Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady tradowania

 

Mały update i poprawki co do regulaminu transferowania:

  • Ogłoszony w tym topicu transfer będzie miał przez 3 kolejne dni status "pending".
  • W ciągu tych 3 dni każda ze stron może się rozmyślić i wycofać się z wymiany, tylko i wyłącznie w przypadku gdy obecna oferta zostanie zastąpiona inną z udziałem conajmniej jednego zawodnika z pierwszej wymiany a zawodnik ten będzie podpisany na umowę większą niż minimum.

 

 

Także nie, nawet jakby zamiast trade deadline był koncert Michaela Jacksona to byś nie mógł się wycofać bez przebicia :smiley_simmons:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Bulls się wzmocnili bardzo małym kosztem... Geddo, co to za pomysł zeby wzmacniać konkurencję?

 

Przez 100 dni próbował się pozbyć Jamala, w końcu ja wyciągnąłem pomocną dłoń - więc zarzut powinien być do mnie :playful:

 

( A tak w ogóle, to mam wrażenie że nie doceniasz Juwana i picku :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nastepnego trade'a bede zawsze zawieral klauzule nonpending - zakladanie ze GMowie z ktorymi sie rozmawia sa powazni i wiedza czego chca chyba jest jednak błędem =]

 

A co do draftu 2028 - z jednej strony niewiadoma, a z drugiej strony baaardzo nostalgiczny: byl to pierwszy w historii SimBy rookie draft :)

 

Biedrins, Podkolzine czy Dorell Wright byli ciency jak barszcz w realu, ale u nas to legendy :)

Ech, łezka się kręci :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja wychodzą z tymi trejdami, w sumie to zastanawiam się czy nie zdjąć możliwości przebijania wymian. :)

A co do draftu 2028 - z jednej strony niewiadoma, a z drugiej strony baaardzo nostalgiczny: byl to pierwszy w historii SimBy rookie draft :)

 

Biedrins, Podkolzine czy Dorell Wright byli ciency jak barszcz w realu, ale u nas to legendy :)

Ech, łezka się kręci :-P

Nie bądź taki sentymentalny, mamy nowych grajków, nowe legendy i nowe historie.

 

A Ci co wymieniłes swoją historię już napisali i raczej jej nie zmienią, bo teraz mogą być nawet undrafted. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Bulls się wzmocnili bardzo małym kosztem... Geddo, co to za pomysł zeby wzmacniać konkurencję?

Tu nie chodzi o wzmacnianie konkurencji, a wybór najlepszej dla mnie oferty. Prównując wymiane Celtics-Bulls do Celtics-Spurs, była to po prostu lepsza oferta. Tym bardziej, że okazało się w trakcie, że mam jeszcze pick Grizzlies.

 

Od nastepnego trade'a bede zawsze zawieral klauzule nonpending - zakladanie ze GMowie z ktorymi sie rozmawia sa powazni i wiedza czego chca chyba jest jednak błędem =]

Kompletnie nie rozumiem Twoich pretensji. Na tym polega właśnie pending, aby inni GMowie mieli okazję złożyć inną ofertę. Gdyby simka odbyła się ostatniej nocy, to nasz deal by przeszedł. A że pending ciągle trwa bo simki nie było, to może nastąpić przebicie. Z jednej strony Ciebie rozumiem, bo straciłeś po niskiej cenie fajnego zawodnika. No ale pretensje, że GM nie wie czego chce i jest niepoważny, to jest lekka przesada. Czy jak rezygnowałem z wymiany ze Spurs na rzecz Twojej to byłem poważny, ale teraz jak chciałem zrezygnować z wymiany z Tobą na rzecz Raptors, to już poważny nie jestem? Sorry, ale pojawiła się na stole inna ciekawsza dla mnie oferta i się na nią po prostu decyduję. A to, że Ty chcesz zawierać klauzule nonpending, to spoko. Tylko druga strona musi chcieć tego samego. A ja widząc większe zainteresowanie zawodnikiem, bym się po prostu na to nie zgodził. Zresztą sam się na początku pytałeś czy można przebijać trade Celtics-Spurs.

