Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

D-Rob powinien być teraz w prime a gra taką c***owke (14/13) że nikt się nim nie interesuje. Chociaż nie powiem, cieszy mnie ta kontuzja bo może będzie łatwiej o drugi seed, ale na PO i tak Robinson wróci. Zobaczymy też teraz czy ma on trochę większy impact niż to co widzimy w box-scorze. Bo jak nie to trochę lipa biorąc pod uwagę że na początku kariery był zbliżony do Olajuwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-Rob powinien być teraz w prime a gra taką c***owke (14/13) że nikt się nim nie interesuje. Chociaż nie powiem, cieszy mnie ta kontuzja bo może będzie łatwiej o drugi seed, ale na PO i tak Robinson wróci. Zobaczymy też teraz czy ma on trochę większy impact niż to co widzimy w box-scorze. Bo jak nie to trochę lipa biorąc pod uwagę że na początku kariery był zbliżony do Olajuwona.

wg. Ciebie 14.2 pkt, 13.4 reb, 3.7 blk to słabe staty w drużynie która gra outside i ma trzech strzelców w postaci Mashburna 21.7 pkt, Richmonda 22.2 pkt i Hawkinsa 19.3 pkt? w dodatku jest jeszcze pod koszem Mutombo ze swoimi 13.2 pkt, 14.9 zb oraz 4.4 blk!

 

Robinson gra całkiem dobrze, jest znakomity w obronie i razem z Mutombo tworzą naprawdę zajebisty duet podkoszowy. kontuzja boli, ale na PO będzie gotowy. No i jeśli nikt inny nie poleci, to spokojnie będziemy walczyć o wysokie cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. Ciebie 14.2 pkt, 13.4 reb, 3.7 blk to słabe staty w drużynie która gra outside i ma trzech strzelców w postaci Mashburna 21.7 pkt, Richmonda 22.2 pkt i Hawkinsa 19.3 pkt? w dodatku jest jeszcze pod koszem Mutombo ze swoimi 13.2 pkt, 14.9 zb oraz 4.4 blk!

 

Robinson gra całkiem dobrze, jest znakomity w obronie i razem z Mutombo tworzą naprawdę zajebisty duet podkoszowy. kontuzja boli, ale na PO będzie gotowy. No i jeśli nikt inny nie poleci, to spokojnie będziemy walczyć o wysokie cele.

 

Wszystko zależy od perspektywy patrzenia chyba :)

 

Tak tylko po statsach to koleś lepszy od najlepszego zadaniowca SimBasketu sprzed ery wskrzeszeń, czyli Biedrinsa.

(btw: wiecie, że realu licząc ABA i NBA lepsi od Biedrinsa w zbiórkach byliby tylko Wilt i Bill, a w blokach jest 1.5 razy lepszy niż najlepszy w historii? :hypnotysed: :hypnotysed: :hypnotysed: )

 

Po prostu oczekiwania były chyba znacznie wyższe, patrząc po karierach prawdziwego Admirała i naturalnego punktu odniesienia, czyli Akeema, bo też się zgadzam, że startowali z tego samego pułapu (rzekłbym nawet, że gdyby byli w tym samym drafcie poważnie rozważłbym wzięcie Admirała przed Olajuwonem)

 

Przed pierwszym campem wyglądało to tak:

2hq6yqt.jpg

 

PS. Olajuwon też gra w drużynie zorientowanej na szybki outside, gdzie ma dookoła siebie 3 strzelców +/- 20ppg  :playful:  (Pip 19.8, Pax 19.9 i Joe 20.4), Shaq podobnież

PS. Ostatnie 2 mies robiłem remont, także czasu prawie w ogóle, ale podczytuję Was od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od gościa, który w swoim 4 sezonie robił 24 ppg na 44%FG oczekuje trochę więcej niż 14 ppg na 41%FG w prime. Tym bardziej, że wspomniany Mutombo ze swoich umiejętności ofensywnych nie słynie, gra w takim samym systemie, a robi praktycznie to samo w ataku tylko, że na lepszych %. To też o czymś świadczy. Ten system na pewno mu nie pomaga (powinien się do Ciebie zgłosić i zarządać zmiany systemu lub transferu :)) ale tak jak wspomniał Stro, Shaq i Olajuwon też grają very fast i outside i już od kilku sezonów sobie dobrze radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Ciekawe kto w tym roku będzie w ASG, Malone czy Comegys bo obaj grają świetnie, a Webber to no-brainer. Oprócz tego ktoś z trójki Thomas, Iverson, Mills nie zagra a ASG, obstawiam Millsa. I dopiero teraz zobaczyłem, że ta ostatnia kontuzja Beasleya wykluczy go z ASG. Szkoda bo już za dużo tych sezonów w których będzie mógł zostać wybrany mu nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 59 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Lafayette Lever (Spurs) – 23 dni (Broken Jaw)

