Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

No tak nie do końca czyste, bo jest jeszcze gruby kontrakt Hardena i pasowałoby przedłużyć Comegysa, który pewnie dostanie maxa. :smile:

 

Harden to będzie w przyszłym sezonie spadające 18 baniek - fajny asset ;)

Bird do Commegysa śmiesznie niski, więc można uderzać po jakąś grubą rybę na FA (all-in i uderzanie po Thomasa np ;) )

JA BYM SIĘ ZAMIENIŁ  :panda:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA BYM SIĘ ZAMIENIŁ :panda:

JA TEŻ. :)

 

Nie no nie mówię, że Sixers mają złą sytuację. Sytuację wyjściową mają bardzo dobrą, pytanie jak to dalej rozegrają.

 

btw. Jakie nazwiska będą dostępne na FA po tym sezonie? Nie sprawdzałem jeszcze tego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Jakie nazwiska będą dostępne na FA po tym sezonie? Nie sprawdzałem jeszcze tego. :smile:

 

Isiah Thomas Wesley Johnson Michael Beasley Derek Harper Magic Johnson James Worthy Dallas Comegys Derek Smith Alonzo Mourning Tom Gugliotta Anthony Randolph O.J. Mayo Howard Thompkins Patrick Mills Kiki Vandeweghe Reggie Lewis Alvin Robertson Sam Perkins Lafayette Lever Terry Cummings Vin Baker Rick Fox Kenny Anderson Chris Singleton Anfernee Hardaway Darrell Arthur Lionel Simmons Toni Kukoc Kevin Love Nate McMillan Earl Clark Clifford Robinson Reggie Williams Bill Laimbeer

 

to grajki z top-100 (suma skilli minus potencjał), bez szału - ale 76ers mają szansę wymienić Millsa na Thomasa - wtedy jakiś SF za MLE, dobrać cokolwiek na ławkę i znów mamy faworyta ;)

 

edit: o formatowanie się rozjechało brawo ja!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tą dominacją Philly dobrze się stało bo gdyby nie to to mielibyśmy duo Thomas&Olajuwon które miałoby pewnie teraz już z 4 tytuły i jeszcze sporo lat grania na najwyższym poziomie i dominacji w lidze, a tak to ten duet się rozpadł, a Philly tak jak piszesz, w tym sezonie ma swój last dance.

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. A Szaq jeszcze nie przegrał serii w PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny trade. Mashburn ostatni rok kontraktu i play for winner 86....wiec najpewniej Spurs po sezonie zostana bez picku i bez Mashburna....ale spoko :smile:

jeśli Spurs to dobrze rozegrają, to mają szanse zatrzymać Mashburna, gdzie przede wszystkim liczyć się będzie kasa jaką dostanie na FA. a Spurs mając BR, będą w uprzywilejowanej pozycji w stosunku do innych ekip które będą miały kasę i które raczej też nie będą miały niewiadomo jak wysokiego pfw. pomijam już niewiadomo jak wysoki wpływ pfw na decyzję zawodników.

 

inna sprawa, że z picku Magic raczej drugiego takiego zawodnika jak Mashburn nie wyciągniesz (na chwilę obecną poza TOP10), więc moim zdaniem nic nie ryzykują, a zyskać mogą bardzo dużo jak Mashburn zostanie w Spurs na kilka kolejnych sezonów. a zawsze lepiej mieć te BR, bo mogą się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geddo a Jamal by Ci się w PO nie przydał?

Przydałby się, ale nie można mieć wszystkiego. Po sezonie nie miałbym kasy aby go zatrzymać. A oferty jakie dostawałem, były totalnie z dupy. Brałem pod uwagę zostawienie go do końca, ale w te PO i tak wiele raczej nie ugram. A na przyszłe i tak bym go już nie miał, więc sprzedaje. Szczególnie dlatego, że mam kim go zastąpić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.