Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Meczu nie widziałem, ale skoro zatrzymali rywala na <80 to jednak musi być jakaś obrona :) 

 

Co do podpisania Derricka to koleś jest wciąż mega popularny, sprzedaje im koszulki. To jest NYK, MSG, najdroższe bilety, musi być fun. Myślę, że go podpiszą bo ludzie go lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie widziałem, ale skoro zatrzymali rywala na <80 to jednak musi być jakaś obrona :smile:

 

Co do podpisania Derricka to koleś jest wciąż mega popularny, sprzedaje im koszulki. To jest NYK, MSG, najdroższe bilety, musi być fun. Myślę, że go podpiszą bo ludzie go lubią.

dallas od jakiegos czasu sami sie zatrzymują w ataku. W pierwszej połowie było jeszcze ok w obronie, potem to juz patologia po dwóch stronach parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs skreśleni z listy blamaży. Na początku nie wyglądało to za dobrze, ale później Noah na ławkę i Bogut był spocony w lodówce biegając za KP po obwodzie. Melo podawał i ponownie nastało święto lasu. W pierwszych dwóch kwartach uzbierali tylko 36 punktów. W samej 3 już 31 oczek i zatrzymali Dallas na 12 punktach. Grali bez Dirka i Williamsa więc musieli to wygrać.

 

Horny żartuje w prasie, że dziś mecz zacznie standardową piątką, ale nie wie kto wybiegnie na parkiet po przewie. Śmieszek...

 

Holiday zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Hernangomezem jarałem się pierwszy, ale jego nieregularna gra nie stawia mnie w pozycji do tego by pisać to z caps lockiem i rzucać Wam to w twarz.  

 

A jak nastroje w szatni po meczu?

 

15073424_1160976990650102_88568442727603

 

Dziś jakoś przetrwać z Pistons i później walka o honor (kolejna) z Wizards.

 

GOŁ NIX GOŁ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisiał od pewnego czasu w powietrzu taki mecz #ŁotyszaMVP. Ogólnie po starcie sezonu widać, że Porzingis zrobił duży skok jakościowy w ataku. Lepiej rzuca, panuje nad piłką, podejmuje lepsze decyzje, lepiej kończy akcje. Mecze potrafił przejmować nawet rok temu, ale takie akcje jak ta w 2Q z Pistons jeszcze mu się nie zdarzały. Coach Jeff wprowadził lineup of death na początku 2Q: Jennings-Holiday-Kuzminskas-O'Quinn-Hernangomez. W ataku nikt nie był w stanie nic wykrekować, w obronie Pistons zapunktowali back2back2back robiąc 6-0 run. Jeff jednak wymienił Hernangomeza na #ŁotyszMVP i teraz to Łotysz punktował back2back2...2back, a Pistons mieli problemy z trafieniem choćby w obręcz. Kristaps zrobił więc run 10-2 z małą pomocą KOQ i odmienił losy meczu, bo Knicks nie oddali prowadzenia już do końca.

 

Martwi oczywiście regres w obronie KP, ale każdy z osobna w Knicks wygląda teraz gorzej, więc mam pewne podejrzenia, że ten koszmar ma wiele wspólnego z naszym obecnym kołczing stafem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie głównym problemem kołczing stafu jest Rambis jako trener od defensywy. Wszyscy to widzą, że facet nie nadaje się do tej roboty. Na ten moment nie mam pomysłu kim Phil mógłby go zastąpić. Przeraża mnie odrobinę fakt, że Phil darzy Kurta sporą sympatią co jakby przysłania mu realia. Może mielibyście kandydata, który w tym momencie mógłby coś zmienić w obecnej obronie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisać, to jak Łotysz pierdyknął alley oopa i spadł na plecy to mi serce stanęło. Drugi raz miałem mały zawał w końcówce, gdzie frajersko pozwolili na zmniejszenie przewagi. Gdyby wpadła ta trójka na koniec i byłaby dogrywka to bym umarł na śmierć  :rolleyes-new:

 

O'Quinn nie robi oszałamiających statystyk, ale gra b.dobrze i chyba ten mały hype na Hernangomeza wpłynął na niego motywująco. Oby tak dalej...

