Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Rola Magic'a nie będzie analogiczna do tej Jax'a? 

 

Czyli Gm tylko od telefonów, dla formalności, a od pociągania sznurków właśnie Magic.

 

IMO to będzie najbardziej prawdopodobna wersja. I tutaj nawet Kobe by pasował do tej układanki, który póki co niewiele by mógł, ale wiadomo, że kibice Lakers by nawet zadowoleni byli. :grin:

 

A sam przyznam, że moim zdaniem słuszna wręcz decyzja. Co takiego Mitch zrobił przez ostatnie lata? Dwa razy z rzędu drugie picki na drafcie, rok wcześniej pick siódmy. I nic z tego, drużyna dalej wygląda beznadziejnie. A z takich najnowszych głupich ruchów to choćby podpisanie na maksymalnym kontrakcie Mozgova. Nie wiem, co miał w bani były GM Lakersów, gdy to robił, ale to przecież od początku było skazane na porażkę. Gość stracił totalnie orientację i trzeba go było skrócić. Gorzej już być nie może, więc warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to będzie najbardziej prawdopodobna wersja. I tutaj nawet Kobe by pasował do tej układanki, który póki co niewiele by mógł, ale wiadomo, że kibice Lakers by nawet zadowoleni byli. :grin:

 

A sam przyznam, że moim zdaniem słuszna wręcz decyzja. Co takiego Mitch zrobił przez ostatnie lata? Dwa razy z rzędu drugie picki na drafcie, rok wcześniej pick siódmy. I nic z tego, drużyna dalej wygląda beznadziejnie. A z takich najnowszych głupich ruchów to choćby podpisanie na maksymalnym kontrakcie Mozgova. Nie wiem, co miał w bani były GM Lakersów, gdy to robił, ale to przecież od początku było skazane na porażkę. Gość stracił totalnie orientację i trzeba go było skrócić. Gorzej już być nie może, więc warto zaryzykować.

Nawet jeśli Mitch był do zwolnienia to nie robi się takich akcji dwa dni przed TD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rob Pelinka could be a candidate for the Los Angeles Lakers' general manager vacancy.

Pelinka is the longtime agent of Kobe Bryant, who also represents James Harden, Andre Iguodala and Avery Bradley.

Tellem was one of the NBA's most powerful agents before he joined the front office of the Detroit Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony tak sobie myślę, że jeżeli zwalniać Mitcha to, jest to w sumie najlepszy moment. Wszyscy wiedzieli o tym, że Mitch i Jim mają deadline... przez co w jakichkolwiek negocjach byli na gorszej pozycji już na samym starcie. Może właśnie przez ten deadline i paniczne ruchy spowodowały sytuację, w której mamy obecnie w zespole Mozgova i Denga?

Oby tylko nowy GM, zdążył wymienic tych parę assetów w postaci Williamsów Youngów Clarksonów etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory szok, nie będę ukrywał. Ale nie będę się też za mocno emocjonował, obserwujemy. 

 

 

kilkadziesiąt godzin przed trade deadline.

 

kilkadziesiąt.

 

Kilkadziesiąt godzin przed trade-deadline zrobić totalny rozpie*dol. Ehh brawo Jeannie...

 

Nie wierzę, kilkadziesiąt godzin do TD a ona zamierza szukać nowego GMa.

 

Zobaczymy, ale sam fakt że Lakers na pieprzone kilkadziesiąt h przed końcem TD są bez GMa przeraża...

 

Obecnie władzę (czytaj tymczasowy GM) w Lakers to ma Magic, który nie do końca ogarnia CBA. A LAL na kilkadziesiąt godzin do TD szukają GMa. 

Mam nadzieję, że nie będziesz tego pisał kilkadziesiąt razy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Mitch od dwóch lat aż do końca pokazywał, że ma gdzieś deadline - nie oddawał młodych. I trade Cousinsa do Pels mógł przeważyć szalę, akurat za brak sprzedaży wszystkich assetów za 1,5 roku DMC jestem wdzięczny.

 

Obecnie władzę (czytaj tymczasowy GM) w Lakers to ma Magic, który nie do końca ogarnia CBA. A LAL na kilkadziesiąt godzin do TD szukają GMa. 

 

To ma być najlepszy moment?

To, że nie oddawał młodych to jedno, to że podpisał Mozgova i Denga to drugie :)

 

Jak sam wiesz także nie jestem fanem Magica w Lakers, ale zobaczymy co Jeannie wykombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Ruch. Najwyższa pora. Jak widać DMC przelal szale. O co wy sie martwicie i tak do woutowania sa pionki, najlepiej za picki. Nikogo z mlodych nie ruszymy a jakos nie widze by nawet jakis pol alstar sie do nas pchal. Lepiej zrobic to teraz i na ostatnie dni wyczyscic sobie karty. Mocny ruch ktory tez pokazuje ze klub jest gotowy na zmiany, czysty i mozna zaczac od nowa. Dla mnie wielka ulga. Co roku liczylem na mocna koncowke w LAL, jakis teansfer a co roku coraz wieksza c***nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Ruch. Najwyższa pora. Jak widać DMC przelal szale. O co wy sie martwicie i tak do woutowania sa pionki, najlepiej za picki. Nikogo z mlodych nie ruszymy a jakos nie widze by nawet jakis pol alstar sie do nas pchal. Lepiej zrobic to teraz i na ostatnie dni wyczyscic sobie karty. Mocny ruch ktory tez pokazuje ze klub jest gotowy na zmiany, czysty i mozna zaczac od nowa. Dla mnie wielka ulga. Co roku liczylem na mocna koncowke w LAL, jakis teansfer a co roku coraz wieksza c***nia.

 

Tak mnie naszła jescze myśl, że od śmierci Dr. Bussa mieliśmy taki trochę nieład i bezkrólewie.

Umarł król, nie było króla, niech żyje królowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszyscy dzwonią teraz do Magica z ofertami wymian. Nie bałem się o wymiany podczas tego TD pod Kupchakiem, a teraz owszem.

Tez o tym pomyslalem, nagle mozna od nowa sepic z ofertami i wszyscy GMowie powinni sie rzucic do telefonow.

 

BTW, jako pierwsza decyzje ze strony Magica proponuje taka... https://twitter.com/MagicJohnson/status/724672819972333568 ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.