Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Kim Michalik Nets nie chcą grać :?: Swift to trejd dokonany aby w jakimś stopniu zadowolić Kidda. Ja jako fan Nets cieszę się z tej wymiany. Swift jest walczkiem, czasem coś zablokuje, zbieże kilka piłek i jest atletyczny.

Czekasz na wymianę Laker-Nets = Jason Kidd? Tylko co wy możecie nam dać, wasz GM uważa, że Kidda dostaniecie za czapkę gruszek jak wtedy kiedy zaoferował Kwame za Cambiego :lol: . Thorn oczekuje dość wysokiej ceny w zamian za JK i wiadomo, ze może się przeliczyć kiedy Kidd zacznie wypierać trejd na nim i odda go za free. Ja oddałbym Kidda do was za Kwame, Farmara, Arizę, Sashę i Turiafa, a dorzucamy np. Wrighta lub Magliore'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wierzycie ze Swift zatrzyma Kidda?

A ja nie czekam na Kidda tylko na Gasola;)

Czy ja napisałem, że przyjście Swifta zatrzyma Kidda? Tylko napisałem, że w jakimś stopniu może go zadowolić, ale jest szansa ze nasz GM jeszcze coś zrobi aby Kidd został; nigdy nic nie wiadomo.

Pau Gasol w LAL tylko ciekawe co wy zaoferujecie Memphis, ale znając Kupę to Kwame, Radman, Sasha i pick 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Commercial Appeal also reported that the Grizzlies are sending Stromile Swift to the New Jersey Nets for center Jason Collins. The Grizzlies and Nets have been discussing that deal for the past week and expect to finalize it on Monday, according to the report.

No nie. Taka wyprzedaż w dyskoncie w Memphis, a Riley'a nie ma :(

Przecież jakiś czas temu się spekulowało, że Miami może posłać kończące się kontrakty do Memphis za Swifta i Watsona. Ale dupa zbita. Ja nie mogę! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się głosy, zreszta nie pierwszy raz, jakoby Nuggets byli zainteresowani pozyskaniem Sama Cassela albo Rona Artesta. Przy tych kontuzjach i tym jak sobie radzą w sezonie wydaje sie prawdopodobny jakiś ruch ze strony Denver.

The Nuggets have inquired about acquiring Los Angeles Clippers guard Sam Cassell, though trade talks have not intensified, a team source said.

It was two years ago that Ron Artest, then with Indiana, was on the trading block, and the Nuggets were angling for him. Now, the Sacramento forward is again trade bait, and word is the Nuggets are interested.

The Kings don't seem interested in taking on a big contract such as the one belonging to Nene, who is making $8.84 million this season and has four years left in addition to possible concerns over his testicular cancer.

 

But it's possible a package of Eduardo Najera, who has an expiring $4.95 million contact, and hot prospect Linas Kleiza, who is making $1.01 million this season and $1.82 million next season, could entice the Kings.

 

But it might be tough for the Nuggets, who have been getting a lot of calls on Kleiza, to possibly hurt their future by dealing him for Artest, who could opt out of his deal.

 

Then again, many observers believe the Nuggets, with four starters 30 or older, have a window that's closing, so they might want to roll the dice. And there's always the chance Artest could like Denver and stick around another season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się głosy, zreszta nie pierwszy raz, jakoby Nuggets byli zainteresowani pozyskaniem Sama Cassela albo Rona Artesta. Przy tych kontuzjach i tym jak sobie radzą w sezonie wydaje sie prawdopodobny jakiś ruch ze strony Denver.

 

Głupim trzeba być strasznie chcąc sprowadzać kolejnego niskiego (wzrostowo, nie chodzi już o samą pozycję) zawodnika. Do tego starego i generalnie nie bardzo wiem co on miałby dać Nuggets.

