Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Ty skutku uboczny pseudohip-hopowych teledysków z Vivy

 

 

Szacun 8)

 

A co do tej prośby o foty i jakąś relacyjkę to ja się dołączam i może załuż jakiś temat nt. tego i wstaw zdjęcia ;] jeśli z wrażenia nie zapomniałeś ich zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday savings

The Pistons saved a ton of money (around $20 million) in a deal Friday that sent Nazr Mohammed to Charlotte for Primoz Brezec and Walter Herrmann. The contracts of both imported Bobcats are up at the end of this season, while Mohammed is owed more than $19 million over the three years beyond this one. Mohammed didn't get a lot of playing time for the Pistons, but likely will move into the starting center spot for Charlotte. The Pistons had to release Ron Dupree to make room for the new twosome, and there is talk now that they could bring in Chris Webber for the veteran's minimum without incurring the luxury tax.

Widac ze wyczekuje Webbera, ale jesli uda mu sie zatrudnic C-webba, a do tego spuscic (juz to zrobił) koszmarny kontrakt Mohammeda, to bedzie oznaczac ze Joe to geniusz. Do tego poszerzył rotacje o potencjalnie dwóch niezłych zmienników, do tego bedacych w contract year. Po prostu nie mam pytań. I napisze cos czego myslalem ze nigdy nie napisze. Spuszczenie Big Bena Dwetroit sie oplaciło :!:

 

No i Wizz szukaja PG, ale to nie dziwne jesli na rozegraniu zostali z Stevensonem i Rogerem Masonem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Iverson chce 6cio letniego kontraktu? :shock: hahaha...

Czyli chce grać do 37-38 lat. I pewnie w Nuggets. Nie wiem co w tym śmiesznego.

Raczej nic smiesznego w tym nie ma, smiesznie sie zacznie kiedy dowiemy sie ile sobie AI zarzyczy za te 6 lat. biorac pod uwage ze bedzie to jego ostatni duzy, tłusty kontrakt to mysle ze bedzie to conamniej 80 baniek. Problem w tym ze Nuggz srednio beda mieli w to lato pieniadze, chyba ze chca sie zblizyc do listy plac nowojorczyków :roll: .

 

btw, od dzis moze byc ciekawie, bo mozna wymieniac juz graczy podpisanych w lecie. Ciekawe kto pierwszy poleci? Obstawiam ze Smush Parker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chce grać do 37-38 lat. I pewnie w Nuggets. Nie wiem co w tym śmiesznego.

Jakoś nie wierze, ze AI wezmie kontrakt ponizej 60 mln. I jakoś nie wierze, ze Nuggets będą chcieli mi dać taki wielgachny (pewnie ok.70) kontrakt bez jakiejś klauzuli klubu przy jego 35-36 latach. Bo będą się tak męczyć jak Miami obecnie z Shaq'em. A Melo ciągle będzie niespełniony,a potem za stary, by się spełnić :wink:

 

btw, od dzis moze byc ciekawie, bo mozna wymieniac juz graczy podpisanych w lecie. Ciekawe kto pierwszy poleci? Obstawiam ze Smush Parker.

Ciekawe czy znajdzie się jakiś zespół samobójca, który zechce wziasc do siebie takiego cancera jak Parker. BTW, a nie mówiliśmy? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, musze nabić 8)

 

a co ty koluniu myślisz ,że kozak jesteś będąc w takiej loży ? Co ty myslisz ze ktos Ci tu bedzie zazdroscil ? ty weź lepiej jakaś suczke wkońcu zalicz a nie walisz ze jaki to ty vip z chipsami nie byles..tyle elo

aaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahaaha :lol: cO Za zIoM eLo pozDro JOŁ :lol:

 

Oprócz wszystkich tutaj i w USA, Chinach, Europie to pewnie nikt Ignazzowi nie zazdrości

Haslem za Odoma? Może wydawać to się dziwne ale nie jestem za taką wymianą. Udonis jest bardzo równy, do tego napewno mniej konuzjogenny niż Lamar.

