Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat jego poznałem od razu a pozostałe twarze to do rozpoznania tylko przez tryhardów :)

 

Inne pytanie. Ktoś z Was spotkał się z hamulcami TRP HY/RD ? To jakiś mix hydraulików z mechanikami. Pytam bo wybieram między dwoma rowerami Fuji. Oba Roubaix 1.3 disc tyle, że jeden z 2017 a drugi z 2018. Co ciekawe ten młodszy ma właśnie te hamulce (starszy pełne hydrauliki) i jest tańszy. Z tym, że akurat dla mnie hamulce mają ogromne znaczenie bo nawet na góralu lubię po prostu zapierdalać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, szogo napisał:

Dzięki :) z tym Kubicą to mnie zniszczyłeś. Na głównym planie. Kiedy to foto było robione?

pojawiło się 2-3 tyg temu więc pewnie niedawno.

 

18 godzin temu, Sebastian napisał:

pozostałe twarze to do rozpoznania tylko przez tryhardów

eee Cippolliniego łatwo poznać jak się raz widziało "na starość", reszta to fakt że z opisu, ale nazwiska szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCC to frajerzy. Po co przyjechali na TdF? No po etapy przecież. 

Więc dziś powinni zrobić wszystko, żeby na dwóch ostatnich górkach zgubić Sagana, który było jasne, że pozamiata tymi niedobitkami na finiszu jak zechce... i tak było, kontrolował sytuację cały czas. Sprinterzy spłynęli wcześniej, to wystarczyło, nacisnął mocniej i na lekko zrobił wszystkich. 

CCC gdyby podkręciło tempo, to miało szansę go zostawić lub chociaż zajeździć. GVA lepiej podjeżdża i zwiększyliby jego szansę w pojedynku z grupki. Tutaj nie było co zbierać i było wiadomo jeszcze przed znakiem ostatniego kilometra, że Peter ich tam porozstawia po swojemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała końcówka tego etapu, organizatorzy zrobili robotę. 

Świetnie Alaphilippe, nie spodziewałem się takiego ataku w końcówce. Super, że nadrobił lekko nad wszystkimi, poza Thomasem (który pokazał moc, jak w zeszłym roku). Liczę, że Julek jeszcze odzyska tę koszulkę. 6 sekund to nic, dwie bonifikaty mogą zrobić robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, rower Kwiata złamany na pół, ale z nim chyba wszystko ok, bo Moscon stał przy rowerze... 

W sumie już sam nie wiem, komentatorzy powiedzieli, że to był rower Michała, z kolei sam Kwiato lekko kulał jak już rozpędził Thomasa. No ciekawe, jak z nim. 

Uwielbiam styl Alaphilippe :)

E:

Okazało się, że komunikat był błędny i Kwiato nie leżał, tylko pomagał pozbierać się Thomasowi. Swoją drogą, to niesamowicie czujny jest, potrafi szybko ocenić sytuację i zadziałać. Złoty pomocnik na taki wyścig. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matek napisał:

Ja pierdzielę, rower Kwiata złamany na pół, ale z nim chyba wszystko ok, bo Moscon stał przy rowerze... 

W sumie już sam nie wiem, komentatorzy powiedzieli, że to był rower Michała, z kolei sam Kwiato lekko kulał jak już rozpędził Thomasa. No ciekawe, jak z nim. 

Uwielbiam styl Alaphilippe :)

E:

Okazało się, że komunikat był błędny i Kwiato nie leżał, tylko pomagał pozbierać się Thomasowi. Swoją drogą, to niesamowicie czujny jest, potrafi szybko ocenić sytuację i zadziałać. Złoty pomocnik na taki wyścig. 

Ale rower za 50 tysi złamał się jak zapałka. A przecież to był ciasny zakręt - prędkość max 20 km/h :) Koszmar jakie gówno ludziom za grubą kasę wciskają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.