Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Dla NYK byłoby to zbawienie, dla Bucks gwóźdź do trumny. Zack jest niereformowalny...W ostatnich czterech spotkaniach, od chwili kiedy zespół gra na Eddy'ego- przegraliśmy 3 spotkania- z SAS (bardzo bardzo minimalnie, zabrakło trochę szczęścia w koncowce- ona powinna należeć do NYK), z Rox 1 (w którym również bardzo niewiele brakowało) i z Rox 2- co imo w dużej części było skutkiem sytuacji kiedy to Thomas chciał 'bić' sędziego za co został wyrzucony z ławki- od tego momentu nic nam nie szło...+ wygraliśmy z Bulls przy 30 pkt. Curry'ego. A co wtedy robił Zack? Rzucał po 5-6 pkt...(a rewelacyjny mecz z SAS zagraliśmy właśnie pod nieobecność Randolpha). W tej chwili Z-Bo robi taki sam burdel pod koszem jak kilka miesięcy temu Francis na obwodzie.

Więc niby czemu miałby grać z Bogutem? wyjścia w takiej sytuacji są dwa- albo to Bogut zejdzie na drugi/trzeci plan albo Zack- z całą pewnościa Randolph nie sprawi, że Bucks wejdą do PO itp. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby dobrze funkcjonowała para Bogut - Zack...

Ale wątpie w to, że IT odda Randolpha- to byłoby przyznanie się to błędu.

 

PS. Przy 'ograniczeniu' Zacha dobrze wypada Rose- da zmiane Eddy'emu, zagra kilka minut- i wtedy gra NYK naprawde nie wygląda źle.

 

PS2. im 'głębiej' w sezon tym bardziej wydaje mi się, iż tak fatalne wyniki to wina przede wszystkim tego burdelu pod koszem...(IT wybitnym strategiem nie jest i nadal myśle, że powinien odejść, ale przy okazji ostatnich spotkan pokazuje, że naprawde moze cos wykombinować z tą ekipą)...więc jeśli tylko znajdzie się jakis idiota chętny na Zacha- ja oddałbym go za darmo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Zach do Bucks to kolejny wymysł dziennikarzy. Bux zaczynają grać lepiej, a przyjście Zacha mogłoby to wszystko popsuć, pozatym Kohl (owner) nie zgodzi się przejąć ogromnego kontraktu Z-Bo. Jak Bux chcą coś zwojować to niech handlują z kimś innym, a nie Knicks. Co do NYK to kiedy zaczynałem przygodę z NBA uwielbiałem ich, byli zarąbistą ekipą a teraz są pośmiewiskiem ligi :( :? . Póki ten baran Thomas bedzie tam to Knicks będą cały czas w d*pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So, who will the Bucks try to acquire before the Feb. 21 deadline? That’s the $64,000 question. It’s no secret, though, the Bucks would like to acquire an athletic small forward like Golden State’s Mickael Pietrus, who not only has a small contract ($3.47M) but a willingness to play defense. The Bucks, who are apparently open to dealing Charlie Villanueva, Bobby Simmons, Charlie Bell or Dan Gadzuric, will have a plethora of options besides Pietrus. That’s because seldom, if ever, has there been so many quality players available before the in-season deadline. Racine Journal-Times

Let’s squelch these two, almost laughable rumors about the Bucks right here and now: 1) They won’t acquire Zach Randolph from the New York Knicks. 2) They won’t acquire Ron Artest from the Sacramento Kings, either. Racine Journal-Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-Webb powraca do NBA

"Webber said he hadn't made any firm decision on where he would resume his NBA career, but the 16-year veteran said he had fielded offers from several NBA clubs and had narrowed his choices down to three teams. Webber declined to name the teams he was considering."

