Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 36 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Sean Elliot (Rockets) – 5 dni (Dislocated Finger)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


 

Wymiany zostały wprowadzone, składy są już do ustawienia na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Johnson powinien się cieszyć, że Suns wygrali. Gdyby przegrali to głównie przez niego bo powinien trafić dwa FT.

 

Ze skutecznoscia 60% z linii mozna sie cieszyc ze trafil ten 1;)

w kazdym razie wygrana cieszy i to ze D.Smith cisnie z punktami (przy Scottcie), co w moich simkach przed sezonem nie bylo tak oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w składach może być max 12 aktywnych zawodników. Reszta powinna w ustawieniach taktyki być na IL.

 

Rockets - z przyczyn formalnych nie mogę zatwierdzić taktyki, masz 15 graczy w składzie i tylko 2 umieściłeś na IL. 13 aktywnych.

Wizzards - z przyczyn formalnych nie mogę zatwierdzić taktyki, masz 14 graczy w składzie i 0 na IL.  14 aktywnych.

Nets - z przyczyn formalnych nie mogę zatwierdzić taktyki, masz 15 graczy w składzie i tylko 2 umieściłeś na IL. 13 aktywnych.

 

Dzień 37 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 106 - Nets 95
play-by-play

Heat 79 - Clippers 111
play-by-play

Trailblazers 128 - Grizzlies 101
play-by-play

Sonics 100 - Magic 103
play-by-play

Warriors 92 - Timberwolves 103
play-by-play

Hornets 103 - Raptors 99
play-by-play

Pacers 76 - Knicks 99
play-by-play

Bucks 79 - 76ers 115
play-by-play

Nuggets 112 - Spurs 80
play-by-play

Suns 141 - Lakers 101
play-by-play

Pistons 119 - Bulls 135
play-by-play

Kings 94 - Wizards 121
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  
Duane Causewll - Knicks - 8 dyas - Blurred Vision


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 


Tak btw. nie kumam polityki transferowej Kings...  Mieli Scotta i Smitha to oddali za fryty ....

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. nie kumam polityki transferowej Kings...  Mieli Scotta i Smitha to oddali za fryty ....

 

Nom zwojować nic raczej nie zwojują a 3 podstawowych graczy (Moses, Jrue, Harris) ma baaaaardzo słaby potencjał. Zaraz zostaną z samym Dirkiem...

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzień 35 (na pierwszym miejscu goscie)
 

 

 

Taki fajny meczyk, a ja nic o nim nie napisałem.. :) 

 

Beasley kolejny mecz 50+ punktów, Iverson zauważył, że Beasley jest hot i postanowił pomóc starszemu koledze oddając tylko 12 rzutów i skupiając się głównie na kreowanie Beasleya dzięki czemu AI zanotował 16 asyst. Zadziwia mnie BEasy i gdyby nie Jordan to miałby pewnie króla strzelców.

 

Z Knicks całe BIG3 zagrało fajnie, a kolejnej porażki z Bulls nie będę komentował. (gdzie zniknął Stro? :orange: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejdy wejda w zycie po dzisiejszej simce, czyli po simce bedzie mozna na nowo ustawic taktyki.

Pamietajcie o max 12 zawodnikach na aktywnym slocie !

 

Btw. Odwolywanie pendingu powinno byc wyjatkiem. Prosze o rozwazniejsze korzystanie z tej opcji.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.