Larry Bird (Grizzlies) – 9 dni (Blurred vision)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od perspektywy patrzenia chyba :smile:

 

Tak tylko po statsach to koleś lepszy od najlepszego zadaniowca SimBasketu sprzed ery wskrzeszeń, czyli Biedrinsa.

(btw: wiecie, że realu licząc ABA i NBA lepsi od Biedrinsa w zbiórkach byliby tylko Wilt i Bill, a w blokach jest 1.5 razy lepszy niż najlepszy w historii? :hypnotysed: :hypnotysed: :hypnotysed: )

 

Po prostu oczekiwania były chyba znacznie wyższe, patrząc po karierach prawdziwego Admirała i naturalnego punktu odniesienia, czyli Akeema, bo też się zgadzam, że startowali z tego samego pułapu (rzekłbym nawet, że gdyby byli w tym samym drafcie poważnie rozważłbym wzięcie Admirała przed Olajuwonem)

 

Przed pierwszym campem wyglądało to tak:

2hq6yqt.jpg

 

PS. Olajuwon też gra w drużynie zorientowanej na szybki outside, gdzie ma dookoła siebie 3 strzelców +/- 20ppg  :playful:  (Pip 19.8, Pax 19.9 i Joe 20.4), Shaq podobnież

 

PS. Ostatnie 2 mies robiłem remont, także czasu prawie w ogóle, ale podczytuję Was od czasu do czasu :smile:

Ja mogę powiedzięć tylko tyle, że wszystko rozbija się o campy. Jednym przypasują, a innym nie. Robinsonowi skoczyły, ale nie tak samo jak Olajuwonowi. Poza tym, skille które podałeś są błęde. Na pierwszych campach każdego z tych zawodników wyglądało to tak:

11ihjsl.jpg

Gołym okiem widać, że Olajuwon pracował na campach, a Robinson tylko w niektórych elementach. Tak więc wcale nie dziwi mnie, że Hakeem rzuca więcej punktów, bo ma dużo wyższy wskaźnik inside scoring, gdzie się znacznie poprawił na campach. Poza tym, nie oszukujmy się, Robinson nie jest u mnie jedną z trzech opcji w ataku. Natomiast wspomniany Olajuwon czy Shaq są kolejno pierwszą i drugą opcją. To też ma jakiś wpływ. Wcześniej w słabych Hornets Admirał robił po ponad 20 punktów, gdzie był liderem. U mnie jedynie w pierwszym sezonie trzepał 21,8 pkt na mecz, ale ledwie w 24 spotkaniach. Nie twierdzę, że gdyby był jedną z trzech opcji w ataku robiłby +20 w każdym meczu. Jednak na pewno w jakimś stopniu, mniejszym lub większym zdobywałby więcej tych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 60

 

Konkurs rzutów za 3 pkt

Konkurs wsadów

 

Sophomores 91 - Rookies 101
play-by-play

East 113 - West 103
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:
-

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze dzisiaj wieczorem!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kontuzja Beasleya miałbym 3 zawodników w ASG, zastanawiałem się czy będzie Malone czy Comegys, a okazało się, że Karl został wyżej oceniony niż Webber i zagrał w S5. :)

 

W tamtym roku w ASG było 4 graczy Sixers, a w tym tylko jeden. O czymś to świadczy? :)

 

Vin Baker w S5... Nie spodziewałem się. W ogóle w tych piatkach tez widać sporą różnice między wschodem a zachodem.

 

Dlaczego AI3 nie dostał rookie game MVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 61 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

Mark Aguirre (Clippers) – 9 dni (Groin Pull)

Patrick Ewing (Trailblazers) – 9 dni (Groin Pull)

Armen Gilliam (Nuggets) – 2 dni (Migraine)

Patrick Mills (76ers) – 24 dni (Broken Jaw)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro rano! (Odrabiamy poprzednia sobote)

 


Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 62 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.