No ciekawe jakie drużyny ma na oku, jego gra w Detroit pokazała, że wciąż ma coś do zaoferowania w NBA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webber mógłby raczej grać na Centrze pod nieobecność Bynum'a. Jakos nie jestem przekonany do Brown'a i wydaje mi sie że w obecnej sytuacji klasowy C bardzo by sie przydał w LA. Pytanie czy Chris będzie jeszcze w stanie grać tak jak np w poprzednim sezonie w Detroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze musze przyznać, że Webb w LAL to dla tego klubu dobry pomysł, nawet bardzo. C-Webb pokazał wielu niedowiarkom (w tym również mnie), ze potrafi w ustawionej koszykówce byc znaczącą postacią, moze juz nie jako jedna z pierwszych opcji, a znakomity role-weteran.

A LAL potrzebują kogoś takiego w składzie. Nie tylko dlatego, że znowu potrzebują punktów od wysokich, a dlatego, że w trójkątach Winter-Jax PF jest jedną z ważniejszych postaci, zwłaszcza PF, który potrafi odgrywac do partnerów, a tego Webberowi odmówic nikt nie może.

Ale jest jeszcze charakterek Chrisa- odpowiedzią niech bedzie Phil :wink:

 

Moim zdaniem jesli lakers mają szanse go brać to niech sie nie zastanawiają, a smiesznego Waltona posla tam gdzie jego miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie klasowy ale IMO to lepsza opcja niż z Brown'em...

a to dlaczego :?: :? Brown przynajmniej broni i dodaje nam fizyczności pod koszem, w ataku bywa nieporadny jak dziecko, ale też nie zacznie nagle odpalać niecelnych jumperków.

 

Szczerze musze przyznać, że Webb w LAL to dla tego klubu dobry pomysł, nawet bardzo. C-Webb pokazał wielu niedowiarkom (w tym również mnie), ze potrafi w ustawionej koszykówce byc znaczącą postacią, moze juz nie jako jedna z pierwszych opcji, a znakomity role-weteran.

A LAL potrzebują kogoś takiego w składzie. Nie tylko dlatego, że znowu potrzebują punktów od wysokich, a dlatego, że w trójkątach Winter-Jax PF jest jedną z ważniejszych postaci, zwłaszcza PF, który potrafi odgrywac do partnerów, a tego Webberowi odmówic nikt nie może.

Ale jest jeszcze charakterek Chrisa- odpowiedzią niech bedzie Phil :wink:

 

Moim zdaniem jesli lakers mają szanse go brać to niech sie nie zastanawiają, a smiesznego Waltona posla tam gdzie jego miejsce

Joseph wiesz doskonale, że Phil z Waltona nie zrezygnuje nie ma co na ten temat nawet dyskutować, Walton powinien siedzieć na ławie tak czy inaczej a w jego miejscu powinien być Ariza, ale jest jak jest

 

Ja co do Webbera mam mieszane uczucia z jednej strony czemu nie, ale z drugiej jak tak sobie wyobrażę naszą defensywę kiedy razem na parkiecie nasz frontcourt stanowić będą Walton/Odom/Webber to mój entuzjazm spada. Webberowi zostało w zasadzie jego iq, które znacznie spada w końcówkach zaciętych meczów i umiejętność znajdowania partnerów podaniem.

Teraz potrzebny jest ktoś kto wzmocni defensywę czy zapewni punkty spod kosza Webber nie robi ani jednego ani drugiego. Jak go podpiszą nie będę marudził jakiś wysoki się przyda, ale mam nadzieję, że nie zobaczę go nigdy na parkiecie kiedy obok niego nie będzie Browna, Turiafa czy później Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dlaczego :?: :? Brown przynajmniej broni i dodaje nam fizyczności pod koszem, w ataku bywa nieporadny jak dziecko, ale też nie zacznie nagle odpalać niecelnych jumperków.

Nigdy nie byłem przekonany do talentu Kwame'a a Webber'a zawsze ceniłem za gre jeszcze w Kings, troche latek juz poleciało lecz w poprzednim RS pokazał że potrafi jeszcze grać na 15/8/4. Zobaczymy co Brown teraz pokaże ale cos mi sie nie widzi nawet połowa tego co dostarczał drużynie Bynum. Takie moje przypuszczenie, oby dla was się nie spełniło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isiah Thomas turned down a Nets’ offer to bring Vince Carter to Madison Square Garden. The story has no other details and it is attributed to a single unidentified source. The article did suggest that if Thomas is fired as Knick GM, some of those deals could be revived.

