Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

az tak nie cierpisz Lakers? ;)

Nic do nich nie mam ani w jedna ani w druga strone, tylko przytaczam opinie Waszego nowego prezesa ;-)

 

Ale nawet pomijajac ten docinek to ogolnie rzecz biorac wszystkie jego bzdurne wypowiedzi sie teraz czyta w innym swietle bo jego proces decyzyjny zapowiada sie fatalnie. Lakers zobaczyli reakcje na trejd Kings i chcieli ich przebic czy jak?

 

Z ciekawostek to rywalizacja Magic vs Bird wchodzi na nastepny poziom ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do nich nie mam ani w jedna ani w druga strone, tylko przytaczam opinie Waszego nowego prezesa ;-)

 

Ale nawet pomijajac ten docinek to ogolnie rzecz biorac wszystkie jego bzdurne wypowiedzi sie teraz czyta w innym swietle bo jego proces decyzyjny zapowiada sie fatalnie. Lakers zobaczyli reakcje na trejd Kings i chcieli ich przebic czy jak?

 

Z ciekawostek to rywalizacja Magic vs Bird wchodzi na nastepny poziom ;-)

pytanie czy Magic będzie miał taką rolę jak Phil czy jednak nowy GM będzie miał coś do powiedzenia. mam nadzieję, że to drugie, wtedy jest jeszcze jakaś nadzieja. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie Panowie. Nie róbcie jeszcze z tego tragedii. To jest Los Angeles, show must go on :)  Ta organizacja potrzebowała wyjścia z marazmu, mocnego pierdolnięcia w stół, zmian, czy będą one zmianami na plus dowiemy się być może za 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwowe dwa dni mości panowie.

Weź na miękko, Janek, za dużo energii na to zużywasz. 

 

Twittów będzie teraz cała masa, nie ma się co dziwić. Trzeba przeczekać zamieszanie i tyle. Magic jednoosobowo nie będzie podejmował żadnych decyzji, ale podziwiam jak ustawił sobie Jeanie. A może to ona postawiła słupa? Wszystkie te wrzutki należy przyjmować spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mnie ominelo?

czyli buss, black i kupchak juz polecieli? wow.

 

rob pelinka przyszlym gm-em? wow. w sumie nie jest to glupi ruch tylko zawsze wydawalo mi sie, ze agenci swietnie zarabiaja:D na tyle swietnie, zeby nie bawic sie w bycie gm'em...

z 2 strony czemu nie!

 

poki co chyba nic nerwowego nie zrobia, chyba, ze wpadnie fajna oferta za lou.

ciekawie, ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci zajebisty meczyk Monaco, ale Magic od początku w formie, ciężko wybrać

Magic says he's not going to be leaking rumors to the press

 

 

The majority of the calls Magic has responded to have been for Lou Williams, per Magic.

 

 

 

Jest wesoło.

 

Hhahahah piękne to, aż przypomne najlepsze tweety "MJ'a" http://www.sbnation.com/nba/2017/2/21/14688134/10-magic-johnson-tweets-lakers-president

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było oczywiste od kiedy Magic został "doradcą", jednak timing szokuje. Nie wiem, czy jakaś loszka uwiodła Phila w Nowym Jorku, że ten rozstał się z Jeanie, ale jeśli tak, to powinniśmy być jej bardzo wdzięczni. Inaczej mielibyśmy teraz Jaxa z Rambisem i trójkąty.

 

Tymczasem plan jest taki: Magic -> Pelinka -> Ryan/Jesse.

 

Pelinka to ponoć mega bystry i kreatywny gość. Do tego, wiadomo, z kontaktami.

 

Powodzenia Jimchak. Dzięki za te wszystkie lata i tytuły. Szkoda, że tak to się skończyło.

 

PS. W artykule sprzed dwóch dni, w którym Ding zrównał z ziemią Mitcha i Jima, nie było ani słowa o kontrakcie Bryanta. Teraz okazuje się, że głównym kandydatem na GM'a jest Pelinka. Ciekawy zbieg okoliczności ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.