 

Musimy zrobić dedlajn. Nie ma co przedłużać.

Panowie, napisałem wcześniej wyraźnie, że nie wiem czy się wyrobimy. Gdybym chciał coś przedłużać, to od razu wpisałbym deal na forum i czekał aż Qba się pojawi. No ale chciałem najpierw ostatecznego potwierdzenia na PM i dopiero później zamieścić oficjalnie na forum. A czekałem na odpowiedź kilka godzin i nie byłem pewny, że się doczekam. Zasada jest jasna, że trade deadline mija przy zrobieniu 100 simki. Do tego czasu jeśli jakiś deal pojawi się na forum, to druga strona również musi wyrobić się w czasie z potwierdzeniem. W przypadku braku potwierdzenia, trade przejść nie powinien. No i jeśli komisz decyduje się zrobić simkę, to nie powinien czekać na potwierdzenie. My się wyrobiśmy i tyle. Nie prosiliśmy o wydłużanie czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem Twoich pretensji. Na tym polega właśnie pending, aby inni GMowie mieli okazję złożyć inną ofertę. Gdyby simka odbyła się ostatniej nocy, to nasz deal by przeszedł. A że pending ciągle trwa bo simki nie było, to może nastąpić przebicie. Z jednej strony Ciebie rozumiem, bo straciłeś po niskiej cenie fajnego zawodnika. No ale pretensje, że GM nie wie czego chce i jest niepoważny, to jest lekka przesada. Czy jak rezygnowałem z wymiany ze Spurs na rzecz Twojej to byłem poważny, ale teraz jak chciałem zrezygnować z wymiany z Tobą na rzecz Raptors, to już poważny nie jestem? Sorry, ale pojawiła się na stole inna ciekawsza dla mnie oferta i się na nią po prostu decyduję. A to, że Ty chcesz zawierać klauzule nonpending, to spoko. Tylko druga strona musi chcieć tego samego. A ja widząc większe zainteresowanie zawodnikiem, bym się po prostu na to nie zgodził. Zresztą sam się na początku pytałeś czy można przebijać trade Celtics-Spurs.

 

Nie wiem jak przebiegały Twoje negocjacje ze Spurs, więc trudno mi jest się do tego odnieśc.

 

Natomiast wlasnie dlatego na samym początku się pytałem czy można w ogóle przebijac.

I nie dlatego, że nie znam zasad pendingu.

Chcac zachowac pewne zasady dżentelmeńskie nie chciałem Wam wchodzic w parade.

Stad najpierw pytanie czy w ogóle powinienem, a dopiero potem jakakolwiek propozycja.

Gdybys powiedział, ze nie, to zadna propozycja by nie padla.

 

Co do naszych negocjacji - zlozylem Ci propozycje rano i w ciągu dnia ją zmienialiśmy.

Miałeś jakieś tam inne propozycje i prosiłeś o zwłokę, by przed nocą finalnie powiedziec "wchodzę w to".

Po wieloletnim komiszu oczekiwałem większego rozeznania, zdecydowania i jako takiej słownosci. Z tego powodu nawet nie proponowalem skasowania pendingu i zaprzestalem jakichkolwiek ruchow kadrowych.

Zle ocenilem sytuacje i popelnilem negocjacyjny blad - tylko tyle i az tyle. A ze szkoda mi czasu na takie rzeczy w przyszlosci, to otwarcie mowie o pendingu, zeby nikt nie odebral tego personalnie w kolejnych wymianach.

 

Co do Waszego trejdu to rowniez uwazam, ze lepsza propozycja byla od Raptors.

Zwlaszcza jak powtorzy sie splot szczesliwych wydarzen z zeszlego sezonu: zdobycie picka rzutem na tasme dzien-dwa przed losowaniem, skok w losowaniu z 5 (jesli dobrze pamietam) na 1, bardzo korzystna wymiana z Bucks.

Jeszcze jeden taki offseason i bedzie dynastia.

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.