Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 7 (na pierwszym miejscu goscie)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Quarter: 1 Time Remaining: 7:27 Bulls 21, Mavericks 14

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bulls ball:

 

Juwan Howard inbounds the ball to John Paxson

John Paxson attempts to bring the ball up the court but is stopped in backcourt.

John Paxson brings the ball over the timeline.

John Paxson passes the ball to Hakeem Olajuwon (Right wing).

The pass is deflected and stolen by Kevin Garnett.

 

No to po serii Paxa .... :sorrow:  

Wykrakałeś Qba  :mad-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 8 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


 

Qba, popraw ustawienie Mavs. Masz Jamisona w s5 na SF i PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 9 (na pierwszym miejscu goscie)

Pistons 108 - Bulls 145
play-by-play

Celtics 109 - Sonics 103
play-by-play

Spurs 89 - Nuggets 122
play-by-play

Raptors 121 - Kings 104
play-by-play

Warriors 92 - Pacers 77
play-by-play

Timberwolves 97 - Grizzlies 86
play-by-play

Bucks 83 - Hornets 113
play-by-play

Mavericks 106 - 76ers 123
play-by-play

Trailblazers 117 - Suns 106
play-by-play

Rockets 111 - Jazz 117
play-by-play

Lakers 113 - Heat 108
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


  • Karl Malone (Pistons) - 8 dni (sprained wrist)
    Loy Vaught (Kings) - 6 dni (dislocated finger)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano zastanawiałem się jak długo Pistons będą niepokonani.. No to zostałem brutalnie sprowadzony na ziemię. :D

 

Z Bulls zawsze mi nie szło.. W PO 3 sezony temu odpadlem z nimi w pierwszej rundzie mając drugi seed. W RS też zazwyczaj słabo.

 

Wiedziałem, że Hakeem będzie robił w meczach ze mną co chcę bo nie mam odpowiedzi na niego, ale że Paxson walnie 34-15-8-7 to się nie spodziewałem. :panda:

Ogólnie to tu nie bardzo jest co komentować. Oprócz Paxsona, HO i Dumars +30 pts i Pippen 29 pkt. Masakra po prostu.

Iverson miał być najlepszym graczem po Izajaszu ?

 

Iversona bym się nie czepiał za bardzo po tym meczu. W 19 minut zrobił 19-5, ale z nieznanych przyczyn mając 4 faule grał tylko 19 minut. Griffith i Westbrook się osmieszyli.

 

Małym pocieszeniem jest to, że Malone zagrał tylko 20 minut, AI 19, a Beasley nie miał dnia za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons ok, to Bulls włączyli dopalacze (Pax wręcz kosmicznie).

 

co się dzieje z Birdem? to on miał ciągnąć Grizz, a robi to 32letni Scotty Hopson... plus wykańczają mnie moi byli gracze (Gminsky, Dele). się mi zachciało Pattersona...

 

tak właściwie to kto jest kandydatem do finałów? 76ers vs Timberwolves/Suns/Nuggets/Kings? wschód nie wydaje mi się mocniejszy w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, chyba mi się monitor zepsuł.

 

Mówili, że w LCDkach już nie wypalają się piksele...A ja jakieś dziwne cyferki widzę  :suspicion:

 

 

 

Tłoki nie szły pełną parą, Bykom szło wszystko - ot taki freak mecz, który się zdarza raz na jakiś czas.

Ani nie oddala Detroit od 76ers, ani nie przybliża Chicago do 76ers 

 

Na koniec dnia i tak najważniejszy jest licznik Paxsona - 8 meczów, 69 asyst, 1 strata  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.