Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście nie chcę aby ktoś mnie zrozumiał, że Nance to teraz najlepszy zawodnik ligi - nie to miałem na celu, ale pokazuję, że gdyby Luke dał mu trochę więcej pograć (ok. 30 MPG) i porzucać (jest dużo lepszym strzelcem od Dreymonda Greena), USG podniósł mu do poziomu Portera, Greena czy DAJ - czyli ok. 15-17%, to chłopak mógłby wymiatać. 

 

 

Walton nikomu nie daje +30 minut w meczu, a Nance póki co jest zbyt łamliwy. Nie wiem w jakim sensie piszesz o Larrym jako lepszym strzelcu, ale rzutowo Green bije go na głowę.

 

 

 

Zresztą wbrew pozorom, on ma bardzo podobna ścieżkę kariery do Dreya, obaj grali 4 lata w collegu, obaj wyróżniali się defensywnie i... umiejętnościami ballhandlingu/kreacji kolegów. Zobaczcie jak w swoich 2 sezonach w NBA wyglądają w porównaniu: http://bkref.com/tiny/K7cly

 

Czy na pewno rozmawiamy o tych samych zawodnikach? Nance nie jest ani ballhandlerem, ani kreatorem. Potrafi przekozłować piłkę przez połowę boiska, dostrzeże wolnego kolegę, ale do Greena mu bardzo daleko. Pod tym względem jedynym zawodnikiem Lakers, którego można do Draymonda porównywać, jest Randle.

 

 

Moim zdaniem Randle to utalentowany chłopak, ale niestety z fatalną głową, niska determinacją, słabą obroną, zaniżający i tak słaby mental chłopaków z LAL, gdzie pierwsze skrzypce graja Lou i Young  ;) Dla mnie to max. gwiazda ławki.

 

Co masz na myśli pisząc o fatalnej głowie i niskim mentalu? Randle ciężko pracuje na treningach, nie stwarza problemów w szatni i jest póki co najlepszą opcją w clutch wśród młodych.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras zanim zaczniesz się napinać - obejrzyj parę meczów Nance I Greena z collegu, zobacz jak rzucali obaj (szczególnie technikalia), jaką rolę pełnili na boisku, jak Walton wprowadzał Greena i dlaczego powinien wiecej Nancowi zaufać Luke.

 

A Randle? Oczywiście jest może i lepszym podajacym (na pewno nie ballhandlerem) od Nance, ale za to w innych dziedzinach dzieli ich przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dowody, że większe minuty na siłę w słabej drużynie przekładają się na bardziej wydajny rozwój? Nie uważam, żeby młodzi grali za mało. Bryantowi nie zaszkodziło, że grał średnio 21 minut na mecz w dwóch pierwszy sezonach (łącznie).

 

Taki Ingram gra 27 minut na mecz, najwięcej ze swojego rocznika, a warunki fizyczne niekoniecznie predestynują go do takich minut. Russell z kolei ma ciągle problemy z kolanami, dlatego Walton nie może grać nim tak długo jakby chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuz poszedł koło nosa. Nie potrafię ocenić, czy to dobrze, czy źle, bo za bardzo uwielbiam DMC, szkoda że trafił akurat do Pels. 

 

Widziałem jakieś wpisy o zainteresowaniu Wizards Williamsem, co wydaje się tak logicznym dealem dla obu stron, że pewnie się nie wydarzy. 

 

Jestem ciekawy, czy byłaby jakaś sytuacja, w której Mitch i Jim jednak dorzuciliby Ingrama za Cuza, czy z góry określili go jako nietykalnego w jakichkolwiek rozmowach... 

 

Np. opcja z przejęciem Mozgova - Cuz+Gay/Afflalo za Ingrama, Clarksona i Mozgova (nie wiem, jak tam oni naciskali na pozyskanie Randle). Tak sobie rozmyślam. 

 

Swoją drogą ciekawe też, czy jakiegoś mocnego grajka dałoby się wyjąć za ten pakiet Randle+Clarkson+pick (tutaj bardzo dobra teoria Jendrasa o picku pochodzącym z wymiany Williamsa). Oby Mitch dobrze sondował rynek i nie przegapił szansy na kogoś konkretnego, pieprzyć ten nasz pick  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/TheMikeAdamle

 

Nie wiem czy na ile realna, po prostu chętnie bym widział w L.A duet Butler MCW.

 

Obwód Russell-MCW-Ingram-Buttler-Young by się bardzo ładnie uzupełniał :smile:

 

http://www.foxnews.com/sports/2017/02/08/sportscaster-and-former-rb-mike-adamle-says-has-dementia.html

 

Bardzo wątpliwe, ale fajnie by było zobaczyć Butlera w uniformie LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notabene ktoś pisał o koniecznym wrzuceniu Nance'a do s5...

 

C5HsfljWQAAQLpY.jpg

Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądała taka statystyka powiedzmy po ASG, gdy Russell pogra więcej minut na mecz niż 7 z kimś innym niż Randle, np zdrowy Nance który opuścił dużo meczów i zamiast niego musiał grać np Thomas Robinson.

 

Btw.Ciekawi mnie, czy za kilka lat nie będzie śmiechu z Mitcha, że odpuścił Cousina za Ingrama, bo wierzył w chudego, a ten okaże się bustem ;).

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Some members of the Utah Jazz front office have expressed interest recently in Lakers guard Lou Williams, ESPN sources say. Many around the league believe Williams is likely to be dealt before Thursday's trade deadline. Some teams who have talked to the Lakers about Williams believe Los Angeles is seeking a first-round pick in any Williams swap.

 

 

http://www.espn.com/espn/now?nowId=21-0625552511847109900-4

 

Jazz zainteresowani Lou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.