Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

wiemy już ile kasy dostanie Pavlovic

With the contract finalized, though, the numbers have become known. According to a league source, Pavlovic will make $4.2 million this season and $4.5 million next season. The third season is worth $4.95 million, but only $1.5 million of it is guaranteed. So the total value is about $13.7 million, with about $10.4 million guaranteed.

powiem Wam tyle - wreszcie jakiś sensowny kontrakt...wreszcie obie strony poszły po rozum do głowy i spotkały się na sumie odpowiadającej umiejętnościom zawodnika..ktoś może powiedzieć, że trochę za dużo, ale trzeba pamiętać, że Pavlovic już jest niezłym graczem i z sezonu na sezon robi postępy..mam nadzieję, że Varejao dostanie podobną kasę

 

więcej takich kontraktów i drużyny byłyby lepsze

Więcej zawodników którzy nie patrzą tylko przez pryzmat zielonych banknotów i drużyny byłyby lepsze a my zamiast podziwiać elastycznośc GMów oglądalibyśmy rozsądne(jak ten powyżej) kontrakty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych ruchów, za jaki muszę pochwalić Ferry'ego! (było jeszcze kilka jak np. podpisanie Jamesa, Goodena...) :) Na razie nieźle idzie mu (Trans-Ferry-emu) w to lato, szok! Jeśli chodzi o Brazylijczyka to ten dalej świruje, chciał 9/10mln$ za rok :lol: niech mu tam w Brazylii podadzą porządną kawę, aby się obudził i powiedział, ile naprawdę jest wart, Sasha pomyślal i znając jego ambicję, mam nadzieję, że dalej będzie osiągał taki progres.

 

Cleveland oszczędzą każdą złotówkę :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zawodników którzy nie patrzą tylko przez pryzmat zielonych banknotów i drużyny byłyby lepsze a my zamiast podziwiać elastycznośc GMów oglądalibyśmy rozsądne(jak ten powyżej) kontrakty Rolling Eyes

Czy ja wiem czy tak do konca jest z Pavloviciem, gdyby tak było to pewnie nie podpisywałby kontraktu w listopadzie a już na poczatku OS gdizęs w czerwcu czy w lipcu. Jednak tak długi okres trzeba tłumaczyć chęcia pewnie zbyt wysokich płac, ale braku chętnych aż w końcu ugiąć się musiał, podobnie pewnie zresztą będzie z Varejao, choć on wygląda na dużo mniej inteligentnego i dalej rżnie debila.

 

Co do kasy jaką dostał Sasha to uważam że idealna do tego co prezentuje. Właśnie tylu się mniej więcej spodziewałem gdy usłyszałem o jego podpisie. Taka kwota była do przewidzenia i dobrze, że obyło się bez przykrych niespodzianek. Brawo Ferry kolejny raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stephon Marbury left the Knicks Tuesday morning upset about his role on the team, heading home to Phoenix.

He skipped the morning shootaround and it appears he'll miss tonight's game. "We hope he's at the game," coach Isiah Thomas said. "If not, make no mistake about it, we do want him as a member of this basketball team. He is welcome back, and we want him as a member of this team."

Ładnie.. sezon bez jaj w NY - niemożliwy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to chcą "buyout" jego kontraktu zrobić wiec sie obraził, pytanie czy przed (i dlatego chcą zrobić) czy po (na skutek). Tak czy siak Collins sie połamał (chyba?) i Robinson by teraz był jedynym PG więc Knicksi są w problemie, no ale pozbycie się Starbury'ego zdecydowanie jest tego warte.

 

Ps. Jak napisałem głupoty o tych PG to sorka, i tak to wyczytałem gdzie indziej a specjalista w Knicksach nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upon hearing that he would back up second-year guard Mardy Collins, Marbury marched toward the front of the plane to meet with Thomas. Five minutes later, an enraged Marbury told his teammates that if he wasn't starting he wouldn't suit up for the game. But it was something else Marbury said that stunned his teammates in the back of the luxury plane.

 

"Isiah has to start me," Marbury fumed, according to the source. "I've got so much (stuff) on Isiah and he knows it. He thinks he can (get) me. But I'll (get) him first. You have no idea what I know."

