Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

i nie jest im specjalnie teraz potrzebny

No jak to nie. Przecież to on jeszcze jakoś prowadzi tą drużynę. Bez niego Clippers lecą jeszcze bardziej w dół. Moim zdaniem są to bezpodstawne plotki, nie wierzę by LAC oddali swojego lidera za mięso. W dodatku jak wg. ciebie Szak wyglądałoby to mięso? Wiadomo, że Cassell to byłaby idealna opcja, ale nie ma szans po prostu na ten trade. Póki co Knight nie dałby rady sam prowadzić gry, a nie wrócił jeszcze Livingston (właśnie ktoś coś wie więcej na temat jego powrotu?), który będzie potrzebował masę czasu na "wejście" do gry. Więc kto by rozgrywał? Clippers tacy głupi chyba nie są

co napisałem ;

przecież Clippers w tym momencie wcale nie zależy specjalnie na wygrywaniu bez Branda i Livingstona do tego przy tak silnym zachodzie w ich interesie leży teraz przegrywanie ile wlezie i jak najwyższy pick. Cassella mogą oddać gdzieś z wdzięczności za to jak przyczynił się do najlepszego sezonu w ich historii problem w tym, że Celtics nie bardzo mają kontrakty do wysłania za niego

No właśnie, zachód jest tak mocny, że nawet z Cassellem nie uda im się ugrać czegokolwiek i dostaną wysoki pick (obecnie 6. najgorszy bilans w lidze, żeby nie było, że w samej konferencji. No i dobrze wiemy, że najgorszy bilans to nie pierwszy pick ;)) Ale pomyśl, że po tym sezonie jest 6 mln wolnego miejsca i po jaką cholerę mieliby oddawać Sama, by spaść z jeszcze większym wstydem niż Minnesota, a mieć zapchany skład jakimś "mięsem". Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassel jest stary ale jarry. Pokazał w meczu z Suns ze jescze potrafi, do takich Celtics wpasowałby sie idealnie.

Grając przeciwko rozgrywającym ala Nash sam potrafi nawalic z 20 pkt a jak nie to dołoży te 8-9 asyst.

Celtics powinni go brać, jak mogą. A Clippersi chętnie go oddadzą za jakiś pick czy cos, bo i tak po sezonie odejdzie.

 

Suns podobno znów chcą sprzedac Mariona i Amare by trochę zaoszczędzić. Ok, ok ale to co sam Nash bedzie grał? :roll:

 

EDIT:

 

No właśnie, zachód jest tak mocny, że nawet z Cassellem nie uda im się ugrać czegokolwiek i dostaną wysoki pick (obecnie 6. najgorszy bilans w lidze, żeby nie było, że w samej konferencji. No i dobrze wiemy, że najgorszy bilans to nie pierwszy pick ;)) Ale pomyśl, że po tym sezonie jest 6 mln wolnego miejsca i po jaką cholerę mieliby oddawać Sama, by spaść z jeszcze większym wstydem niż Minnesota, a mieć zapchany skład jakimś "mięsem". Bez sensu.

A jak dostana schodzący kontrakt na 4 mln i pick w drafcie? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Michalik kontrakt schodzący wynoszący ok. 4mln ma Posey, a nie jestem pewien aby Celtics chcieli go oddawać, ale i tak musieliby kogoś dorzucić, aby salary się zgadzało musiałby. Musiał być Scalabrinie w co wątpie Clippers go chcieli i jego 3 letni kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Michalik kontrakt schodzący wynoszący ok. 4mln ma Posey, a nie jestem pewien aby Celtics chcieli go oddawać, ale i tak musieliby kogoś dorzucić, aby salary się zgadzało musiałby. Musiał być Scalabrinie w co wątpie Clippers go chcieli i jego 3 letni kontrakt.

Przyznam szczerze, ze nie wiem jak tam wyglada sprawa kontraktów w celtach. Myślałem, ze maja coś schodzącego.

Dzięki za info, myślałem ze Posey ma kontrakt jeszcze na parę lat.. (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dobrze wiesz Michalik, że to nierealne (ktoś jeszcze by wchodził tak jak Fan zauważył) ;) Nie widzę zgody LAC, którzy poszliby wtedy na totalne dno. No i Bostonu, który ma chyba najmniej ludzi w rosterze, z pewnością mało, oddającego dwóch za jednego i picki za 39 latka. No i w pakiecie tym widniej Posey :? Głupota

 

EDIT: No i widzę, że już wiesz o co chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, ze nie wiem jak tam wyglada sprawa kontraktów w celtach. Myślałem, ze maja coś schodzącego.

Dzięki za info, myślałem ze Posey ma kontrakt jeszcze na parę lat.. (:

Posey ma dokładnie 2 lata kontraktu, tylko na drugi rok ma player option.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Cassella to on najprawdopodobniej zostanie w Clipps. Cassell przydalby sie w Denver, ktorym wypadl Atkins. A maja schodzace kontrakty Smitha i Najery do nich moga dorzucic wybor w drafcie i Clipps powinni na to pojsc tylko czy DN daliby w pakiecie Smitha i Meksykanina?

