Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Słaboo, tylu zainteresowanych i dostajemy pick z końca rundy i w pełni gwarantowany niemal identyczny jak Lou kontrakt Brewera na przyszły rok. Morey nie śpi i szybko się dodzwonił do Magica.. :/ Na cuda nie liczyłem, ale  na coś lepszego na pewno tak :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stole był pick Wizards. Już raczej lepsza oferta.

 

Tego nie wiesz. Jeżeli byłby pick Wizards, pomijając co myślimy o Magicu, to uważasz, że nikt nie wlałby mu oleju do głowy, aby brał pick Wizz? Nie sądze. Głupie pomysły ma, ale argument w postaci W% by zrozumiał, mogły być dodatkowe elementy jak przejęcie Mahimiego or łotewa.

 

Tak czy siak Lou wyżej dupy nie podskoczył i poszedł za pick zamykający 1st round. Może nawet mógł pójść za wyższy pick z 3ciej dziesiątki, ale jakoś nie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 ekip było zainteresowanych Lou dość mocno. Dwa dni do końca TD.

 

Pół h przed zatrudnieniem Pelinki deal. Pytanie czy była z nim konsultacja i jego przyzwolenie czy nie.

Pytanie co dawali. Wątpię by Magic, gość który na biznesie się dorobił więcej hajsu niż my wszyscy razem wzięci, był za tępy by stwierdzić, że im niższy pick, tym lepszy wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@January

 

30 grudnia pisałeś , że Lakers odrzuci każdy wybór TOP20 protected i że Lou jest wart picku w loterii

Dziś dostajesz wybór optymistycznie patrząc będzie ok 25 miejsca i piszesz że jest trochę poniżej wartości

 

To kiedy ci się zmieniła wycena Lou ?

 

No i jak widać rynek wyceniał wartość Lou na drugą runde albo wybór między 25 a 30 tegoroczne

 

Ruch dla Lakers tak trochę neutralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywając lubiłem Lou. Będę trochę tęsknił za nim no ale cóż ten trade był nieunikniony i prędzej czy później trzeba było się na to przygotować.

 

Czy warto? Zobaczymy czy ten Brewer coś pokaże (o ile zmieści się gdzieś w rotacji i zagra cokolwiek) a pick zawsze spoko nie ważne, że ok 25'go miejsca.

 

Jest okay. Dzięki za grę Lou!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przeciętny ten transfer. Już pal licho, że wybór będzie pod koniec rundy, ale Brewer? Gra jeden z najsłabszych sezonów w karierze, o ile nie najsłabszy, a doświadczenie pokazuje mi, że jak ktoś raz wdepnie na ścieżkę regresu, to już z niej nie zawraca. Czyli mamy zawodnika, z nieco wyższym kontraktem od Lou, który może i nie był dobrym fitem, ale przynajmniej coś grał. Może jeszcze uda się go gdzieś opchnąć, ale na chwilę obecną to zmarnowane miejsce w rosterze za 7,6 mln na przyszły sezon.

 

Mam przeczucie, że Mitch nie zrobiłby takiej wymiany. Nie wiemy czy nie prowadził zaawansowanych rozmów z kimś innym. Czarny wtorek mógł osłabić pozycję Lakers w negocjacjach.

 

Za to świetny ruch dla Rockets. Wymienili swojego najgorszego strzelca za 3, na rozgrywającego swój najlepszy w karierze sezon pod tym względem Williamsa, żeby mogli ciepać jeszcze więcej trójek.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Brewer gra najsłabszy sezon w karierze to chyba plus dla Lakers.

A nie, wróć, Lakers przecież nigdy nie tankują.

 

Wymiana jest ok, niektórzy mieli chyba przesadne wyobrażenie o wartości Lou.

Pick jest adekwatny, zwalniają się dodatkowe minuty dla Russella i Clarksona.

Kasa na przyszły rok trochę wadzi, ale nikt ciekawy i tak by raczej z Lakets nie podpisał, a może te kilka spadających baniek powstrzyma Lakers przed wpakowaniem się w jakiś wieloletni, gruby kontrakt. Nie macie co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Brewer gra najsłabszy sezon w karierze to chyba plus dla Lakers.

A nie, wróć, Lakers przecież nigdy nie tankują.

 

 

Poczekałbym do 16 maja z oceną, czy to plus. Bo ja się mimo wszystko spodziewam utraty picku.

 

Natomiast to czy Lakers będą tankować pod wodzą Magica/Pelinki pokaże dopiero czas. Na pewno nie robił tego Kupchak bo rozprzedaż Williamsa nastąpiłaby znacznie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z tej wymiany. Pick z pierwszej rundy jest ok za Lou, Williams nigdy nie miał jakiejś wielkiej wartości. Pytanie jak Pelinka będzie draftowal, bo Mitch robił to świetnie.

 

Szkoda trochę tego Brewera, bo zawsze lepiej byłoby mieć trochę więcej miejsca w salary. Z drugiej strony to jakoś bardzo on nie przeszkadza bo i tak na FA raczej nikt poważny z nami nie podpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, 7 mln na 1 rok to ma być uwalanie salary i przez to konieczność dalszego tankowania? widzę kilka innych pilniejszych obszarów do poprawy :panda:

 

yy, chyba troszkę nadinterpretowałeś. Oczywiście, że same 8 mln nie będzie powodem tanku. Napisałem, że gdy dorzucisz do tego kontrakty Denga, Mozgova i Clarksona to masz 51,5 mln na 4 graczy wiadomo jakiej jakości i z jakim potencjałem.

 

Trochę sytuacja jak z DMC. Skoro Lakers wiedzieli (wg doniesień insiderów), że tak czy siak wyciągną 1st Rd pick (nawet oferowali go za DMC właśnie), to dlaczego nie poczekali do jutra i nie wzięli w zamian z pickiem kogoś, kto nie zapcha 8% capu na przyszły sezon?

 

Nie piszę, że tym ruchem Lakers sobie zamykają drogę do rozwoju, czy coś w ten deseń. Po prostu wg mnie spokojnie można było ten ruch wykonać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.