:lol: dobre jaja Marbury szantażuje Thomasa, ma coś na niego czego by użył gdyby ten nie chciał nim grac w podstawie :lol:

 

No to chyba wiemy już kto wkrótce wzmocni Heat na rozegraniu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, uczą się od polskich polityków. Wiem coś, ale nie powiem :lol:

 

A tak swoja drogą patrząc na to co się dizeje w NYk to bez kilku pajaców typu właśnie Marbs czy Crawford, przy zmuszeniu do gryw obronie i wspólpracy Zacha z Edkiem z normalnym trenerem z twardą ręką wyglądaliby całkiem ciekawie i coś mogłoby się dziać, no ale niestety są w bagnie i długo z niego będą wychodzić, szczególnie przez to co dzieje się z ich salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to widział może już? To wogóle wiarygodne źródło informacji?

 

http://www.serioussportsnewsnetwork.com ... ordan.html

aż się bułką zakrztusiłem czytając to :lol:

 

był tez latem fajny tekst podobny do tego o tym jak Kobe zażądał by Stern przeniósł Lakers na wschód w miejsce Hawks czy innej słabej drużyny :)

 

a z innych wesołych informacji odnośnie Lakers komentarz Phila po meczu ze Spurs:

"we call this the brokeback mountain game, because of all their penetration & kickouts"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to widział może już? To wogóle wiarygodne źródło informacji?

 

http://www.serioussportsnewsnetwork.com ... ordan.html

Ja chyba dzis za dużo wypiłem, albo to prima aprilis :lol:

Już wiem czemy KBN zmienił numer na 24, w sumie blizej do niedoscignionego 23... :lol:

 

Za takie teksty powinno sie dożywotnio zakazywać publikacji... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zabawy ten tekst o Jordanie, tzn. Bryant'cie :lol:

 

A co do Marburego, to niezły polew. Oni rzeczywiście chyba mają na siebie jakieś kwity, bo ich współpraca wygląda bardzo schizofrenicznie. Jeden olewa team, a drugi po dwóch dniach mówi, że to przeszłość i wszystko gra. Potem jakaś sonda wśród zawodników, ktorej wyniki Thomas olał i i tak grał Marburym. Co za dziwaczna sytuacja. A sam Marbury wynalazł sposób na najszybszą utratę kasy. Dwa razy przeleciał się samolotem i jak wrócił, to był o 200 kilo $ lżejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic have acquired forward Brian Cook and guard Maurice Evans from the Los Angeles Lakers for forward Trevor Ariza :lol:

 

Fajny transfer. Ariza to szybki, atletyczny gracz napewno się przyda w LA. Orlando zaś w osobach Cooka i Evansa wzmocnili ławkę rezerwowych na pozycjach 4,3,2 8) 8) 8)

 

Orlando zwolnili też Bo Outlaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic have acquired forward Brian Cook and guard Maurice Evans from the Los Angeles Lakers for forward Trevor Ariza :lol:

Nie wiem czemu śmieszy cię ten transfer, jak i dla Magic i dla Lakers wychodzi to na plus. Cook grał przecietnie w LAL i Lakers za wszelką cenę chcieli się go pozbyć bo w jego miejsce jest o wiele lepszy Turiaf, a Ariza pod okiem Jaxa moze być jeszcze lepszy od Evansa. Howard potrzebował pomocy pod koszem, ale czy Cook to odpowiedni do tego człowiek, przekonamy się wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard potrzebował pomocy pod koszem, ale czy Cook to odpowiedni do tego człowiek, przekonamy się wkrótce.

Nie przekonamy się wkrótce, ja już ci mogę w tym momencie powiedzieć, ze Cook, to nie jest na 100% odpowiedni człowiek, żeby pomagać komukolwiek pod koszem.

On jest wysoki, ale pod koszem grac nie umie. jego atut to dość dobry rzut z półdystansu i dystansu i dzięki temu raz czy dwa razy w sezonie zdarzały mu się w Lakers mecze powyżej 20 punktów.

Poza tym niewiele ma plusów. Jego obrona jest po prostu tragiczna, a pod koszem walczyć tez za bardzo nie umie, choć pamiętam kilka meczów kiedy potrafił zebrać kilka trudnych piłek o nie powalczyć, ale to raczej były wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.