ten trejd tak troche z tyłka wzięty, Haslem za Odoma to brzmi co najmniej dziwnie, niesłychanie 8) Odom to taki nieregularny bo nieregularny ale człowiek orkiestra, można go oddać za innego człowieka orkiestre ktory też będzie czasem (albo często) brał piłke i grał, Haslem taki nie jest, wiec korzysci dla LAL wielu nie widze przy tej wymianie, oprocz natloku,duuuuzego wyboru pod koszem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty skutku uboczny pseudohip-hopowych teledysków z Vivy

 

 

Szacun 8)

 

A co do tej prośby o foty i jakąś relacyjkę to ja się dołączam i może załuż jakiś temat nt. tego i wstaw zdjęcia ;] jeśli z wrażenia nie zapomniałeś ich zrobić :P

poczekam na 8 lutego bo posiadam 2 bilety na NY i SAS wiec wtedy zrobie taką obszerniejszą relacje

1. Zobaczę ulubiony zespół

2. Za loze płacił pracodawca wiec to nie jest jakies tam wywyzszanie się lecz ewentualnie docenienie mnie jako pracownika co kazdemu z nas zawsze zyczę

3. BTW bilety mam dwa wiec wezmę "suczkę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. BTW bilety mam dwa wiec wezmę "suczkę" :wink:

Lepiej weź mnie, moze ponetny nie jestem, ale znam sie na koszykówce :P

 

Aha chłopaki z LAL. Ciagle trąbicie jak to inni własciciele musza oddawac gwiazdy za darmo, a zapominacie jak sie obuzaliscie na informacje o tradach, w których KB miał być wysłany czy to do Bulls czy Suns. Troche zdrowego rozsadku i samokrytyki panowie, bo zaczyna to znowu być męczące. Jak od was kogos chciano to jęczeliscie ze jak to za tyakie drobne oddawac KB, a tertaz jak przychodzi do JO, Kidda czy wcześniej KG to nawet Bynum za dobry... smiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ignazz, ty robisz coś w życiu związanego z koszem lub NBA? Jak nie to dlaczego pracodawca płaci ci za mecze i co to za robota?(taaak, też chcę taką mieć ;) )

 

PS. Nie bierz Josepha, on jest strasznie gadatliwy i będzie CI nawijał na meczu, nie skupisz sie na grze i stracisz bilet, wez mnie, obiecuję żę bede się odzywał w trakcie gry tylko i wyłacznie gdy wydasz mi pozwolenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie bierz Josepha, on jest strasznie gadatliwy i będzie CI nawijał na meczu, nie skupisz sie na grze i stracisz bilet, wez mnie, obiecuję żę bede się odzywał w trakcie gry tylko i wyłacznie gdy wydasz mi pozwolenie :lol:

Boże co za lizodupstwo ... No panowie trochę dumy miejscie :D Nie żebrać tylko samemu zebrać kasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co za lizodupstwo ... No panowie trochę dumy miejscie Very Happy Nie żebrać tylko samemu zebrać kasę Very Happy

Jutro idę pod kościół zbierać to może coś tam wyjdzie to się ewentualnie Ignazzowi dorzuce :lol:

 

EOT, już nie odpowiadam, nie róbmy Oftopa jak chłopaki fajnie dyskutuja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ignazz, ty robisz coś w życiu związanego z koszem lub NBA? Jak nie to dlaczego pracodawca płaci ci za mecze i co to za robota?(taaak, też chcę taką mieć ;) )

 

PS. Nie bierz Josepha, on jest strasznie gadatliwy i będzie CI nawijał na meczu, nie skupisz sie na grze i stracisz bilet, wez mnie, obiecuję żę bede się odzywał w trakcie gry tylko i wyłacznie gdy wydasz mi pozwolenie :lol:

praca jak praca, duzo jezdzę po Polsce ale z pracodawcą mam farta bo to koncern amerykanski z siedzibą w NY a wyjazd mieliśmy calego dzialy dla integracji zespołu. Sa wyniki jest nagroda ale na pewno jakbysmy dali ciała nikt by po nas łzy nie uronił, takie brutalne prawo rynku i mam tego swiadomość. a NBA sam zaproponowałem i caly zespół się zgodził.

Fajnie bylo jak mnie dziewczyny pytały o zasady gry! ubawiłem się po pachy :lol:

 

co do SAS w lutym to niestety w chwili uniesienia zaproponowałem Kobiecie wyjazd i masz.

powiem wam jak bedzie bo juz to czuję: w zamian za to ze Moja Luba pójdzie na mecz bede musial "podziękować" w jakimś nienajtanszym sklepie na 5th Av.

