Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Czekolado bardzo na siłę próbujesz tłumaczyć Zerowego

 

Był up&down cały mecz?

Szczerze, pamketam tylko ze trzy akcje

 

Wywiersl presję na obronę?

Kiedy gnal jak głupi do ataku sam przeciwko całej D Spurs?

 

Russ spieprzyl ten mecz i żadnej presji nie wywieral. Nie chodzi tylko o skuteczność, chodzi o defensywe, o organizację ataku, o współprace z partnerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem smutno mi sie po prostu zrobiło kiedy zobaczyłem ich na ławce, nie na parkiecie

tyle

 

ból przemijania

 

 

@elwood nie pora juz sie zaszyć? jest niedziela po południu a ty wciąż pijany, my o tej porze jmy obiady i Twoje dowcipy odbieraja nam apetyt ;)

 

Tak wiem ze piłke podał do leonarda, wiec w akcji brał udział przez jakieś 2.5 sek, po czym Pop posadził go znów na ławkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c'mooooon Lorak, u r better than that.....

 

Jeff Teague trafiłby 3/7 zamiast 2/9 Westbrooka za 3 i co z tego? TAK dobra obrona jak Spurs z pewnością mogłaby się jeszcze bardziej skoncentrować na Durancie, a Jeff Teague byłby agresywny z weak side może ze dwa mecze w serii, a przez resztę grałby hide&seek jak ma to w zwyczaju.

 

Teague umiałby podać w tempo. Przeciwko takiej defensywie, gdy spóźnienie ułamek sekundy marnuje okazję na dobry rzut, jest to bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem smutno mi sie po prostu zrobiło kiedy zobaczyłem ich na ławce, nie na parkiecie

tyle

 

ból przemijania

 

 

 

 

Mnie też Józku smutno się robi, ale trudno. Co mam nagrane to mam nagrane i skoro nie jest mi dane oglądać decydujących p&r'i z udziałem dwóch przez Ciebie wymienionych zawodników w danym roku to zawsze mogę odtworzyć sobie przeszłość...

 

Dzisiaj nie czas jednak na smuty bo Spurs muszą oklepać Oklahomie do 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne veterans performances by Parker & Ibaka

 

Durant momentami niesamowicie w gazie, ale jednak nikt nie zatrzymuje go lepiej ni Russel Westbrook, period.

 

Westbrook powinien grac w jakiejs Atlancie albo innym Milwaukee - robilby avg. 35-11-8 w RS i co roku wchodzil do ECSF albo ECF i bysmy sie tam jarali jak robi avg. 45-10-10-9[strat] na 50 rzutach z gry. Hujowa koszykowka, ale ratingi bylyby przejebane dla samego Russa. Masa gimbazy bylaby zadowolona, Adam Silver tez

 

ten Durant mocno go niestety ograniczna, tzn oczywiscie nie az tak ja Russel ograniczna Duranta, ale ciagle.

 

Co do tego Teague'a o ktorym tu ktos pisal to to samo sobie dzisiaj pomyslalem podczas ogladania meczu [choc ja myslalem o Conleyu czy CP3]. Bo prawde powiedziawwszy, Westbrook jest tak niesamowicie unikatowy, ze pomimo ze jest pojebanym jezdzcem bez glowy, to dla druzyny jest i tak lepiej zeby gral tak jak gra. Bo jakby oddal pilke i usunal sie na weak side, to tam nie trzeba go nawet kryc [bo ma slabo troje] i jest jeszcze gorzej.

Dobra, z tą ostatnią teorią trochę mnie poniosło, ale kumacie o co mi chodzi.

 

 

All in all - przejebana seria, tak jak wszyscy się spodziewaliśmy. Ale, wbrew temu co ktoś tu wcześniej napisał - nie ma ch**a, żeby Okla to wygrała. 

 

p.s. fajne def adjustments by Okla przy kryciu Aldrige'a. Tzn inna sprawa jest taka ze po prostu mu rzut nie siedzial, ale ogolnie obrona skupila sie raczej na wybijaniu go z rytmu przed rzutem, quick hands etc, i szło im całkiem nieźle. 

Choć strzele ze w nast meczu jebnie z 30

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło ze strony Pana Silvera, że dba o nas, neutralnych widzów, doprowadzając serię prawdopodobnie go G7. Dobrze, że wreszcie wrócił Kevin, damn. Jak ja cierpię kiedy słyszę, że on zostanie z Westbrookiem, że OKC to jego przyszłość. No nie, przecież w jakiejś organizacji, która wykorzysta jego elite scoring, jest w stanie wziąć ligę dla siebie. A tak się męczy z małpującym Russellem. Durant w Bostonie - moje małe marzenie offseasonowe. 

 

Niektóre gwizdki ofensów na Spurs były zabawne. Na początku myślałem, że poprowadzą ten mecz w duchu play-off i będzie pozwolenie na playoff basketball. No, ale czasami dla Spurs się ta brama zamykała i wtedy leciały gwizdki. Zwłaszcza było zabawne jak po takiej akcji SAS chwilę później Kanter z pełnym impetem wbijał łokciem w Westa i to już było dozwolone. Nie wiem co myśleć. Z jednej strony powinienem się cieszyć, bo serię ogląda się wybornie, ale z drugiej trochę głupio tak.

 

Imho Spurs przegrali brakiem trójek. Gdzieś w okolicach HT byli 0/2. Prowadzenie prowadzeniem, ale nie można tak po prostu wyłączyć 3PTA, zwłaszcza w dzisiejszej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.