds, 13 assists, 12 blocks

Alvin Robertson, February 18, 1986, San Antonio vs. Phoenix; 20 points, 11 rebounds, 10 assists, 10 steals

Hakeem Olajuwon, March 29, 1990, Houston vs. Milwaukee; 18 points, 16 rebounds, 10 assists, 11 blocks

David Robinson, February 17, 1994, San Antonio vs. Detroit; 34 points, 10 rebounds, 10 assists, 10 blocks

 

i 2 pytanie: czy w tym sezonie ktos zaliczyl 5x5? z tego co pamietam to w tamtym roku Kirilenko conajmniej 2 razy to zrobil

W tym roku Kirlenko zaliczył 5x6 :).

 

PS. Post bardziej pasuje do tego tematu niż do "Ciekawostek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie:

 

Jak rzucam do kosza i juz wyrzuciłem piłke a koleś przedemną skacze do bloku. Już nie mam piłki ona jest w locie ale koleś na mnie wpada. Jest faul czy nie ma ???

Jest faul. Zanim piłka dotknie obręczy, przeciwnik nie może w trakcie rzutu na Ciebie wpaść, walnąć Cię w rękę czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph a mozesz odpowiedziec mi dlaczego własnie widziałem LA z takimi paskami oznaczającymi ( jak to juz powiedziałes ) załobe ( chodzi mi np. kto zmarł ). Byłbym wdzieczny za konkretna odpowiedz i przy okazji wie ktos czy ( mam na mysli sytuacje gdy jesli zaczniemy kozłowac bedzie błąd podwojnego kozła albo kroki ) mozna odbic piłke od kogos i złapac ją i rozgrywac dalej . Czy taka zagrywka nadaje sie tylko do STREET'u . Byłbym wdzieczny za odpowiedz z góry dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.