 

Co do Artesta, to troche wątpliwości jest. Przede wszystkim na plus to Nuggets zyskaliby stoppera jakiego potrzebują, który może bronic każdego niskiego w tej lidze. Z rugiej strony Kleiza fajnie sie prezentuje, prawdopodobnie się jeszcze rozwinie. Ale chyba najwazniejszy jest fakt, że Ron w dalszym ciagu jest Ronem mającym nierówno pod kopułą, nigdy nie wiadomo co mu do łba strzeli, a swoje rzuty też pewnie chciałby dostać, co przy zmonopolizowanej przez obwodowych koszykówce Nuggets byłoby dosc trudnym zadaniem. Chyba że Kings wezmą sobie przygłupiego JR, bo suma sumarum to nawet Artest jest od niego mądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master Denver teorytycznie nie musi nic robic, maja swoje 2,5 gwiazdy (bo jak widac Camby to nie gwiazda wg trenerow, wiesz tak z przymruzeniem oka). Ale chyba sam sie zgodzisz ze trzeba im kolejnego dobrego defensora, sam Marcus nie da rady na Zachodzie, ja wiem ze ludzie jaraja sie Melo jako "franchisem", czy AI ktory juz byl w Finalach itd, ale bez obrony dupa blada, wielkie G... Nuggets zrobia, musza zwmocnic defensywe. I ja osobiscie bym zaryzykowal Rona, tylko jak piszesz gdzie go wcisnac? Grac "niska koszykowke" i Rona jako 4 (no raczej nie przeciwko LAL w obecnym skladzie) czy moze jako 3. Pisalem o tym juz w innym temacie, bedzie ciekawie i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master Denver teorytycznie nie musi nic robic, maja swoje 2,5 gwiazdy (bo jak widac Camby to nie gwiazda wg trenerow, wiesz tak z przymruzeniem oka). Ale chyba sam sie zgodzisz ze trzeba im kolejnego dobrego defensora, sam Marcus nie da rady na Zachodzie, ja wiem ze ludzie jaraja sie Melo jako "franchisem", czy AI ktory juz byl w Finalach itd, ale bez obrony dupa blada, wielkie G... Nuggets zrobia, musza zwmocnic defensywe. I ja osobiscie bym zaryzykowal Rona, tylko jak piszesz gdzie go wcisnac? Grac "niska koszykowke" i Rona jako 4 (no raczej nie przeciwko LAL w obecnym skladzie) czy moze jako 3. Pisalem o tym juz w innym temacie, bedzie ciekawie i to bardzo.

Właśnie problem w tym, ze Denver musi robić, Denver potrzebuje walczaków. Im więcej ich oglądam tym bardziej mi ręce opadają, ten Artest nie wydaje się glupim pomysłem poza jego charakterem, choć i ten mógłby podziałać na plus (może niektórzy zyskają choc troche "jaj"). Problem w D u Nuggets to nie samo to, ze mamy jednego Cambego. Taki Carter cholernie się stara, jak na siebie coś tam zablokuje, Iverson biega i uszka jakiś przechwytów, Camby nie broni jeden na jeden ale ma chyba najlepsze wyczucie w lidze jeżeli chodzi o bloki z asekuracji, Martin ma nienalepsze warunki, ale za to szybkie ręce i dużo niemi pracuje (wytrącania pilki z rąk i takie tam). Każdy jakoś tam próbuje, prócz Melo, który generalnie podchodzi cholernie olewacko do D. Można nie potrafić bronic, ale wypadałoby choć troche poudawac, ze sie chce. Ronowi się może chcieć i do tego ma umiejętności, ale nawet on sam tu nie da rady, tu potrzebny jest jakiś system w obronie a "tu podwoimy, tu coś poskaczemy, Camby coś bloknie i jakoś to bedzie".

 

Plusem jest tez dobra gra Rona w ataku, gdzie generalnie ostatnie mecze Denver bez Melo pokazują, że wcale wesoło nie jest. Nie ma pomysłu, Martin wali jumperki a jak się pcha pod kosz to rzadko trafi (później sie dziwić że się nie gra do niego piłek, a co o tym sadzi on sam mówi jego mina...), Camby kozłuje przez całe boisko, żeby rzucić jumpera (sic!) lub porozgrywać, JR Smith co dostanie piłkę to rzut, najczęsciej niecelny a i dunki na pusty kosz lubi przestrzelić. I w tym całym syfie najsolidniej z drugiego planu wygląda własnie Kleiza. Nie zawsze mu siedzi, ale stara się, tu rzuci z dystansu, tu pod koszem się dobrze odnajdzie, przepchnie ciałem. Ron mógłby dawać to samo, ale niestety historia tego zawodnika nakazuje być ostrożnym.