życie....

 

nie wchodząc w lizusowanie tylko chce innych forumowiczów uczulić o klasie i wysokim merytorycznym poziomie dyskusji Vana i Josephnba'a.

mimo ze mi w poglądach bliżej do Jo nie moge nie zauważyc trafnych argumentów Vana, bądz co bądz milosnika Konferencji Zachodniej tak jak Ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo drużyn jest zainteresowanych Kiddem. Wg najnowszych plotek LAL oferują Kwame, Farmara i Radmana (co niedziwne Nets tego ostatniego nie chcą). Cavs proponują Goodena, Mavs Dampiera. Jednak najlepszą ofertę (imo) składają Nuggets - Camby, Nene lub Martin( :roll: ) + Kleiza lub Smith. Na miejscu Nets brałbym od razu Cambyego i Kleize 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo drużyn jest zainteresowanych Kiddem. Wg najnowszych plotek LAL oferują Kwame, Farmara i Radmana (co niedziwne Nets tego ostatniego nie chcą). Cavs proponują Goodena, Mavs Dampiera. Jednak najlepszą ofertę (imo) składają Nuggets - Camby, Nene lub Martin( :roll: ) + Kleiza lub Smith. Na miejscu Nets brałbym od razu Cambyego i Kleize 8)

Opcja 1. Trade z Lakers:

Zadnych pozytywów. No moze jeden Kwame Brown, a raczej jego kontrakt. Farmar jest im zupelnie niepotrzebny bo maja innego, moim zdaniem bardziej utalentowanego gracza na tej pozycji- Marcusa Williamsa. Wydaje mi sie troche ze Farmar jest overrated. Po prostu Phil lubi takich gosci jak on, pracowity, wysoki, biały obronca z niezla trojka. W innym systemie, moze by sie juz az tak dobry nie był. Vladek Radmanovic to smiech na sali ze jest on w tym pakiecie. Przeciez Nets chca przebudowy (jesli mowimy o tradzie Kidda), a Vladek ze swoim koszmarnym kontraktem, moze dac Netsom najwyzej kilka punktów z ławki na niskim procencie. "Siatkarze" maja juz Boki Nachbara, który gra to samo co Vladek, tyle ze jest 3 razy tanszy.

Opcja 2. Trade z Cavs

Chyba nikt nie jak tak glupi by wymieniac drew Goodena, ten pakiet moglby byc do zaakceptowania, gdyby do Drew dodano conamniej Gibsona. Trade raczej marze, bo Cavsom ciezko by bylo zebrac 20 baniek na pokrycie kontraktu Kidda, oczywiscie chodzi mi o sensowne 20 baniek, bo Hughesa chyba Nets nie bedą chcieli.

Opcja 3. trade z Denver

Jesli by doszlo do tego trade'u normalnie smialbym sie z Nuggz jeszcze bardziej niz teraz. temu "zespolowi" trzeba nowego trenera. choc niewiem czy jest trener , ktory by sie podjął stworzyc cos z tego zespolu. Widac ze obrali oni kierunek wykupienia wszystkich gwiazd. nawet Mark Cuban doszedł do wniosku ze to nie jest sposob. Wogole jak mozna wyobrazic sobie tercet : Ai/Melo/Kidd. Przeciez obecnie przy duecie AI-Melo, ten pierwszy ma przez 80% czasu pilke, a z Melo robi sie shotera, tylko jak ma pilke to rzuca. Nie, nie widze Kidda w Nuggs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 3. trade z Denver

Jesli by doszlo do tego trade'u normalnie smialbym sie z Nuggz jeszcze bardziej niz teraz. temu "zespolowi" trzeba nowego trenera. choc niewiem czy jest trener , ktory by sie podjął stworzyc cos z tego zespolu. Widac ze obrali oni kierunek wykupienia wszystkich gwiazd. nawet Mark Cuban doszedł do wniosku ze to nie jest sposob. Wogole jak mozna wyobrazic sobie tercet : Ai/Melo/Kidd. Przeciez obecnie przy duecie AI-Melo, ten pierwszy ma przez 80% czasu pilke, a z Melo robi sie shotera, tylko jak ma pilke to rzuca. Nie, nie widze Kidda w Nuggs.