No jestem ciekaw o co konkretnie chodziło, ale chyba do końca bym zwątpił w jeszcze dobrą grę Vince'a :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chrzanić co pisałem o Webberze wczoraj, Radman miał wrócić na mecz z Suns a wróci za jakieś dwa tygodnie więc zostali nam z wysokich na najbliższe tygodnie Kwame, Lamar i Ronny :? dawać Webbera bo niedługo Kobe znowu zacznie będzie musiał grywać jako minuty na PF :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Celtics are going to make a move to get help behind Rondo at the point and could be Sam Cassell, according to ESPN.com ...

IMO byłby to strzał w dziesiątkę. Nie wiem, kogo Celtics mieliby oddać, ale jeśli tylko mięso, to byłoby super. Cassell w Clippers już nic nie zmieni i nie jest im specjalnie teraz potrzebny. Za to w Bostonie... Tam by jeszcze mógł drużynę wzmocnić. Niby stary, ale ciągle jary i doświadczony jak diabli. Nie pęka w końcówkach, potrafi rzucać, rozgrywać... Idealny backup dla Rondo, a kto wie, może nawet mógłby grać więcej minut niż on.

 

A co do Webbera, to Lakers powinni go brać. Zakładając, że jest to możliwe. Webber to gracz przyzwoity, jest szansa, że się przyda w systemie Phila. Jeśli nie wypali, to LAL nic nie tracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie jest im specjalnie teraz potrzebny

No jak to nie. Przecież to on jeszcze jakoś prowadzi tą drużynę. Bez niego Clippers lecą jeszcze bardziej w dół. Moim zdaniem są to bezpodstawne plotki, nie wierzę by LAC oddali swojego lidera za mięso. W dodatku jak wg. ciebie Szak wyglądałoby to mięso? Wiadomo, że Cassell to byłaby idealna opcja, ale nie ma szans po prostu na ten trade. Póki co Knight nie dałby rady sam prowadzić gry, a nie wrócił jeszcze Livingston (właśnie ktoś coś wie więcej na temat jego powrotu?), który będzie potrzebował masę czasu na "wejście" do gry. Więc kto by rozgrywał? Clippers tacy głupi chyba nie są

 

Idealny backup dla Rondo, a kto wie, może nawet mógłby grać więcej minut niż on.

Bez zastanowienia pierwsza opcja

 

 

Podsumując, kolejna plotka bez pokrycia :roll:

 

PS. przypomniało mi się, że jest jeszcze Dickau, co nie zmienia jednak tego, co napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie jest im specjalnie teraz potrzebny

No jak to nie. Przecież to on jeszcze jakoś prowadzi tą drużynę. Bez niego Clippers lecą jeszcze bardziej w dół. Moim zdaniem są to bezpodstawne plotki, nie wierzę by LAC oddali swojego lidera za mięso. W dodatku jak wg. ciebie Szak wyglądałoby to mięso? Wiadomo, że Cassell to byłaby idealna opcja, ale nie ma szans po prostu na ten trade. Póki co Knight nie dałby rady sam prowadzić gry, a nie wrócił jeszcze Livingston (właśnie ktoś coś wie więcej na temat jego powrotu?), który będzie potrzebował masę czasu na "wejście" do gry. Więc kto by rozgrywał? Clippers tacy głupi chyba nie są

co napisałem ;

przecież Clippers w tym momencie wcale nie zależy specjalnie na wygrywaniu bez Branda i Livingstona do tego przy tak silnym zachodzie w ich interesie leży teraz przegrywanie ile wlezie i jak najwyższy pick. Cassella mogą oddać gdzieś z wdzięczności za to jak przyczynił się do najlepszego sezonu w ich historii problem w tym, że Celtics nie bardzo mają kontrakty do wysłania za niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.