Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Links przecież w lato już Kings uzgodnili nową umowę z Martinem i za 5 lat gry zapłacą mu 55 mln dolarów.

Uzgodnili... teraz trzeba podpisać :mrgreen:

 

Na poważnie to spojrzałem na salary i wyleciało mi z głowy.

 

A na Millera cos mi sie wydaje nie bedzie chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że Clippers rozmawiają o wymianie Maggsa na Millera. Miller to bardziej SG, a my już mamy Rossa i Mobleya, którzy są nie najgorsi w obronie, a Miller to gracz offensywny i potrafi głównie rzucać. Maggs często ciągnie drużynę tylko na jego miejsce jest Thorton i Thomas. Wolałbym jednak za Maggsa rozgrywającego, albo kogoś pod kosz. No chyba, że jakby z Millerem Stro przyszedł tylko już niestety on już jest kompanem VC i Kidda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Bastillon i wlasnie na ESPN piszą, że nie wykupimy Cassella tylko prawdopodobnie GM ma poczekać do trade deadline i oddać Sama z 1 numerem draftu. Może to i lepszy pomysł ponieważ jeśli dostaniemy nr w drafcie powyżej 6 to nie wiadomo czy wylosuje się kogoś ciekawego. A nie których pick w first 10 może wiele pokusić do tego dać Cassella i można kogoś ciekawego za dostać taki pakiet.

 

- Podobno Pacers rozmawiają z kilkoma drużynami o JO. Oczywiście wśród zainteresowanych JO są Knicks, ale mam nadzieje, że JO tam nie trafi. Fajnie jakby trafił do Nets ktoś taki pod kosz by im się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik niektóre ploty wymyśla. Takie jest moje zdanie :) Bez urazy, ale albo bywają to żarty za słabo podkreślone (w takim razie co robią w tym temacie?), albo newsy pochodzą z jakichś mega niszowych blogów, czy scenariuszy wymyślanych na ClubLakers :)

 

Tak tak, tak samo jak wymyśliłem plote o Gasolu w LAL i po 10 h sie stało i podobnie o Szaqu - wszystko wymyślam i to w dodatku na poczekaniu ;) A plota o Artescie była w Sacramento Bee (:

 

Ben Wallace oświadczył, ze nie chce się ruszac z Bulls :roll: Każdego dnia beda sie pojawiac kolejne poloty z jego osobą ale on chce zostać. W sumie tez bym nie chciał 20 minut pograc a licznik z $$$$ leci (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben Wallace oświadczył, ze nie chce się ruszac z Bulls :roll: Każdego dnia beda sie pojawiac kolejne poloty z jego osobą ale on chce zostać. W sumie tez bym nie chciał 20 minut pograc a licznik z $$$$ leci (:

No właśnie - na - hyp'ach i RealGM piszą o możliwej wymianie z Jazz. Do Bulls miałby iść za Bena Kirilenko jednak, szczerze mówiąc, jako kibicowi Jazz nie za bardzo się to uśmiecha. :roll: Rosjanin gra w tym sezonie dobrze, momentami bardzo dobrze, notuje dobre średnie, haruje od deski do deski, a na dodatek wczoraj oświadczył, że chce zostać w Utah. I to mimo tego, iż w lecie zażądał trejdu... Właśnie tu widzę jednak cały zgrzyt. W SLC jest

bowiem tak, że z reguły miłość do klubu wyrażają ci, którzy są na wylocie vide Arroyo czy Giricek, więc oświadczenie Buratino jest dość zastanawiające i dziwnie współgra z "miłością do Wietrznego Miasta" wyrażoną przez Big Bena... Może faktycznie coś jest na rzeczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Kałasznikow za Bena? Odświeżenie Bulls jest potrzebne, ale w chwili jak stracimy Wallace'a nie zyskujac w zamian zadnego wysokiego nasza sytuacja pod koszem robi sie wręc opłakana. Ok Noah to fajny prospekt, ale wciąz surowy i wymagający pracy, Gray to fajna opcja jako wchodzący z ławki... 3ci C, a Ben pomimo że najwidoczniej mu sie nie chce to jednak wciąz Ben, którego boi sie kazdy niski gracz w lidze i dwa razy mysli zanim wejdzie w pomalowane.

Poza tym Kirilenko co by nie mówic to SF, w ostatecznosci PF, niewatpliwie swietny gracz, ale akurat grający na pozycji gdzie Bulls są dość mocni. Owszem na realia Wschodu jako PF spokojnie dałby radę, ale mam mieszane uczucia

Natomiast dla Jazz taka wymiana miałaby niewatpliwie sens. Wiemy jak słabi defensywnie są oni w pomalowanym, gdzie memo i Booz nie spełniają wymogów na realia NBA i taki Wallace pod reką dobrego, ba wybitnego szkoleniowca najprawdopodobniej byłby ogromnym wzmocnieniem. Kurde jak kolejny wielki C Wschodu (zasłuzony) przejdzie na Zachód to ja PO skończe ogladac na WCF :P

 

W sumie ja bym widział sens w wymianie z Dallas, gdzieś niedawno czytałem (jakieś forum zdaje się, wiec traktowac z przymrużeniem oka) o mozliwości Wallace'a za Howarda i chyba Diopa. Josh to własnie to czego Bulls potrzebują na SG, a Diop to taka uboga wersja Bena, tylko młodsza i tansza. Czemu nie... A i Mavs by sie to mogło opłacić, bo chyba brakującym elementem ich układanki jest dobry defensywnie C, który zasłoni Dirka i jego kołkowata prace nóg w D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma kontrakt AK? W sume Ben moze by cos zaczal grac w utah bo w bullsach nic nie zdziala.Sa zabardzo obwodowi 0 wspolpracy z wysokimi nie widze tam dalej Big Bena.Tylko ten kontrak dupny poprostu i nie warty jego gry w bullsach.