 

Oby dziś tylko nie zabrakło sił na Wizards, bo chciałbym zobaczyć .500 w tabeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie głównym problemem kołczing stafu jest Rambis jako trener od defensywy. Wszyscy to widzą, że facet nie nadaje się do tej roboty. Na ten moment nie mam pomysłu kim Phil mógłby go zastąpić. Przeraża mnie odrobinę fakt, że Phil darzy Kurta sporą sympatią co jakby przysłania mu realia. Może mielibyście kandydata, który w tym momencie mógłby coś zmienić w obecnej obronie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hornacek chciał zatrudnić Mike'a Longabardi ,ale raczej Cavs go nie wypuszczą., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to moi. zdaniem najlepszy asystent w tej lidze. Czemu go Suns wywalili to już tylko oni rozumieją

Jeden z najlepszych asystentów,a na pewno najlepszy D-Coordinator.,Phil zamiast udowadniać światu na Twitterach jakim dupkiem jest Pat Riley,powinien robić swoją robotę i szukać zastępstwa za Rambisa., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisiał od pewnego czasu w powietrzu taki mecz #ŁotyszaMVP. Ogólnie po starcie sezonu widać, że Porzingis zrobił duży skok jakościowy w ataku. Lepiej rzuca, panuje nad piłką, podejmuje lepsze decyzje, lepiej kończy akcje. Mecze potrafił przejmować nawet rok temu, ale takie akcje jak ta w 2Q z Pistons jeszcze mu się nie zdarzały. Coach Jeff wprowadził lineup of death na początku 2Q: Jennings-Holiday-Kuzminskas-O'Quinn-Hernangomez. W ataku nikt nie był w stanie nic wykrekować, w obronie Pistons zapunktowali back2back2back robiąc 6-0 run. Jeff jednak wymienił Hernangomeza na #ŁotyszMVP i teraz to Łotysz punktował back2back2...2back, a Pistons mieli problemy z trafieniem choćby w obręcz. Kristaps zrobił więc run 10-2 z małą pomocą KOQ i odmienił losy meczu, bo Knicks nie oddali prowadzenia już do końca.

 

Martwi oczywiście regres w obronie KP, ale każdy z osobna w Knicks wygląda teraz gorzej, więc mam pewne podejrzenia, że ten koszmar ma wiele wspólnego z naszym obecnym kołczing stafem.

Ze wszystkim się zgadzam. Trzeba jednak dodać jeszcze jedną kwestie. Dzięki Porzingis'owi ten atak w miarę płynnie chodzi. Uruchamia nam różne możliwości, daje jakiś element zaskoczenia. Bez niego bylibyśmy do bólu przewidywalni i łatwi do rozpracowania mając w składzie Rose'a, Melo, Noah'a, czyli graczy tak bardzo ograniczonych i mało wszechstronnych w ataku(mam na myśli ofc atak jako system, a nie indv). Jedyne czego brakuje, to gry tyłem i rollowania do kosza, ale za pewne i na to przyjdzie jeszcze czas.

#ŁotyszMVP pokazuje, że nie musimy obawiać się puszczenia przez niego ofensywy w przyszłości. Będzie gościem na te 25 pkt, z IQ, szerokim arsenałem. Nie trzeba się bać porównań do Dirka w tym względzie. P.Gasol np kimś takim nie był.

 

Mam nadzieje, że ta diametralna zmiana w porównaniu do początku sezonu, gdzie Łotysz był pomijany zostaje na stałe i będzie dopracowywana(więcej posiadań na finishu meczu proszę). To jest nasza jedyna droga do sukcesu, jakim byłoby wejście do Po(abstrahując od tego, że wolałbym tankowanie, PO w kontekście naszej przyszłości jest nic nie warte).

 

Co do obrony, mogłoby też pomóc przesunięcie na C. Nie da się grać na pełnej intensywności po obu stronach parkietu, co skrzętnie wykorzystują mobilniejsze czwórki(np. Harris, który od razu po podaniu wchodzi w kozioł, a Kristaps po prostu za wolny czas reakcji)

 

Jeśli Kristaps zniknie, niezależnie z jakich przyczyn(rose, zmęczenie itd), to i zespół zniknie.

 

Holiday jest naszym najlepszym obrońcą.  Trochę powtórka z rozrywki - L.Thomas. W ataku deadeye, ładnie biega po zasłonach. Miło się go ogląda. Papiery miał, pytanie czemu nie udało się spełnić wcześniej. Drugie pytanie, to jakim cudem przez te parę lat w nba nie potrafił przypakować.

 

Na resztę szkoda strzępić ryja. Nic mnie nie zaskoczyło.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.