Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym wrzucanie Clarksona do piątki to słaby pomysł. On ma ciągnąć ławkę i najlepiej niech w tej roli się kształtuje. Obok Russella przydałby się taki Brogdon. 

 

Jestem tego samego zdania, szczególnie że Walton daje też pograć piłką Ingramowi. Przy Russellu idealny byłby ktoś zapewniający lepszą obronę i spacing. IT ma swojego Bradleya/Smarta, Harden ma swojego Pata, a w LA kogoś takiego brakuje. Po sezonie i tak rotacja mocno się zmieni, bo albo obwód wzmocniony zostanie w drafcie, albo Lakers zaatakują kogoś z nazwiskiem sklejając jakąś paczkę z młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje różne warianty, nie wiem skąd oburzenie. B2B w ciężkim terenie, tank, chęć sprawdzenia graczy w innych warunkach. Na tym etapie sezonu całkiem zrozumiały ruch.

No mi się wydaje, że najlepszego gracza zespołu który ma dopiero 21 lat i potrzebuje grania nie sadza się na ławce, ale jeśli będzie grał z ławki 30+ minut to jeszcze to zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już drugi trener sadza Russella na ławce to może jednak nie z tymi trenerami jest coś nie tak?

Ale Russell przecież ostatnio grał bardzo dobrze, dopiero mecz z Sixers miał słabszy więc to był słaby moment na to żeby go posadzić.

 

A jeśli rzeczywiście z Russellem jest coś nie tak, a my nie obronimy picku to wtedy rzeczywiście będzie można to wszystko zaorać, a nas czeka podobny los do tego co mają teraz fani Kings. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro potyka się o piłkę i wymac***e rękami na innych to może faktycznie coś z nim nie tak, musi dorosnąć

 

jak oglądam trzy lata młodszego Doncica i porównuję jego zachowanie z DAR, jak nie boją się mu dać piłki w kluczowych momentach takie tuzy jak Llull to cóż, DAR jest na poziomie gimbazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - niby ok, ale jak pomyślę ile mln będzie siedzialo w klubach nocnych czy na wakacjach, to szlag mnie trafia. Rozumiem dać kontuzjowanemu Kobasowi 25 baniek za zasługi, ale Ci dostaną kasę ZA NIC!!! Pojebało ich w tych kontraktach i salary cap... Zmarnowana kasa która mogli wydać na szkolenie młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.