Wiecie cos o dzialaiach w Denver? Jestem ciekawy czy zobaczymy tam Cassela co bylo by bardzo dobrym posunieciem. Wzorowy rozgrywajacy umiejacy dzielic pilke by sie przydal, choc w sume maja tez przyzwoitego Cartera.

Aha wiedzieliscie o pippenie?;o ja dzisiaj sie dowiedzialem:

http://sport.interia.pl/galerie/koszyko ... 1799,2,299

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to czego wam trzeba moim zdaniem. Co prawda Kirilenke malo widzialem w tym sezonie, bo jak ogladalem Utah, to akurat byl zazwyczaj polamany. Ben Wallace w Utah przy takim trenerze jak Jerry moglby sie naprawde odrodzic, a teraz w Chicago tylko sie marnuje. Dodatkowy plus to pozbycie sie kontraktu Kirilenki, ktory jakby nie gral, to i tak nie zasluguje na to co dostal. Teraz wam za bardzo nie ciazy, ale zobaczymy za 3 lata. Kontraktu Wallace'a juz wtedy nie bedzie, wiec to plus.

 

Joseph twoja wymiana z Dallas nie ma kompletnie zadnego sensu dla Mavs. Mozesz zapomniec od razu. Josh Howard ma 20 razy wieksza wartosc na rynku niz Ben Wallace. No way, you gotta be kiddin me :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartosc rynkową determinują nie tylko umiejetnosci graczy i ich potencjal, ale takze srodowisko zewnetrzne. Takze Bastillon przesadzasz. Dallas - jesli rzeczywiscie mysli nad ta wymiana - widac ze czuje sie ze jest w kropce przy tym co sie stalo w LA i Phx. A przy pozyskaniu Big Bena i jego pobudce maja dobra opcje na front Lakers, idealna na starego grubaska no i to co mowil J - niscy Phx beda myslec 2 razy zanim tak odwaznie beda penetrowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillon ma tu rację Mavs by w życiu nie poszli na taką wymianę. Ben jest skończony oddanie go za cokolwiek stanowiłoby spore wyzwanie a Dallas nie oddadzą na pewno swojego drugiego najlepszego gracza. Im są punkty z pomalowanego potrzebne a nie kolejny defensywny kloc w typie Diopa i Dampiera, który jeśli w tej chwili jest w ogóle w stanie więcej dać od tych dwóch to niewiele a na pewno nie na tyle by poświęcali Josha im by się Shaq przydał jak już pisałem wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassell ponoć wiązany jest z Celtics i patrząc na to z perspektywy Bostonu to mógłby się im naprawdę przydać. Dla Sama zresztą też musi to być bardzo kusząca opcja, dołączyć do contendera.

For weeks now, rumors have swirled about Sam Cassell possibly joining the Celtics. Even though Doc Rivers and upper management have tried their best to diffuse them, everyone knew that both parties were interested. Now, we know that at least one party is desperate to make this work.

 

Sam I Am is officially offering his services to Boston, and actively praying that super-agent David Falk can work something out with his current team.

 

“I’ve earned enough,” said Cassell, on his willingness to accept a buyout. “I’ve saved a little money. I put money away. I just want to win. Winning is the most important thing to me.”

 

“I think it’s realistic. It’s matter of just time. I don’t want to say too much. I’m optimistic about the whole situation. That’s why I got David Falk. That’s what he loves to do.”

 

Sam, of course, plays for the notoriously stingy Donald Sterling. In other words, a buyout is far from being guaranteed. David Falk, though, is no slouch. Should be an interesting next few days.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja nie napisałem wyraźnie ze brac to z przymrużeniem oka :wink:

 

Opcja korzystna dla Bulls głównie bo po pierwsze pozbywają się Wallace'a, który w obecnej sytuacji jest ciężarem dla Chicago i jednocześnie wypełniaja luke na SG.

 

Dla Mavs to o tyle korzystna sytuacja, ze słyną z tego, że w pomalowanym praktycznie kazdy moze im namieszać no i przy wzmocnieniach bezpośrednich rywali trzeba jakoś wzmacniac strefę podkoszową. Van ma sporo racji twierdząc, że im potrzebny jest gracz, który da pts z pomalowanego, ale czy Ben jest skończony? W Chicago zapewne tak, ale nie wogule.

On potrzebuje odświeżenia, zmiany systemu gry (być może sama zmiana HC w Bulls da wymierną korzyść), Mysle, ze wielu za wczesnie skreśliło Bena. On po prostu nie mógł w jedno lato stracić całej energii, na to złozyło się dużo spraw, o których się głosno nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.