Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalodzero

Może nie wyraziłem się precyzyjnie - ja nie pisałem o grze w PO, tylko o serię zwycięstw nad zespołami poziomu PO.

 

Spoko, nie zrozumieliśmy się, co nie zmienia kwintesencji, że możesz czekać na wygrane z drużynami poziomem PO, żeby ułożyć sobie jakieś wnioski. Wiem, że Knicks w tych meczach, również muszą zacząć być mocni i bardziej chodzi mi nawet o szczęśliwe wygrane, niż styl... Styl w obronie mnie interesuje, bo tutaj mocno kulejemy, szczególnie na obwodzie. 

 

Tymczasem będę się bardzo cieszył ze zwycięstwa z ekipą Phoenix Suns, dzisiejszej nocy, jeśli takowe nastąpi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalodzero

Knicks generalnie robią niezły overachieving względem bilansu/poziomu gry i wciąż wygląda to jedynie na perspektywę walki o playoffy.

 

I o to nam chodzi... :) W majstra chyba mało kto tu wierzy... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ... nadal stawiasz Townsa ponad KP ? imo różnica między nimi robi się coraz mniejsza.

Tu się pozwolę nie zgodzić. O ile Towns rok temu wyglądał lepiej w ataku, a Łotysz w obronie, to w tym sezonie różnica między nimi w poziomie gry w ataku o ile jest, to jest symboliczna, a w defensywie jest z grubsza bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Porziego pewnie bym Chrissowi od razu w pape załadował. Ale w sumie dobrze, że się ogarnęli, szkoda nerwów.

Pytanie, czy Chriss tak załadował bo jest głupi, czy chciał po cichaczu gównoburzę rozpętać, czy zobaczył Porziego pyrgającego EB i stanął w obronie mniejszego kolegi.,

Ważne, że oba mleczne wąsy się ogarnęły i nie było eskalacji

O`Quinn vs Len i by klepki pizgały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy Chriss tak załadował bo jest głupi, czy chciał po cichaczu gównoburzę rozpętać, czy zobaczył Porziego pyrgającego EB i stanął w obronie mniejszego kolegi.,

Ważne, że oba mleczne wąsy się ogarnęły i nie było eskalacji

O`Quinn vs Len i by klepki pizgały

 

toz to Zboj by rozniosl Lena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie proces pozegnania Melo powoli sie zaczyna chlopak leci kwestia klauzuli, czasu , do kogo i za co.

Ta druzyna to druzyna KP i nie wazne czy byles MVP 5 lat temu jak miales oba kolana, czy masz kontrakt z Jordan Brand czas zapierdala i to bardzo niekorzystnie dla was chlopaki.

 

Boston uderzy po Cousinsa z pickami Nets.

Dlaczego nie wcisnac im Carmelka za kilku utalentowanych graczy, kazdy wolalby miec przeciez Izajasza na rozegraniu lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego pożegnania? Carmelo nigdzie się nie wybiera i pewnie do wyburzenia obecnego MSG będzie w Knicks.,Zagrał raptem dwa gorsze mecze,trochę wyskoczył z rytmu i nikt go za to na prowincje nie ześle.,A jeżeli ześle to na pewno nie Jackson,gdyż Phil nie jest aż tak wielkim bossem w Knicksach jak by się mogło wydawać,.Mills i Gaines to "oczy i uszy" Dolana w MSG i to oni bezpośrednio raportują właścicielowi, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.