Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Walton do Greena porównywał tylko Randle'a, Nance nie ma takiego potencjału jako playmaker, jest dobry w takiej roli, jaką spełnia i póki co nie spotkałem się z żadnymi informacjami, plotkami czy spekulacjami, jakoby Lakers mieli wybierać między nim a Juliusem. Tym bardziej, że na dłuższą metę mogą też trochę pograć jednocześnie. Weź pod uwagę, że Larry ma już 24 lata i jest bardziej ukształtowanym zawodnikiem, niż reszta młodych. Osobiście obstawiam, że jeśli ktoś z tej grupki poleci, to w pierwszej kolejności Clarkson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodziło z tym rozgrywaniem piłki przez Younga i Randla, jakieś marne przekazania i odpalane contested 3?Głównie tak wyglądała gra Lakers w tym meczu.Na ratunek Luke potem dał piłkę Lou i Clarksonowi i ci tworzyli hero ball.Serio Walton?O co tu chodzi?Jak to nie było specjalne poddanie meczu, to nie wiem co to było.Jeszcze dał DLO do rogu...Najpierw mu zwiększa minuty, po czym w dwóch ostatnich meczach znowu obniżył.

Swoją drogą, dwa rzuty oddane przez Russella w meczu?WTF?To Luke się bawi w kotka i myszkę, czy to wina tego że DLO jak to on grał bardzo agresywnie, że aż usypiał, przez co poszedł za karę do rogu i święta czwórka Randle, Clarkson, Young i Lou mieli imprezkę?

Mam nadzieje, że to jakieś eksperymenty Waltona pt. kto może grać z kim, a kto nie przed TD i będą poczynione jakieś ruchy, bo jak nie to obawiam się że Walton trochę przestał ogarniać ostatnimi czasy po fajnym początku sezonu.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że to jest typowe tankowanie by obronić pick.. Nie idzie tego inaczej wyjaśnić tym bardziej, że Russell w ostatnich meczach wyglądał kozacko, więc chyba celują w TOP3 draftu.
Jeśli by nam się udało obronić top3 i jeśli nie będzie jedynki (Markelle Fultz bo on pójdzie w tym drafcie z jedynką) to ja bym uderzał po Josha Jackson-a lub Jaysona Tatuma

Edytowane przez Dave86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mało realne te wymiany:

 

1. Mam wątpliwości, czy Wizards oddadzą pick.

2. Nie widzę korzyści dla Lakers.

3. Nie widzę korzyści dla Lakers.

4. Nie jestem fanem Payne'a, ale jeśli Thunder mieliby go oddawać, to myślę, że prędzej za kogoś na trójkę.

5. Trudno mi powiedzieć, jak postrzegany jest Hezonja, ale dla mnie słaby trade dla Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mało realne te wymiany:

 

2. Nie widzę korzyści dla Lakers.

3. Nie widzę korzyści dla Lakers.

Moim zdaniem zamysł był taki: 

 

2. Czyszczenie salary z umowy Tarika + #31 pick. Jakiś pomysł to jest. 

3. Pozbycie się części umowy Mozgova biorąc mniejszą Asika. Ale to nie ma żadnego sensu. Lepiej grać Timo. 

Z resztą się zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, January

 

Po co schodzić z umowy Tarika, skoro drugi rok ma team option? Kontrakt automatycznie gwarantuje się 4.07, a do tego czasu klub powinien mieć jakieś pojęcie, co będzie w stanie zdziałać na FA. 

 

Co do wymiany nr 3., zarówno Asik jak i Mozgov są w tym momencie Lakersom zbędni, ale ten drugi jednak bywa przydatny. Turek to już niestety tylko drewno. Dla 5 milionów rocznie? Nie wiem, dla mnie szkoda zachodu.

 

edit: nie widziałem, że w wymianie z Atlantą idzie jeszcze pick 31. Wobec tego, Hawks w to nie wchodzą.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany nr 3., zarówno Asik jak i Mozgov są w tym momencie Lakersom zbędni, ale ten drugi jednak bywa przydatny. Turek to już niestety tylko drewno. Dla 5 milionów rocznie? Nie wiem, dla mnie szkoda zachodu.

Mozgov na początku sezonu rzeczywiście bywał przydatny, ale od początku tego roku jest fatalny, bardzo się cieszę że gra teraz dużo mniej. Zdecydowanie dużo bardziej wolę od niego Tarika, nie wspominając o Zubacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, January

 

Po co schodzić z umowy Tarika, skoro drugi rok ma team option? Kontrakt automatycznie gwarantuje się 4.07, a do tego czasu klub powinien mieć jakieś pojęcie, co będzie w stanie zdziałać na FA. 

Ale ja nie chcę z niej schodzić, bo moim zdaniem jest ok. Wskazałem tylko, co mogło kierować tym pomysłem. 

 

Oszczędność pomiędzy umowami Asika i Mozgova jest praktycznie żadna, a jednak z Timo może być czasem jakiś pożytek. Asik to zwłoki. 

 

WCS? Ja tam wolę Noela ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.