 

Ja po prostu uważam, że to byloby sportowo wzmocnienie, ale nie wiem czy warto ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ron w nuggs? hmmm, cholera to wie

po pierwsze co zrobic z ustaieniem na dwójke za wielki kloc, na czwórke na mały na zachód, na trójke, no własnie- melo. Straszny kłopot

po drugie psycha- lubie karla, zawqsze go lubiłem bo to facet z jajami, ale kompletnie bez podejscia do trudnych graczy, a w tej chwili o trudniejszego od rona trudno, watpie zeby sobie poradził z tak napchaną indywidualnosciami trójką graczy

po trzecie- nigdy nie wiesz za ile minut ron nie postanowi zakonczyc kariery koszykarza i wejśc na ring... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uwazam, że Denver potrzebują przede wszystkim zmiany jeśli chodzi o trenera, co już było poruszane. Tak na prawdę nie wiem co byłoby lepsze zmiana trenera czy zmiana taktyki. W kazdym razie potrzeba zmiany. Jeśli Karl ma zostać w Denver to powinien zmienić swoje podejście i jakoś przystosować system do tej drużyny bo jak na razie nie sprawdza sie to co Karl tam uskutecznia. Jak widzi sie tą drużynę to obrona nie istnieje, w ataku wcale nie lepiej, choć Melo i A.I. rzucają po te 20+ to jednak wszystko tam wygląda jak jedna wielka improwizacja. A jak widzieliśmy bez Melo to w ogóle już atak nie istnieje. Nie mówiąc o tym że nie ma tam nikogo kto by był dobry w rzutach z dystansu. Jeśli nie atakuja pomalowanego to praktycznie atak też nie istnieje. Straszne to jest i jak już było powiedziane to ten zespół opiera sie na indywidualnościach i tylko im zawdzięczają zwycięstwa. Potrzeba więc kogoś kto poukłada ten zespół bo z takim potencjałem po prostu niedopuszczalne, żeby tak grali.

 

Co do Cassella to... hm Na pewno jest doświadczonym, mądrym rozgrywającym, ale patrząc na te kontuzje wszystkie to nie wiem czy chciałbym ryzykować kolejnego kontuzjogennego grajka.

Myślę, że mimo wszystko Artest byłby lepszą opcją. Jest przede wszystkim świetnym defensorem, ale też dobrze potrafi punktować i jest waleczny. Szkoda by było tylko Kleizy choć Ron na pewno lepsza opcja. Tylko kwestia jak Karl by sie z nim dogadał, bo wiadomo Karl nie słynie z dobrych stosunków z trudnymi graczami i czy nie wynikłby miedzy nimi jakiś konflikt, który by wykończył tą drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z postem powyzej. W Denver nic sie nie zmieni poki nie dostaniecie trenera, ktory umialby ta druzyne utrzymac w porzadku. Nie wiem, raczej nie znam sie na trenerach moze Carlisle bylby dobry? Ja bym dal tam nawet Jeffa van Gundy. Obrone by poprawil diametralnie, a jakim by nie byl zlym trenerem ofensywy, to i tak przy Melo i AI nie da sie zle grac w ataku. Na pewno by ich poskladal do kupy, nie byloby czegos w stylu Camby lub Martin rzucaja sobie jumperki z prawie trojek, nie byloby takiej improwizacji. Ogladajac Denver tam nie ma nigdy takich serii pktow, w ktorych dominuja, takich serii, ze przeciwnik czuje sie bezradny, nie wie co zrobic, takie serie maja Suns, maja Spurs, bardzo czesto maja Boston i Detroit. Nie czuje sie tej dominacji u nich i to ich dzieli od zespolow z najwyzszej polki. Dlatego wg mnie poki jest tam Karl to nic wiecej jak pierwsza, druga runda nie wyrobia. Z Carlisle/JvG/Larry Brownem mogliby byc contenderem. Bez nich sa tylko, chaotyczna druzyna z najwiekszym potencjalem w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może z innej beczk... :P Podobno Jazz są zainteresowani - i to poważnie - Fosterem z Indiany. Jak donosi New York DN elementem tej wymiany byłby Memo Okur. Jednak cosik mi tu nie pasuje, bo Foster to ani klasa ani kasa Turka, więc może dojść do większego deal'u z udziałem tych dwóch klubów. Bez wątpienia bowiem Jazz mogliby wyciągnąć i Danielsa i Tinsleya... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może z innej beczk... :P Podobno Jazz są zainteresowani - i to poważnie - Fosterem z Indiany. Jak donosi New York DN elementem tej wymiany byłby Memo Okur. Jednak cosik mi tu nie pasuje, bo Foster to ani klasa ani kasa Turka, więc może dojść do większego deal'u z udziałem tych dwóch klubów. Bez wątpienia bowiem Jazz mogliby wyciągnąć i Danielsa i Tinsleya... :roll:

Akurat Jazzmanom przydalby sie taki solidny center jak Foster, przyzwoicie broniacy, mogacy robic 10 zbiorek na mecz, umiacy zachowac sie pod koszem. A Tinsley nie wiem po co w Utah - leniwy gracz z wysokim kontraktem, kontuzjogenny, do tego pokrywalby sie na pozycje z Deronem.

Turek wogole bronic nie umie, Boozer tytanem gry defensywnej tez nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Daily News -

The New York Daily News is reporting that Rod Thorn has indicated that no player on the Nets is categorically unavailable.

 

Vince Carter, who is in the first season of a four-year, $61 million contract, is believed to be a player the Nets have an interest in dealing

Carter gra strasznie w tym sezonie. Szkoda, że JO jest kontuzjowany bo podobno Pacers byli go oddać VC. Ja na miejscu Nets próbowałbym jeszcze z Z-Bo. Może ma trudny charakter, ale na stan dzisiejszy Nets mieliby z niego pożytku więcej niż Cartera, albo jeszcze niech pobróbują z Curry'm tylko wtedy NYK musieliby coś dorzucić np. Jonesa i Chandlera. Ale jest możliwość, że z zespołu poleci VC i Kidd. Ciekawe co Nets zrobią.

 

Star-Telegram -

Dallas forward Devean George claims that he just wants to play even if that means he has to be traded from the Mavericks, according to a report in the Star-Telegram on Monday morning.

 

"I have to play," he told the Telegram. "I've had my share of injuries, and my thing is I have to be out on the floor. I have to show that I'm healthy."

 

"In reality, I don't have a job. You want to look at the team first, but, obviously, I would be lying to you if I wasn't thinking about my future as well."

George na wylocie?

 

Arizona Central -

Mavericks' owner Mark Cuban sent an e-mail to the Fort Worth Star-Telegram that should put to rest all rumors about a trade for Jason Kidd.

 

"We don't expect to do anything at all," Cuban said to the Star-Telegram.

 

He contacted other news outlets as well, including sending a colorful comment to The Sporting News, "Step away from your crack dealer."

Kidd nie dla Mavs!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już w Memphis w ogóle mamy totalną demolkę 8) Najpierw "Demon" S., potem Gasol, a teraz już głośno mówi się o opuszczeniu Miasta Elvisa przez Mike Millera. I tu, niejako w uzupełnieniu tego co napisał Fan jedną z opcji jest ewentualna wymiana z Nets, choć mówi się i o Miami i o Mavs :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Miller będzie się tam tylko marnował więc lepiej niech go oddadzą. Jeżeli jest opcja wymiany z Mavs, a George chce odejść i ma wygasający kontrakt, a Memphis takich szukają to kto wie czy Miller nie poleci do Texasu.

- Mówi się jeszcze o wymianie Hinricha do Sixers za Dre Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miller, Bibby i RonRon do wzięcia.

Bibby tak - ostatni moment żeby coś za niego dostać

RonRon raczej nie skorzysta z player option więc też trzeba go jak najszyciej wymienić: jakiś średniak plus wygasający kontrakt

Miller NIE - ostatnio błyszczy formą, jeszcze bym go troche pooglądał w SAC. Hawes póki co nie pokazuje nic nadzwyczajnego po czym mozna by było stwierdzić żeby postawić na niego

 

Do tego podpisac Martina!

 

W sumie to czekam na jakieś oferty. W NBA się tyle teraz dzieje że nie zdziwił bym sie gdybyśmy oddali Artesta i Bibbiego za Melo i Najere :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.