Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Martin dostał 55 baniek, ja pierdziele, całkiem sporo jak na niego. No ale mówi się trudno.

no właśnie ciekawa sprawa tutaj. :) bo niby 11 mln za sezon to dużo, bardoz dużo na zawodnika który zagrał jeden dobry sezon i właściwie przydaje się tylko i wyłacznei do zdobywania punktów. Z drugiej jednak strony jest to szybko rozwijający się zawodnik. W 3 lata doszedł do średniej 20 pkt na mecz: zaczynając od 2pkt przez 10 i idąc teraz do +20. Czyli widizmy młodego, pracowitego, zdolnego i już dobrego zawodnika który się wybił mimo mało znanej uczelni i dość dalekiego numeru w drafcie. W związku z tym wydaje mi się to sumą dużą ale już jednak nie tak ogromną i chorą jak wydawało mi się po pierwszym skojarzeniu, jednak IMo dalej jest to za dużo na to co jest w obecnej chwili wart, co oczywiście patrząc na tempo rozwoju mógłby się po jakimś czasie okazać kwota normalną a nawet małą ale to śpiewka przyszłości i wiele się moze zdarzyć w jego karierze. . No ale takie już mamy czasy że co jeden zespól to przepłaca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem miałby dostać więcej kasy od Miami? Moim zdaniem dostał bardzo podobną ofertę, gdyż Miami 'zmarnowało' część MLE na Parkera a właściciel Heat nie bardzo kwapi się do płacenia podatku od luksusu.

 

 

Najpierw kwotowali Poseya wyżej, potem po mało konkretnych ruchach uwolniono część MLE na Parkera ( w kontekście stracenia za darmo Poseya gl€pota) co osłabia zespół nie wzmacnia

 

 

 

 

Szkoda, że nie został u nas ale może w końcu uda się pozyskać poprzez S&T Pietrusa, który jest dla mnie 'lepszą wersją' Jamesa.

 

szkoda że nie podpisał bo byłby właśnie katrą w snt a tak to kolejnego dobrego gracza trzeba oddać i oddanie Haslema to kolejny nie do końca mądry ruch, no chyba że się chce grać parą centrów

 

Tymczasem Kevin Martin zgodził się na 55 baniek za 5 lat gry. Nowy kontrakt będzie obowiązywał po skończeniu sezonu 07/08. Dostał dobrą kasę - oby tylko udowodnił, że na nią zasługuje dobrą grą w Kings.
[/quote:j583zrt5]

podobny dylemat miało kierownictwo SAS z młodymi TP i MG jednak okazało się ze kontrakty ponad 50.000.000$ w tamtych przypadkach się opłaciły, oby było i w tym przypadku podobnie

NBA przeżywa koniunkturę i kasa musi niestety być zawyżana a Martin szykowany jest na lidera Kings a i wpakiecie z Artestem w razie czego można go zawsze pchnąć :wink: do NY lidera salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec Miami maja choc rezerwowego PG :wink: Payton zadeklarował chęc powrotu na kolejny sezon, prawdopodobnie do Heat (a moze Celtics :P). W sumie nie wiem po co on chce grac kolejny sezon w upadajacych z wysokiego konia Heat, skoro Ci szans na mistrza nie maja. Jedynym wytłumaczeniem to jest chęć zmazania z siebie tego negatywnego wizerunku jaki Gary pozostawił w ostatnim PO :wink:

 

Aha i RonRon wspomniał że fajnie byłoby zagrac w NYK... jasne ze fajnie. Płaca krocie, niewiele trzeba sie narobic i ma się wielką szanse nie byc tym najbardziej poj***nym w druzynie :wink: A do tego coachem/GMem jest stary kumpel z Pacers.

Kurde kiedy to się skończy. Knicks to kiedys był jeden z najciekawszych (sportowo) zespołów w NBA, juz nie wspomne, ze najtwardszy, a teraz... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The fourth-year shooting guard's extension, according to two

league sources, is for five years and approximately $55

million and is expected to be signed today. Once the deal is

signed, the team has planned a celebration reminiscent of

the 2001 Chris Webber re-signing party downtown.

 

:lol: ja dobrze zrozumiałem Queens podpisują Martina za 55milionów i urządzają nawet imprezkę z tej okazji :? trochę to żałosne drużyna, która nie awansowała do PO, nie zrobiła latem nic żeby to zmienić będzie świętować przepłacenie swojego gracza 8)

 