:arrow: Mike James moze opuscic Rockets do 21 lutego. Wedlug mnie pozyskanie go kosztem Juwana bylo nienjalepszym ruchem tym bardziej, ze James to nie "true" PG i ze wybrali w drafcie Brooksa i celowali w Franicsa, a sytucje pod koszem olali.

:arrow: Jeszcze krazy rumor, ze NYK obalili trejd za RonRona poniewaz nie chcieli dac w pakiecie za niego Robinsona i Balkmana. Ja w takiej sytuacji jakiej sa Knicks obecnie to w Artesta bym sie nie pakowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze dla Nuggs sciagniecie za ta cene, ktora sugeruje JO Cassela to swietny ruch, chociaz i to im nie pomoze przy obecnym trenerze. Tak czy inaczej zdecydowanie na +. Za to jesli chodzi o Clipps, to zostaja niezle wyruchani na tym tradzie. Dostaja co prawda jakies tam schodzace kontrakty, ale zero mlodzierzy, bo denver i tak bedzie mialo bardzo slaby pick w drafcie. Smith jest niby mlody, ale trzeba go bedzie podpisac, nie wiadomo ile kasy zarzada. Do tego z graniem zespolowym tez u niego roznie bywa :/ Ja bym sie w to nie ladowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Nuggets Cassell? O ile byłe za wytradowaniem JR, to nie za starego ET, bo pomimo całej swojej ułomniości Smith umiejętności ma. A Najera wobec częstych kontuzji Nene i Martina jest Nuggets po prostu potrzebny. To, że Atkins nie gra jest dobrą wiadomością, ale nalezałoby też zweyfikować zdanie o Carterze, który jak dla mnie gra dobrą koszykówkę i dobrze sobie radzi jako podstawowy PG. Cassel jest niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassel w Nuggets nie jest potrzebny. Oglądałem kilka meczy bryłek w tym sezonie i uważam, że Najera odgrywa tam sporą rolę. Jest wielkim walczakiem a tacy są zawsze potrzebni. JR ma talent i potrafi dać trochę energii z ławki, ale ma też pomieszane w głowie. Przy dobrym trenerze może być dobrym rollsem. Mimo wszystko zamiast Cassela, niech lepiej władze zastanowią się co zrobić, żeby zespół się ułożył, bo z tego co widziałem to grają chaotycznie, bez ładu i składu. Zawsze uważałem Karla za dobrego trenera, ale może trzeba właśnie jego zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to Cavs wyrazili zainteresowanie Jamalem a nie Knicks Larrym. Thomas Crawforda nie odda, a już na pewno nie za jakiegoś Hughesa. Już nie raz mówił, że JC to przyszłość etc. Crawford to w tej chwili najlepszy gracz w drużynie i myśle, że nawet Ajzea to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o Nuggets malo wiem i po prostu dalem taki przyklad. Ja radzilbym Clippers oddac Sama za cos poki jest u nich w rosterze poniewaz inaczej odejdzie im po sezonie za darmo, a tak moga cos wyciagnac jak nie z Bostonu, czy Nuggs to od kogos innego.

Widze, ze nikt tu nie wspomnial, ale krazy rumor o trejdzie do Heat Wally'ego Szczerbiaka i Erla Watsona, a do Sonics powedrowalby Dorrell, J-Will i Ricky Davis. Nie wiem czy to sie oplaca Heat i trejd Davisa i Blounta za Walkera tez mial duzo zmiennic, ale nic z tego nie wyszlo i pozatym Davis z Williamsem maja schodzace kontrakty a Wally jeszcze 2 lata i Watson chyba 3 lata kontraktu, ale trejd na + dla Sonics bo sobie salary oczyscili. Lubie Sonics wiec zycze im aby doszlo do tego transferu.

 

- Hughes za Crawforda; to nie przejdzie IT nie jest az taki glupi. Chyba ze Cavs biora Nate'a i Q-Richa, a oddaja jeszcze Gibsona i Sashę więc moze wtedy bym sie zgodzil na miejscu Thomasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nikt tu nie wspomnial, ale krazy rumor o trejdzie do Heat Wally'ego Szczerbiaka i Erla Watsona, a do Sonics powedrowalby Dorrell, J-Will i Ricky Davis. Nie wiem czy to sie oplaca Heat i trejd Davisa i Blounta za Walkera tez mial duzo zmiennic, ale nic z tego nie wyszlo i pozatym Davis z Williamsem maja schodzace kontrakty a Wally jeszcze 2 lata i Watson chyba 3 lata kontraktu, ale trejd na + dla Sonics bo sobie salary oczyscili. Lubie Sonics wiec zycze im aby doszlo do tego transferu.