No włąśnie chodzi o to, zeby AI nie miał 80% czasu piłki, tylko miałby wrócić na 2, a rozgrywaniem zająlby sie Kidd. Co nie zmienia faktu, ze jakoś tego nie widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie troche ze Farmar jest overrated. Po prostu Phil lubi takich gosci jak on, pracowity, wysoki, biały obronca z niezla trojka. W innym systemie, moze by sie juz az tak dobry nie był.

antek sorki, ale po tym co napisałeś mam wrażenie, że w życiu Farmara nie widziałeś :? bo ani on wysoki nie jest, ani nie jest to w żadnym wypadku typowy rozgrywający jaki u Phila zwykle grywał. Jordan to typowy playmaker, w dużym stopniu z jego powodu Phil postanowił przyspieszyć grę zdecydowanie nie gra tak dobrze dlatego, że gra w trójkątach raczej musiał zmienić trochę swoją grę, mocno pracować nad rzutem by się do nich wpasować. Jestem przekonany, że to jest gracz, który by się w każdym systemie bez żadnych problemów odnalazł to młody gracz z charakterem, który ma zadatki na bycie typowym generałem na parkiecie, który robi to co potrzeba i potrafi kierować grą drużyny, ale niekoniecznie ma zadatki na bycie gwiazdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Houston Rockets lost to Denver Thursday, their fifth in six games and 13th in their last 19. During the TNT telecast, Magic Johnson said it was time to blow up the team according to the Boston Globe.

 

"[The Rockets have] got to trade [Yao Ming or Tracy McGrady]; it's not working out," Johnson said. "We've seen it for all these years; they get eliminated from the first round [of the playoffs]. I thought they were going to play well together, but it's not working.

 

"[Against Denver], the ball [was] moving more than it ever does watching a Houston game, and the same when Tracy McGrady was out. But the ball doesn't move when they're together. One of them has to go because it's not working." (TMac missed the Denver game.) Rockets GM Daryl Morey politely declined a chance to respond.

 

Source: Boston Globe

Czyli oprocz Kidda, na rynku niedlugo dostepny moze byc ktoś z dwojki T-mac/Yao. Ja na miejscu Rakiet wolalbym zostawić Chinczyka, który moze dominować na zachodzie jeszcze pare ładnych lat. A ciekawe czy za T-maca bedzie mozna dostać wystarczajaco duzo by go moc sprzedać. Ale z drugiej strony ciezko sie dziwic regresowi, skoro za fachowca, ktory wyciagal max pierwszą runde zatrudniono Ricka Adelmana :roll:

 

van, a co do Farmara to moze niektóre epitety w stosunku do niego uzylem niewlasciwie. Szczegolnie dalem gafe z tym wzrostem, ale to moze pomylilem sie bo czesto graja oni razem na parkiecie z Vujaciciem( choc od niedawna ma "cool" fryzure). Co do reszty dalej podtrzymuje zdanie, chodzilo mi bardziej o to ze Jordan Farmar, jako jedyny prospekt majacy byc w tym tradzie jest zupelnie niepotrzebny Netsom, z powodu osoby M-Willa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z T-Macem, to czcza gadka. To, że Maqic Johnson ma na coś jakiś pogląd nie znaczy, że GM Rockets zaraz chwyci za słuchawkę telefonu. A już hipoteza, żeby za T-Maca brać "wypranego" Wallace'a i nieokreślonego Gordona... Ciekawe, jak to miałoby pomóc Rockets. O ile Big Ben pasuje do Yao cudownie, bo mógłby się skupić na obronie, to nie wiem, jak zrekompensować utratę T-Maca na obwodzie. Za niego można wyciągnąć więcej, a i tak nie wiadomo, czy drużyna byłaby przez to zdolna walczyć o coś więcej. Niech w końcu będą zdrowi, to coś ugrają.

 

A Artest. Jeśli gada z sensem, to pewnie każda drużyna by go chciała. Zobaczymy po sezonie, czy to nie kolejna "złota myśl", a prawdziwe poświęcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.