Payton powinien iść do Celtów, wiele by nie musiał grać, szansa na tytuł, Rondo przydałby się taki mentor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam specjalnie nie zdumiewa ten kontrakt...owszem, może minimalnie Martin został przepłacony, ale w czasach gdy mega gwiazdy NBA dostają (gdy tylko pozwala im na to staż w NBA) kontrakty podchodzące już pod średnio 20 baniek na rok, a zawodnicy przeciętni 6-8 (Q-Rich, Cardinal, Mobley, Marquis Daniels, Jaric, Jerome James, Nesterovic, że nie wspomnę takiego Simmonsa) to 11 baniek Martina nie wydaje się przesadą....jest młody (ale już nie gówniarz), jest dobrym strzelcem, wygląda na to, że ma poukładane w głowie i w okresie kontaktu będzie w najlepszym koszykarskim wieku...mnie tam wydaje się to dobrą decyzją, widać, że rozpoczyna się tym samym proces przebudowy i wokół Martina będą budowani nowi Kings, a jego kontrakt salary im na pewno nie zapycha i będą za 2 lata pieniądze na podpisanie innych ciekawych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym czy Martin został przepłacony będziemy mogli porozmawiać za 2-3 lata, w których to będzie się odwdzięczał za daną mu kase. Zgoda, żę jak na dzisiejsze umiejętności dostał za dużo, ale kto nie dostaje(patrz Lewis :wink: )

 

Co do Paytona to powrotu do Miami mu nie będę życzył, bo tam raczej o nic wielkiego poza pierwszą rundą nie będzie grał. Celtics to idealne dla niego miejsca i jeżeli do tego dojdzie to poraz kolejny pogratuluję (nie osobiście) Gm CEltics za udany ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce Paytona w Miami :) Pat dał do zrozumienia, że nie widzi go w składzie na następny rok. A Kevin Martin hmm... jeśli będzie zdobywał po 20pts na mecz przez te kilka lat to nie widzę problemu w tym kontrakcie. Lepiej zainwestować w niego niż w Artesta, który co raz mówi o odejściu.

 

Sporo osób nie docenia (zdrowych) Heat. Obyście się nie zdziwili kiedy przyjdzie co do czego :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to w pierwszej chwili, gdy zobaczyłem decyzję włodarzy Kings, to z lekka mnie zatkało :roll: 55 melonów na kolesia po jednym, dobrym sezonie... :? Ostatecznie taki np. Redd, gracz do którego - jak dla mnie - Martin jest bardzo podobny, dostał po dwoch, dobrych latach gry w Buckszaledwie 12 baniek za 4 lata...

 

Jednak po głębszym zastanowieniu stwierdziłem, że moi przedmówcy mają rację 8) :P Faktycznie, jeśli Ciotunie chcą budować wokół Martina przyszłość swojej ekipy, to gracz taki wart jest takiej kasy. I nie wydaje mi się, że 55 mln $ wyrzuca się na zawodnika, który miałby być przedmiotem trade'u.

 

Swoją drogą ignazz, nie wydaje mi się, żeby NBA przeżwałao koniunkturę, raczej odwrotnie i tym bardziej może dziwić taka kasa, choć przyznaję, że mnie coraz mniej... :roll: Jednak jak pójdzie tak dalej to może Ligę czekać los NHL, a to byłoby z lekka fatalnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clipps sciągnęli Pattersona. Ciekawy ruch, facet może pogrywac na PF, ale w Konf.Zach nie etatowo, a po kontuzji Eltona ciężko będzie LAC walczyć o coś poza wysokim pickiem w loterii. Co by o Rubenie nie mówic ja go lubię, zawsze swoimi tekstami mnie rozbawia, a i jego gra tez robi wrażenie. Byłby fajnym uzupelnieniem w Celts (i myslałem, ze tam w koncu trafi). Jest w LAC, którym przyda sie taki ktos do robienie czarnej roboty, bo czasami mam wrazenie ze tam same prima donny biegają po parkiecie :P. On moze sporo wnieśc do tej ekipy, choć jest kilka zespołów, które mógłby duzo lepiej wspomóc i w ataku i przede wszystkim w D. Chocby tacy Nuggs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z podpisania Rubena, może grywać na pf jak się nie myle to grywał w Bucks jak CV i Bogut byli kontuzjowani. Mimo tego przydałby się jakiś prawdziwy pokoszowiec. Ciekawe czy Heat chcą jeszcze Coreya bo ja chętnie oddałbym go z Haslema.

 

- Co do Paytona niech idzie do Celtics lub Spurs tam ma szansę na majstra, słyszałem że chce wrócić do Heat tylko po co skoro tam znikome ma szanse na pierścień.

- Artest ostatnio powiedział, ze nie będzie rządał trejdu, ale niemiałby nic przeciwko jeśliby został oddany do Knicks. Ja bym go spróbował opchnąc za Balkman, Nate'a i tam kogoś.

- Jeff McInnis przedłużył z Bobcats, czyli kotki maja już swój backup dla Feltona. To już chyba koniec ruchów w Bobcats.

- Mutombo przymierza się do zakaceptowania oferty Rockets

- Jazz i8ntersuja się Erickiem Williamsem i Linthonem Johnsonem III

- Nuggets zwolnili Anthony'ego Cartera

 

On moze sporo wnieśc do tej ekipy, choć jest kilka zespołów, które mógłby duzo lepiej wspomóc i w ataku i przede wszystkim w D. Chocby tacy Nuggs...