Dobra wymiana dla Miami. Szczerbiak w systemie Heat, który został przetrzebiony z dobrych strzelców, byłby lepszy niż Davis. A moim zdaniem tylko przeciętny, ale solidny Watson na pewno byłby lepszy niż to, co w tym sezonie pokazuje Williams. Kontrakt Szczerbiaka kończy się po następnym sezonie, a Watsona - za dwa sezony, czyli akurat wtedy, gdy zejdzie umowa Shaqa i będzie można zaszaleć na rynku i przebudować się. Jeśli Heat z jakimś młodziakiem i kimś kompetentnym za MLE mają w przyszłym sezonie wykonać jeszcze jedno parcie na sukces, to taki ruch nie byłby zły. Na tym etapie nie chodzi już o ten sezon i nie ma sensu rozważać wymian w kontekście ewentualnej szarży tu i teraz.

 

Co do Wolves? Dostają schodzące kontrakty. Trzeba by policzyć salary, ale wygląda na to, że jakieś miejsce by mieli poniżej limitu i mogliby poszukać kogoś na rynku. Davis może coś pograć, jeśliby chcieli :wink: A z Wrightem definitywnie można pracować, bo coś potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hughes za Crawforda; to nie przejdzie IT nie jest az taki glupi. Chyba ze Cavs biora Nate'a i Q-Richa, a oddaja jeszcze Gibsona i Sashę więc moze wtedy bym sie zgodzil na miejscu Thomasa.

oddać Pavlovicia i -przede wszystkim Gibsona- za Nate,Q i Jamala? Nierealne, Ferry nigdy się na to nie zgodzi, Daniel jest zbyt cenny i zbyt przyszłościowy by się go pozbywać za tych graczy z NYK. To nie przypadek ze on często był drugą opcją po LeBronie i to do niego idize piłka w trudnych momentach. On ma łeb, czuję tę grę. Thomas powinien w to wejść z pocałowaniem ręki ale GM Cavs nie odważy się wyłożyć mu takiej oferty na stół. Pomijam już kwestię oddania Sashy(też niezbyt chętnie, po OS może się odbudować) i to kim są te nabytki, a to nic specjalnego.

 

 

BTW.Cassell za Najere i Smitha? Zdecydowanie odpada szczególnie za tego pierwszego. Ten drugi może iść, ale też rozsądnie. No i jestem zadowolony z Cartera, dla mnie to idealny PG do tego zespołu, coś na styl ubiegłorocznego Blake'a więc nie widze potrzeb by go zmieniać. Nie byłbym zadowolony z tej wymiany, Nuggs dobrze wyglądają z Carterem na PG i Iversonem na SG jeżeli ten się zbytnio nie zabiera za rozgrywanie choć czasami też potrafi wszystko ruszyć.no i w Denver odpada raczej wymiana 1 za 2, nie widzi mi sie to chyba ze kompletne ogórki za kogos przydatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się mówiło, że Isiah wyraził zainteresowanie Larrym Hughesem ;-) Mógłby w to zamieszać Crawforda którego z kolei obserwują Cavs. - jednak Ci musieliby dodatkowo prawdopodobnie dołożyć Shannona i o ile się nie mylę spadający kontrakt Iry Newble'a.

No jak by się Knicks zgodzili to brałbym w ciemno, jednak jest to bardzo mała prawdopodobna opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nets i Pacers ponowili rozmowy o tranasferze JO do Nets. Narazie Nets oferują za niego Cartera, Magliore'a i Marcusa Williamsa.

- Damon Stoudmire jest bliski wykupienia kontraktu z Grizzlies. Jak będzie już wolny to prawdopodobnie będzie najpierw rozmawial z Heat lub Celtics.

- Clippers dostają wiele telefonów w sprawie Kamana i Branda.

- Agent C-Webba rozmawia obecnie z Heat.

- Trejd Hughesa za Crawforda raczej nie wypali po tym jak Marbs wypadl z powodu kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO chyba bedzie kończył sezon

 

Jermaine O'Neal is thinking about sitting out the rest of the season in order to let his left knee injury fully heal.

"That's really the prime option for me," O'Neal said Sunday, of sitting out the rest of the season. "We're going to rehab now like it was the summer, with an extensive rehab. If that consists of a month or the rest of the season, I need to take the necessary steps to not come back on something that's not really healthy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Jazz nie zrezygnowali całkowicie z wytransferowania Kirilenki w związku z czym pojawiły się pogłoski o wznowieniu rozmów z SUNS i wytrejdowaniu Rosjanina z Mariona :roll: W każdym razie Kevin O'Connor GM Jazz stwierdził, że nie cofnie się przed żadnym ruchem, który wzmocniłby naszą ekipę. Na celowniku KOC-a jest też "jakiś PG" co sugerowałoby możliwość kolejnej wymiany, tym razem na Wschód vide Magic lub ... znów Sixers :P

 

Również wlaściciel LAC, Sterling jest z lekka wkurzony słabo grą swoich podopiecznych i wziął za dupę Elgina Baylora czyli swego GM, aby ten rozejrzał się po rynku. Problem jednak w tym, że dwójka ich topowców czyli Brand i Maggette jak stwierdził Baylor, jest nie do ruszenia, bo on bardzo lubi Coreya i Eltona, a pokażcie mi kogo możemy dostać lepszego za nich. To smieszne 8) Co do Kamana, to o tego pytało już podobno 8-10 klubów więc facet ma wzięcie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.