Oni już go mieli w składzie, ale woleli go opchnąć za Joe Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kwotowali Poseya wyżej, potem po mało konkretnych ruchach uwolniono część MLE na Parkera ( w kontekście stracenia za darmo Poseya gl€pota) co osłabia zespół nie wzmacnia

Tylko, że to chyba nie tak. Posey'a nie trzeba było podpisywać z wykorzystaniem exception. Można było mu dać normalne przedłużenie z praw Birda (?). W każdym razie nigdy nie natknąłem się na newsa, który by sugerował, że na Posey'a musi być wykorzystane MLE.

 

Decyzja Paytona jest chwalebna, ale chyba na tym etapie bym mu podziękował. Zaczął się psuć zdrowotnie. Jako weteran i mentor może by się nadał, ale do drużyny mocniej zbudowanej. A póki co Heat się nie wzmocnili. Z Paytonem jest to, co z Hardaway'em. Fajne uzupełnienia z ławki, ale w razie krótkiego składu lub kontuzji trzeba by nimi orać ponad miarę i wtedy się połamią albo na pełnym etacie stracą rolę "błyskotliwej iskry" z ławki. Jak Heat mają spieprzyć offseason i grać jakimiś młodymi, to niech tak zostanie, zamiast zajeżdżać Paytona w bezcelowym wysiłku.

 

Płaca krocie, niewiele trzeba sie narobic i ma się wielką szanse nie byc tym najbardziej poj***nym w druzynie

Akurat szansę na bycie najbardziej kopniętym większą ma w Kings :wink:

W NYK miałby jednak sporo konkurentów, z Marbsem na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaca krocie, niewiele trzeba sie narobic i ma się wielką szanse nie byc tym najbardziej poj***nym w druzynie

Akurat szansę na bycie najbardziej kopniętym większą ma w Kings :wink:

W NYK miałby jednak sporo konkurentów, z Marbsem na czele.

Przeczytaj jeszcze raz, powoli i dokładnie, cytowany fragment. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? :shock: Kolesia wogóle nie kojarzę, ale życzę mu jak najlepiej, jednak bardzo wątpliwy jest jest jego kontrakt z Indianą na sezon, a z resztą w tej lidze wszystko jest możliwe :P

 

To teraz Pacers już napewno nie jest potrzebny Bynum

Może właśnie dlatego JO nie ma w Lakers, bo Pacers nie chcieli Bynuma, wiedząc o naszym rodaku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yi ma w kontrakcie zapisane ze na parkieice musi spędzać conajmniej 20 minut :lol:

 

Gratuluje managera i współczuje Kozłom kiedy będize on totalnym niewypałem draftowym w swoim rookie season. Nawet nie bedą mieli szansy poczekać na jego rozwój tylko same kłopoty i jak poczatek do dupy wyjdize to tragedii będzie ciąg dalszy.

 

Swoja drogą ciekawy ten Chiniol jest. Od samego początku sprawia ostre problemy i zachowuje się tak jakby był gwiazdą w tej lidze. NAwet nie chce grać w danym klubie bo mu miasto nie pasuje jakby nie rozumiał jaką dostał szanse ze w ogole moze grać w tej lidze to jeszcze teraz pajacuje z ilością minut na parkiecie. ;] Swoja drogą ciekawie tłumaczą te swoje wymagania, że podobno spędzałby malo czasu ze wzlegu na pierwszy sezon trenera i bodaj jeszcze GMa. Kurde no jak się zasługuje to się spędzą i się nie gra, czekając na swoją szansę. Ta prosta zasada w NBA jednak nie dotyczy już wszystkich. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe jak srednia po pierwszym miesiacu wyjdzie mu 19 minut to czy sie obrazi i wroci do Chin? Niezla jazda w tych Kozlach, to od poczatku byl blad draftowanie gracza ktory nie chce u nich grac, wiem wiem ze klub jest wiekszy od gracza i to nie gracz powinien dyktowac warunkow, no ale jednak z niewolnika nie ma dobrego pracownika. Szczegolnie ze mogli wybrac paru naprawde ciekawych graczy, to nie byla jedyna super opcja dla nich. W SL widzialem jak go ogrywali niemilosiernie, skoro on ma zajac 20 minut komus lepszemu od siebie to dla paru klubow ze Wschodu nawet lepiej, jednego rywala do PO maja juz z glowy (to tak z przymruzeniem oka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie strasznie ten Yi. Chinol zachowuje się jakby już gwiazdą był. Ja bym na miejscu Bucks pozbyłbym sie go jakby tylko nadarzyła się okazja. Niestety oni też chcą Yi bo uważają, że on będzie popularny jak jego rodak Yao i przyniesie zyski bo wiemy jak Bucks i miasto Milwaukee mają problem z kasą. Ja pisze KARSP jeżeli Yi bedzie bustem to Buxs mają pozamiatane. To tego Buxs mogą stracić Bella ponieważ myśli on o powrocie do Europy. Jeżeli Yi nie będzie bustem, i Buxs załatają dziurę po Charlim to mają szansę na to 8 miejsce na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.